Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Virtuaalne pakkuja Clipperz, platvorm, mis aktsepteerib ainult Bitcoin, jättis Ameerika Ühendriigid ja kindlasti kolis Iceland.The teenus, mis töötab tugev krüpteeritud algoritme brauseri on vaikselt liiguvad Euroopa riigis alates septembrist, kuid lõplik muudatused on ikka veel ootab rakendatakse 1. Jaanuaril 2014. Esiteks Clipperz jätan the.com domeen ja nüüd nimetatakse Clipperz.is.

"Sa ei tea, mis oli valesti eelmise korra. Mitte midagi. Me olime täiesti rahul kõik meie pakkujad: Joyent jaoks SmartOS hosting, Dyn DNS teenused, Amazon varukoopiaid", platvormi selgitab oma messagepublished kohta Clipperz veebilehel. Aga selgitus pärineb kohe pärast: ilmselt asutajad platvormi väita, et "rünnaku all", vaatamata sellele, et ei Clipperz infrastruktuuri ega krüpteeritud andmeid puutuvad ohtu.

Vastavalt veebilehel, kõik algas juunis, pärast käivitamist Clipperz uus veebileht ja selle Bitcoin-eksklusiivne funktsioon. Pärast mitmeid süüdistusi, Clipperz pank, mis on suurim Itaalia, kaalub sulgeda platvormi konto tingitud võimalike pettuste väiteid ja sisemise rahapesu poliitika.

"Mis juhtub nüüd me ei tea. On veel mingit ametlikku eest meie vastu, kuid see ei ole sugugi võimatu, et ühe linnaosa advokaat võib tellida arestimise Clipperz vara, sealhulgas domeeni ja servereid" kohtueelse ettevaatusabinõuna ". Meie esimene eesmärk sel hetkel on kaitsta Clipperz selle kasutajate ja nende andmed. Oleme töötanud välja puhta kirg peaaegu kaheksa aastat. Mitte midagi ebaseaduslikku, kuid võimaldab inimestel paremini kaitsta oma kõige väärtuslikuma bitti informatsiooni. Me võitleme, et keegi ei rikuks see lihtsalt kirjutades paberile. Saame ja teeme kõik, mis meie võimuses, et saada volitamata juurdepääsu teie krüptitud andmeid nii raske ja kallis kui võimalik ", sõnum lisab.

Esimene samm oli täpselt muuta veebisaidi tehnilise infrastruktuuri Ameerika Ühendriigid Islandi tõttu edu Islandi kaasaegne meedia algatusel kohtualluvust, mis tagab kaitse inimeste ja asutuste võitlevad sõna- ja teavet.

"Joyent, meie eelmise hosting pakkuja, on Safe Harbor lepingu olemasolu ELi asutused, kes saavad sekkuda Clipperz serverid nagu nad olid füüsiliselt asuvad Euroopa Liidus. Or Joyent võiks olla sunnitud poolt FISC et üle andma andmed, võtmed või viiul meie koodi. Or USA ametivõimud lihtsalt tühistada Clipperz DNS registrid või lihtsalt haarata oma TLD. Nii et me ei olnud muud valikut, kuid liiguvad koht, kus meil on vähemalt võimalus tegelikult alustada võitlust vajadusel ", siis on võimalik lugeda veebilehel.

Mõne nädala Clipperz ka rakendada teise olulise muudatuse ja muutuda tasuline teenus, kuid "läbipaistvuse jääb", osaliselt tänu pakutud tagatiste cryptocurrency.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid