Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Soome keskpanga leiab Bitcoin kaup. Uudised selgus asutuse poolt pärast digitaalse mündi täitnud mõisted valuuta ja elektrooniliste maksevahendite kaudu. Kuid Skandinaavias ei ole ainus piirkond reguleerivate uuendused, nagu Itaalia ja Iisrael on hiljuti rääkinud (või mitte) umbes cryptocurrency.

Bitcoin on läbimas pigem positiivne faas, suurte ettevõtete, avades oma relvi digitaalse maksete ja parandamine mõned rahvad "visioon virtuaalne mündi. Prantsusmaa, mis toimus viljakas hearinglast nädalal ja Hiina, kelle keskpank teatas, et ta ei allasurumine või keelamine Bitcoin on kaks trahvi näiteid. Ja nüüd on aeg Soome määrata rekord sirge, eriti võttes arvesse, et riik on koduks aktiivne Bitcoin elanikkonna ja üks esimesi ATMsin Euroopas.

Tegelikult üks kümnest soomlased on võtnud oma investeerimisest huvitatud Bitcoin, vastavalt uuring toetab börsimaakler Nordnet AB. Mehed esitada kõrgema intressimäära, 17,2 protsenti, vastu ainult 4,6 protsenti naistest.

Soome rahalist asutus väidab, et "selles etapis, [Bitcoin] see on rohkem võrreldav kaup". Teave avalikustasid Paeivi Heikkinen, juht järelevalve Pangas Soome Helsingi, Bloomberg.

"Arvestades ametniku mõiste valuuta sätestatud õiguse, see ei ole nii. Samuti ei ole makseviis, sest seadus näeb ette, et maksevahendi peab olema emitendi selle tegevuse eest vastutavad," selgitas ta.

Ikka, see tähendab, et soomlased saavad seaduslikult kasutada Bitcoins teha makseid, kuid kõik kapitalitulu omandatud investeeringute maksustatakse, samuti mineeritud BTC. Kahjum ei saa maha arvata, kuigi vastavalt suunised avaldatakse maksuhalduri poolt. "Soomlased võivad sõlmida lepinguid, mis tähendab vahetamise nad soovivad kasutada. Keegi kontrollib või reguleerib seda, keegi tagab ja selle väärtuse kõikunud väga. See on omal riisikol", Heikkinen lisatud.

Seega on Soome pärast jälgedes põhjanaabri. Norra on ka declaredBitcoin ei kvalifitseeru valuuta riigis, kuid maksustatava vara. Taani ja Rootsi on ilmselt ootab endiselt Euroopa suunised, mis aitavad nii riikide ametiasutused, samal ajal kui kohalikud kaupmehed ikka nõustudes cryptocurrency maksete ja millega Bitcoin sularahaautomaadid.

Itaalia valmis reguleerida?

Kuid veelgi lõuna olukord võib olla väga erinev. Itaalia parlamendi liige nimetatakse Sergio Boccadutri hiljuti kasutatud Twitterto teatada muudatuse kavandatava seaduse, mis määratleb Bitcoin, lööd-off protsessi tunnustada ja reguleerida cryptocurrency.

muudatus seisneb lisana eelarve ettepaneku õigus Sihtkoht Itaalia. See täiustus püüab jälgida Bitcoin tehingute üle € 1000, nõudes identifitseerimine saatja Coindesk aruanded, mis muudaks tehingute vastavuses riigi rahapesu- seadusi.

Boccadutri tahab uue meetme kehtestatavate lähema kuue kuu Panga Itaalia, mis võib oluliselt aidata Bitcoin millega ennast nii palju enamat kui lihtsalt digitaalse mündi riigis. Kuid muudatus sai külma Stare enamik liikmeid Itaalia Bitcoin kogukonnas.

Iisrael "oota ja vaata"

Ja siis seal on nii Iisraeli. Kuigi enamikus riikides üritavad teha midagi seoses Bitcoin õiguslikku seisundit, Iisrael otsustas oodata ja vaadata, mida mujal maailmas ei, mis on vastuolus aruanded Septemberthat rääkis maksude üle kauplemise kasumit.

Pank Iisraeli ja riigi väärtpaberite amet on vaikida küsimus, peaaegu ignoreerides arupärimistele saadetud ettevõtjad ja investorid.

"Iisraeli pangad, mis on tegelenud mõned Bitcoin tehingute tahaks selged juhised seadusandjad teemal. Aga allikate lähedal küsimus öelda arutelusid esindajad Panga Iisraeli Iisraeli Securities ja asjaomastele üksused õigluse ja rahandus ministeeriumid lõppes otsuse mitte koostada Bitcoin määruste ", kirjutab Haaretz.

Kuna riigil ei ole õigusaktid, mis võiks lahendada Bitcoin ja muu digitaalse valuutade seotud tehingute ja maksete jääb õigusliku või lihtsalt reguleerimata.

Pilte Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks