Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Kuna majanduslik olukord Kreekas hoiab trendid allapoole, see on toonud kaasa mõned tase põnevust Bitcoin maailmas. On olnud väiteid, et hinnatõus, mis on iseloomustatud Bitcoin turul on tingitud olukord Kreekas. Kuid mingeid tõendeid ei ole esitatud, et näidata nõuete pikalt vees. Kõik sama, seda mõistet ei ole säilinud hiiglaslik mängijate raha valuutaturul alates tulevad appi Kreeka kodanikud.

Viimased arengud

Kuna majanduses Kreeka on äärel kokkuvarisemise selle inimesed teevad kõik endast oleneva, et kõrvaldada nende vedelik raha. Kuid enamik pangad riigis ei anna järele kodanike nõudmisi. See võib-olla, sest hirm, siis see on kahjulik, on varem tulus panganduses. Ta on teinud võimalusi kodanikele olema lihtsam, sest nad ei saa oma raha paigutama väljaspool Kreekat.

Teised ülejäänud võimalus on investeerida väärismetallide sealhulgas hõbe ja kuld. Paar aastat tagasi, see oleks võinud olla kõige intelligentsem investeeringute võimalus olemas, kuid enam mitte. On tõsiasi, et pangad teie taotlust, kui te lähenes neile. Kui Kreeka majandus langeb põlvili, sa ei pea olema kvalifitseeritud finantsanalüütik teada, et kullavarud on esimene ammendunud. Seda seetõttu, et kulla omab kõrgeimat väärtust Kreekas.

Aga see ei tähenda, et Kreeka elanikkonnast kaotab kõik nad on. Bitcoin on tuntud raha vahetamise platvorm, mis võib olla ainus leevendust kodanike ja valitsuse tervikuna. Seda saab kinnitas ka suur hulk Kreeka kodanikud, kes on näljased teavet Bitcoin, et pakkumine leida oma tõhusust riiki. Üks Bitcurex esindajad on teatanud, et rohkem kodanikke riigist on ühenduse nende klienditoelt rohkem üksikasju Bitcoin ja kas seda saab kasutada Kreekas.

Kuigi enamik inimesi küsivad umbes Bitcoin, see ei tähenda, et nad teavad toimimist digitaalse valuuta. Sellegipoolest näitab, et kodanikud on hakanud kahtlusi fiat valuuta süsteem ja on valmis tervitama muid võimalusi, mis võivad olla kättesaadavad. Kui see on tõsi, siis Bitcoin on valikute hulgast valida.

Käivitamine "No tasud Kreeka"

Võimalusega Grexit läheneb, Bitcurex on üks raha vahetada mängijaid, kes otsivad hetkel Kreeka finantsolukorda pigem võimalust kui probleemi. See on käivitanud reklaamikampaania suunatud neile kodanikele, kes on huvitatud Bitcoin. "No tasud Kreeka" ei saanud tulla parem aeg kui see. Selle peamine eesmärk on võimaldada Kreeka kodanikel osta ja müüa Bitcoin kohta Bitcurex areenil null protsenti tasu kolmeks kuuks.

Bitcurex loodi 2012. Aastal, kui Poola Bitcoin vahetada. See ei pruugi olla populaarne Bitcoin meedia foorumid kuid on üks kuulsamaid Euroopa Bitcoin vahetust. Kuna nad push Kreeka vastu Bitcoin, nad tahavad luua niši Euroopa Bitcoin maailmas. Nende jõupingutusi, et aidata majanduslikult vaevlevat Kreeka on piisavalt, et meelitada kliente mujalt Euroopa Liidu oma platvormi.

Seotud uudised


Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks