Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Pärast ravi alustamist oma reisi aastal 2011, Kraken vahetada on saanud üks kõige populaarsem ja laialdaselt kasutatud Bitcoin exchangesin võrku.

San Francisco põhinev ettevõte on lemmik seas professionaalsete ettevõtjate tänu oma uuenduslikke funktsioone, kiire teostamine, kõrge turvalisus ja erakorraliste toetusmeetmete. Ta väidab, eksklusiivne partnerlus ja täielik õigusnormide vastavus suur hulk kauplejaid üle maailma, samuti Tokyo valitsuse ja BaFin reguleeritud Fidor Bank.

Ettevõte on silmapaistvamaid Bitcoin vahetada tegelevad euro, samas töötavad mõne teiste valuutade nagu USA dollar, jeen ja Kanada dollar. Kraken pidevalt kiitis top Bitcoin vahetada kolmanda osapoole meedia ja oli esimene Bitcoin vahetada kutsealune Bloomberg terminalide.

Täna, ettevõtte postitatud uus blogi teatades oma otsusest vähendada kõigile turul teenustasusid. Kraken integreerivad uue tegijaga-võtja mudel ", mille eesmärk on vähendada platvormi kauplemise teenustasusid.

Vastavalt postiga, see "tegija võtja mudel" funktsioon tagab vähendatud tasu turutegijate kes pakuvad turule likviidsust läbiviinud. See otsus tuleb tulemusel kõrge avaliku nõudluse Kraken ütles, selgitades, et tema kliendid on küsinud madalama tasu süsteemi. See "tegija võtja mudel" annab klientidele lihtsamaks ja vähendatud lõivude struktuuri.

Kuidas see töötab?

Tegija tasu kohaldatakse olukorras, kus kaupleja pakub likviidsust tellimusraamatus tellides ostmine piiri alla turuhinna või müügi piirmäär üle turuhinna. Tasu makstakse üksnes tegijale (tegija tasu) kui sellised korraldused võetakse uued sissetulevad tellimusi.

Seega võtja tasu kohaldatakse olukorras, kus kaupleja äravõtnud likviidsuse raamatust tellides turg / ostmine piiri, mis on tehtud kohe välja vastuseks eelnevalt asetatud piir et raamat.

Nagu eespool kirjeldatud, mis tahes ettemaksu tellimusi käivitab kas turul või piirata tellimusi ja tegija või saaja saab vallandatud turul või piirata järjekorras.

Kasu "tegija võtja mudel"

Ettevõtjad, kes pakuvad likviidsuse tellimusraamatus saavad uue süsteemi, samas ettevõtjad, kes eemaldavad likviidsuse tellimisraamatu saavad kasu ka vähendatud tasu süsteemi võrreldes tavalise tasu süsteemi. Kuigi läbiviinud maksma ainult 0,10% rohkem kui tegijad on "tegija võtja mudel" kompenseerida selle kaudu sügavama likviidsuse ja tihedam levib.

Seoses Bitcoin-fiat valuuta tehingute tegija tasu läheb kõigest 0% kuni 0,16%, sõltuvalt kaubeldud kogus. Võtja tasu läheb kõigest 0,10% ja kuni 0,26%, sõltuvalt kogusest, mis on kaubelda. Aga sa võid leida rohkem infot uute lõivude struktuuri siin.

Selle uue tegija võtja mudel, kaupleb jooksul cryptocurrency süsteem on ka uue struktuuri tõttu üldist vähenenud teenustasusid. Kuid "tegija võtja mudel" ei ole integreeritud poolest anonüümsetel tasud, kuigi see on ka muutunud. Selle põhjuseks on see, et "tegija võtja mudel" on ainult kasulik, kui saate vaadata, et raamat.

Kraken uus lõivustruktuuris aktiveeritakse paari nädalaga 1stAugust.

Seotud uudised


Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta