Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Bitcoin on revolutsiooniliselt mõiste valuutades. Kuigi valuutade on traditsiooniliselt toetanud kas kaup, nagu kuld, või riigi valitsuse, Bitcoin on 100% digitaalne ja on loodud läbi peer-to-peer võrgu loginud. Ei riigi valitsuse või muu Keskerakond saab kontrollida raha või isegi loomine Bitcoins. Selle asemel, kogukond ise määruste ja loob Bitcoin. Nüüd, Bitcoin on vaidlustanud väga mõiste valuutade muu digitaalse valuutade otsivad vaidlustada mitte ainult traditsiooniliste valuutade, kuid Bitcoin ise.

Suurim väljakutsuja hetkel on "Litecoin", kõik digitaalse valuuta loodud ex-Google tarkvaraarendaja Charles Lee. Litecoin tõotab lahendada mõned aluseks küsimusi Bitcoin ja tahab olla rohkem elujõulisi ja stabiilne valuuta. Seni Litecoin on äratanud huvi erinevate ettevõtete, investorite ja teised. Ikka, Litecoin ei ole kaugeltki nii populaarne kui Bitcoin ja Litecoin praegu müüb umbes 2,5 dollarit.

Üks suurimaid kriitika Bitcoin on see, et seal on lihtsalt liiga vähe Bitcoins saadaval töötada säästva valuutas. Praegu on umbes 11500000 Bitcoins turul kättesaadavad, ja järgmise paarisaja aasta jooksul summa tõuseb kuni 21 miljonit eurot. Satoshi Nakamoto, salapärane looja Bitcoin, kirjutas kood Bitcoin üles välja 21 miljonit münti. Tuleb siiski märkida, et Bitcoins saab jagada väiksemateks allüksustes, nagu dollar võib jagada senti.

Mõned kriitikud on laetud, et 21 miljonit on lihtsalt liiga väike ja number, ja et Bitcoin hinnad tõusevad liiga kõrge tõhusalt töötada valuutas. Ühe Bitcoin praegu müüvad üle 100 dollarit, siis võib olla, et midagi. Samal ajal, Bitcoins on muutunud nii keeruliseks, et minu, et ainult professionaalne kaevurite kallis kaevandamise platvormidele saab kaevandada Bitcoins ja toota kasumit. Hr Lee on laetud, et need asjaolud on lõppkokkuvõttes piirata Bitcoin potentsiaali nii investeeringu ja valuuta.

Hr Lee eesmärk on käsitleda neid probleeme läbi oma Litecoin valuutas. Kuigi Litecoin põhineb tugevalt Bitcoin on mõned olulised erinevused. Ühe, tekib 84 miljoni Litecoins saadaval mäetööstuses. Need mündid on ka kaevandatakse kiiremini, uue ploki mündid tulevad luua iga 2,5 minuti vs Bitcoin on 10 minutit. Samuti Litecoin kasutab oma kaevandamine algoritm, mida nimetatakse "scrypt", mis on rohkem sõbralik mitte-professionaalne kaevurit.

Kuid see on väärt kahtluse kui Charles Lee ei tõlgendanud tugevused Bitcoin oma nõrkusi. Nakamoto spetsiaalselt Bitcoin tootmise vahelülid ära ja pakkuda piiratud, et säilitada väärtus valuutas. Samuti tehes Litecoin kättesaadavamaks igapäevast arvuti kaevurite, valuuta võiks tegelikult lõid selle väärtust. Lisaks, kuna Litecoin ei vahelülid ära nii kiiresti, ja rohkem Litecoins on saadaval, hinnad võivad jääda vabaks.

Nakamoto mõeldud Bitcoin tootmise konkreetselt vahelülid pakkumisi, et suurendada mündi väärtus aja jooksul. See on ilmselt sama põhjus Nakamoto mõeldud Bitcoin kaevandamise muutub raskemaks aja jooksul. Vähenev käputäis Bitcoins turule peaksid tagama, et hinnad liiguvad ülespoole. Nendel põhjustel Bitcoin võib tegelikult väljub võitja igal peer-to-peer valuuta sõjad. Bitcoin on mõeldud spetsiaalselt suurendada väärtus aja jooksul tõepoolest see on üks tema peamisi eeliseid võrreldes traditsiooniliste valuutade kaotavad oma raha ülepakkumine ja inflatsiooni.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma