Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Pärast mitmeid kirglik nädalat ja arvukad probleemid, Mt. GOX on otsustanud esitama pankrotiavalduse kaitse Jaapanis võlg $ 63.600.000. Uudised kuulutati sel reedel (28) ajal pressikonverentsil Tokyos.

Vahetamist süüdistada Loppuratkaisu meetmete kohta teostatud häkkerid, kes ründas Mt. GOX on vigase süsteemi ajal pika aja jooksul, mis tõi kaasa kaotus tohutu hulk BTC väärt umbes pool miljardit dollarit, vastavalt Reuters. Väärtuse Bitcoin oli $ 140 teisipäeval (25.), kui Bitcoincharts.comstopped registreerinud börsi hinnaga.

Konverentsi ajal Tokyo ringkonnakohtus, ettevõtte tegevjuht, Mark Karpeles vabandas Jaapani ja süüdistada kogu olukord börsi nõrk süsteem. Siiski usub ta Bitcoin hoiab kasvab. "Esiteks, ma olen väga kahju on. Bitcoin tööstus on terve ja see kasvab. Ta jätkab, ja mõju vähendamiseks on kõige olulisem punkt," ütles ta.

Mt. GOX sulgeda oma veebilehel teisipäeval (25) pärast külmutamist väljavõtmine varem sel kuul.

Tyler Winklevoss avaldatud teade tema blogaddressed kõigile Mt. GOX klientidele, et on kaotanud oma digitaalse kokkuhoid. "Lubage mul kõigepealt eessõna seda öelda, et minu mõtted on kõik need, kes võivad kaotanud raha Mt. GOX. Kuigi ma ei ole raha Mt. GOX, Olen tundnud valu investeerida noor ökosüsteemi kohta teel täiskasvanuks, kuid mitte päris seal veel, "ütles ta.

Tyler lisas, et "ei saa piisavalt rõhutada, et Mt. GOX surm ei olnud Bitcoin probleem, see oli Mt. GOX probleem. Ma ei kasuta enam Mt. GOX sel suvel, kui ta hakkas nägema särg motell. Fiat kõrvaldamine jäi hilineb, mis oli päris hea ettekujutuse mulle, et tema varad ja kohustused ei ole võib sobitamine üles. Nagu nad ütlevad, kui see näeb välja nagu part, kõnnib nagu part... See on part ".Endine Bitcoini vahetus Mt. Gox saab USA pankrotti tänu Ameerika kohtuleKadunuke Bitcoin vahetada Mt. GOX, kui maailma juhtiv cryptocurrency kauplemisplatvormi on saanud heakskiidu Ameerika kohus algatada Peatükk 15 pankrotimenetluses Ameerika Ühendriigid.

Ettevõte on püüdnud lahendada oma American klientidele, samal ajal otsin ostja piisavalt julge proovida ja salvestada vahetada. Platvorm suleti käesoleva aasta alguses pärast väljakuulutamist ta oli kaotanud umbes 850,000 BTC tõttu hack.

Kohtunik Stacey Jernigan USA pankroti kohus, Dallas, tunnustatud ja heaks Peatükk 15 esitamise, mis tähendab börsi esindajad saavad nüüd jätkata raha maksta oma võlausaldajatele pikema ajavahemiku jooksul.

Taotlus esitatakse kohtule tagasi märtsis, kui Mt. GOX võitles vältida Ameerika klientidele, kes olid esitanud kohtuhagi blokeerimise oma USA-põhine vara - serverid, näiteks - ja nõudlik tõendeid või kellel on juurdepääs Mt. GOX juhid, Reuters aruanded.

Tehing kindlaks, et nii Ameerika ja Kanada kliendid jagada 200.000 BTC hoitavaid Mt. GOX (vahetamist teatas ta leidis, et need Bitcoins pärast esimese laine poleemikat) ja ka osa oma 16,5 protsendilise osaluse pärast kauplemise platvormi müüakse.


Bitcoini vahetused: Coinbase laieneb Suurbritanniasse, Rootsi kiidab heaks esimese BTC kaubeldava noteerimisePalju on juhtunud Bitcoin maailma viimase päeva. Mitte ainult Coinbase laieneb Ühendkuningriik, kuid Rootsi Nasdaq vahetada äsja heaks loomine Bitcoin-põhiseid börsil kaubeldavaid Märkus (ETN).

UK Bitcoiners saab nüüd kasutada teenuste San Francisco põhinev Coinbase, mis hõlmab ostmine ja müümine BTC kasutades Briti naela ja ka luua Coinbase rahakott.

"Meil on ka hea meel teatada, lisaks BTC / GBP ja BTC / EUR valuutas pairson Coinbase Exchange UK kasutajate" vahetamist teatas teisipäeval (28.). Pealegi, kaupmehed asub Suurbritannias võib kasutada ka Coinbase tööriistad ja alustada nõustudes Bitcoin maksevalikuna igapäevaselt.

Meie missiooniks Coinbase on teha makseid avatumaks ja tõhusamaks üle maailma. Laienev UK on oluline samm, et eesmärk ja lihtsustab juurdepääsu Bitcoin ühes rahalist pealinnades maailmas.

Vahepeal Rootsi

uus Bitcoin-põhiseid börsil kaubeldavaid Märkus on just saanud ametliku tunnustuse Rootsi finantsinspektsioon, Finansinspektionen.

XBT Provider AB teatas sel kolmapäeval (29.), et see käivitab oma Bitcoin Tracker Üks esimene cryptocurrency turbealane saadaval reguleeritud börsil.

Alexander Marsh tegevjuht XBT Provider, ütles, et ettevõte on "uhke, et pakkuda maailma esimene" Bitcoin tracker 'kaubelda reguleeritud börsil. "

"Selle lubamisel lihtne ja turvaline viis investeerida Bitcoin loodame kõrvaldas piirid, et varem takistanud üksikisikute ja ettevõtteid on võimalik aktiivselt investeerida, mida me usume olevat tulevikus raha,"

Bitcoin Tracker Üks on mõeldud ", et anda investoritele mugav juurdepääs naaseb alusvara, USA dollar Bitcoin vähem investor tasud," teatas ettevõte. Pärast ametliku loa, teenuse nüüd lubatud kaubelda Nasdaq Stockholmi ja hakkab tööle 18. Mail.

"Need on huvitavad ajad jaoks Bitcoin ökosüsteemi," ütles Staffan Helgesson juhatuse liige XBT Provider, lisades, et "Bitcoin Tracker Üks on maailma esimene finantsinstrument, mis annab tarbijatele ja institutsioonid võimalust investeerida Bitcoins pidamata münte ise. "

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?