Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

See on ajutine tegevus, kuid üks, mis äratas uudishimu kõigi Bitcoiners. BTC Chinadecided peatada eest oma kauplemise teenustasud, muutub maailma esimene suur cryptocurrency vahetada tõmmata selline samm.

Tegutsenud alates 2011. Aasta keskpaigast, platvormi oli praegu laadimise 0,3 protsenti kõikide erialade, enne äkki kõrvaldades selle eest. Edendamise kestab 7. Oktoober Hiina National Day puhkus.

BTC Hiina CEO ütles, et ettevõte juba tarnitud "silmapaistev tarbija kogemus". Kuid "selle edendamine, me nüüd ka pakuvad suurepärast väärtust. Tulevik on helge Bitcoin in China", Bobby Lee ütles veebilehel Coindesk.

See otsus tuleneb platvormi eesmärk soodustada veelgi vastuvõtmise Bitcoin Hiinas pärast väljakuulutamist tehtud juulis, mil vahetus rääkinud peatada kõik hoiuste tasud. Lee lisas, et BTC Hiina usub riigi "võib saada terve turg Bitcoin", et nad tahavad seda võimalust kinnistada oma "positsiooni top vahetada Hiinas ja üks top maailmas".Bitcoin vahetus BtcChina kannatas 100 Gbps DDoS rünnakuHiina Bitcoin vahetada BtcChina tabas tohutu DDoS rünnaku (Distributed Denial-of-service rünnak) umbes kolm nädalat tagasi ja numbrid seotud sündmuse tõenäoliselt luua mõned kirjed.

Rünnak kestis üheksa tundi 24. Septembril ja ei amplifikatsioonitehnikatega kasutati

Vastavalt Hacker Uudised erinevalt, mis juhtus juba märtsis, kui esimene DDoS rünnaku 300Gbps juhtus tänu DNS Reflection Amplification. Sel juhul "ohver" oli SpamHaus, Hollandi rämpsposti rühma.

BtcChina abistas pilvepõhise turvafirma Incapsula, mis aitas Hiina vahetada, et vältida rünnaku tagajärgede käesoleva suurusjärgus. Vahepeal firma tegi selle graafik üldsusele Twitterwith teade "me takistas ~ 100Gbps DDoS. Rünnak koormus jagati kogu meie 350Gbps võrgustik".

Vastavalt eksperdi Incapsula, tsiteerib Hacker News, "rünnaku vastu BtcChina seisnesid SYN üleujutus mitte DNS võimendamine stiilis rünnak. Ründaja tasakaalustada rünnak vahel väike, kõrge sagedusega SYN pakette ja suured, madalsageduslikku SYN pakettide ", lisades, et" see summa laskevõimsust ei ole odav või kergesti kättesaadavad, tähendades suur samm üles resourcespulled koos käivitada seda tüüpi rünnak ".

Pärast Incapsula sekkumine rünnaku ajal, tagajärjed rünnak olid minimeeritud. Vastavalt Marc Gaffan, kaas-asutaja firma, "ründajad kas otsa ressursse või raha. On ka võimalik, et nad loobusid pärast nad mõistsid nad ei liigub".


Bitcoini vahetus BTC-e mõjutas DDoS-rünnakuidMaailma suuruselt teine ​​Bitcoin vahetada, BTC-e, peatatud kauplemise sel pühapäeval (14) lühikeseks instantsafter oma servereid kannatas tugev DDoS (Distributed Denial of Service) rünnak. 

Et vältida spekulatsioone - eriti pärast Mt. Goxand Neo & Beecases - vahetamine kiiresti kinnitas attackand lükata kõik kuulujutud.

BTC-e avaldatud teadaanne Twitter lihtsalt öelda "DDoS rünnak meie server". See on tegelikult viimane piiksuma vahetamise profiili.

"Meie võrgustike meeskond reageeris kiiresti ja see on probleemi lahendamine. Me ei pea seda oluliseks probleemiks, kui on olemas lahendus seda parandada kiiresti", esindaja ettevõtte ütles Coindesk. Vastavalt vahetada, seda tüüpi rünnak on üsna sagedased ja kergesti lahendatavad sõltuvalt teatud tingimustel.

Mitte kaua pärast väljakuulutamist, BTC-e oli tagasi normaalseks üle 4000 kasutajat online. Kuigi vahetuskurss on ikka haldab anonüümse meeskond Ida-Euroopa arendajad, et ilmselt ei ole probleemiks ettevõtte klientidele.

Hind Bitcoin ei tundu on mõjutatud väike probleem. Iga digitaalse mündi väärt lähedal $ 500at kirjutamise ajal ja vastavalt BTC-e praegune vahetuskurss. See tähendab, et Bitcoin väärtus kasvas $ 100 vähem kui kaks päeva.


Bitcoin vahetus Buttercoin sulgeda rahastamise puudumise tõttuUSA-põhise cryptocurrency käivitamisel Buttercoin teatas ta sulgeme kohta reede 10 aprill. Bitcoin vahetada tagatud Y Combinator ja Google Ventures sulgeb oma online-platvormi puudumise tõttu rahastamine.

Sõnum ettevõtte koduleht praegu loeb "Buttercoin saab välja lülitada meie teenust 10. Aprillil kell 11:00 Vaikse ookeani. Kindlasti viige Bitcoins teise teenindust ja eemaldada oma dollari saldod. Soovime teile kõike head! "

Buttercoin hüvastijätt sõnum on suunatud klientidele mures võimaliku hack või kaotus oma BTC. "Me oleme jätkuvalt 100% turvaline ja lahusti kõigi klientide raha arvele võetud," vahetamist ütleb. Ettevõte on sulgemise, sest see ei suutnud meelitada uusi investoreid.

"See on olnud imeline sõita ja meil heameel loonud teenuse nii paljud inimesed nautida. Mis dip Bitcoini huvi Silicon Valley investorite, me ei suutnud luua piisavalt riskikapitali huvi jätkata rahastamist Buttercoin."

Vastavalt Buttercoin kõik dollar saldod ei eemaldata kuni 10. Aprill saadetakse tagasi kontode nad tulid fromand kõik Bitcoin saldod konverteeritakse USD ja saadetakse panka seotud kliendi kontole.

Ettevõte loodi 2013to aidata inimestel liikuda raha üle maailma, ilma et maksma roppu teenustasusid. Buttercoin eesmärk oli siduda kohalike rahaülekande ettevõtetel tagada vastavus õigusnormidele igas riigis.

"Alustasime Buttercoin eesmärgiga luua turvaline ja skaalautuvia Bitcoin infrastruktuuri ühenduse võiks tugineda. Me pühendunud hoone teenus suurepärase turvalisuse, tehnoloogia, likviidsuse ja täitmise. Oleme uhked, et on esitatud meie eesmärk ja kohustuste" ütles firma.

Ajal ja järgmistel kuudel Bitcoin vahetada suutis tõsta $ 1,6 miljonit alates tuntud ja lugupeetud investorid. Sinna tulid Google Ventures "Kevin Rose ja Chris Hutchins, teiste hulgas. Majandusteadlane Kevin Zhou, kes töötas Standard & Poors, kutsuti meeskonna.

Seotud uudised


Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused