Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Kanada on seoses Bitcoin rulli. Pärast Kanada Senati avalik seisukohta cryptocurrencythat oli teatas eelmisel nädalal, Kraken avas Bitcoin vahetada riigis.

San Francisco põhinev Bitcoin vahetada avas ametlikult Kanada tänu koostöös Vogogo, Calgary makse protsessor.

"Vogogo ja Kraken töötavad mitme tööstusharu algatusi ja partnerlus on nüüd aktiivne Kanada teha Kraken saadaval klientidele kogu riigis. Vogogo platvorm näeb Kraken keeruka riskijuhtimine, julgeolekut, täitmise ja maksete töötlemise teenuseid, et võimaldada Kraken on klientidel sujuvalt vahetada vahel Kanada dollarit ja Bitcoin või muu cryptocurrencies, "loeb pressiteates.

Kanada Bitcoiners kasutamisest huvitatud Kraken teenuseid saab seda teha lihtsalt ja kiiresti, teisendades Kanada dollareid BTC kaudu Interac e-Transfer ja elektroonilised rahaülekanded (EFT). Kasutajad saavad alustada kauplemist kohe Interac hoiused, mis krediteeritakse nende kontod mõne minuti jooksul pärast saadetakse.

Tasud, mida vahetada - peetakse kõrgeima maht Euro turul - on hinnaga 0,10% mahukama ettevõtjad ja võib ulatuda kuni 0,35% vähem aktiivsed kauplejad.

"Me näeme palju võimalusi Kraken Kanada ja me loodame Vogogo asjatundlikkus riskijuhtimise ja maksete töötlemiseks, et oleks võimalik kanadalased liikuda oma dollareid ohutult ja tõhusalt ning Kraken" Kraken CEO Jesse Powell ütles, keskendudes ettevõtte pidevat muret turvalisuse oma klientidele.

"Me ootame, et anda kiire lahendamise ja likviidsuse, mis võimaldab Kanada turul Bitcoin ja Bitcoin ettevõtetel areneda," Powell lisatud.

Teiselt pool partnerluse tegevjuht Vogogo kinnitas ta oli väga rahul uue teenuse Kanadas saadaval. "Kraken meeskond on kahtlemata üks andekamaid, kogenud ja suudab krüpto vahetus tööstuses ja koos me jagada pühendunud kramplikult globaalse krüpto ökosüsteemi," Geoff Gordon ütles.

"Nende hoolsad, partnerite valikul räägib maine Vogogo on saanud tööstuses. Meil ​​on hea meel, kuid võib-olla veelgi olulisem, oleme keskendunud töötavad Kraken ja mängib oma osa, mis võimaldab ja oma kasvu kiirendamiseks. Jätkame pakkuda turvalist ja tõhusat ja vastavuses juurdepääsu ülemaailmsetele panganduse ja maksete võrgud võimaldavad kraken ootan ja keskenduda on head nende äri. "

Ärilisest vaatenurgast, Kraken püüab tavaliselt kõige sulgemine endise Kanada turu liidrid nagu CaVirtex ja Vault of Satoshi kaks BTC platvorme, mis lõppes käesoleva aasta alguses.

Seotud uudised


Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele