Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Kui tegemist on tõeliselt nautida elu, asi, et enamik inimesi sooviks on, et oleks võimalik reisida maailmas. Kuigi mõned inimesed saavad seda teha ärilistel põhjustel, teised ainult reisida lihtsalt huvides uurida nelja nurka maa.

Turg uurija IBISWorld hinnangul globaalse turismi turul toob peaaegu $ 1 triljon aastas. See on suur turg ja üks, mis on tõenäoliselt sattunud Bitcoin vihmavari.

Cryptocurrency globaalse iseloomuga muudab ideaalne reisil eesmärkidel

Ja kuigi vastuvõtmist on aeglane mõnes riigis, siis lõpuks juhtub. Felix Weis praegu reisivad maailmas üheks aastaks, kasutades ainult Bitcoin (ja mõnikord raha ostetud ainult kauplemine BTC kohalikega). 27-aastane dokumente tema teekonnal oma blogis, kus ta jagab intervjuusid Bitcoin entusiastid üle maailma lisaks aitab kaupmehed aktsepteerivad Bitcoin.

Põhjus, miks enamik inimesi on ikka ei kasuta Bitcoin maksta oma reisikulud on, sest nad ei ole teadlikud valuuta võimalikku kasu. Ja seal on nii palju.

[Tweet_box disain = "box_08"] Bitcoin globaalse iseloomuga muudab ideaalne reisil eesmärgil. [/ Tweet_box]

Valuuta konverteerimise dilemma

Valuuta konverteerimine on endiselt suur kiusame turistidele. Sagedased reisijad on raske aeg konverteerida oma kohalikus valuutas iga kord, kui nad reisivad. See ei ole kulutõhus ega aega tõhus. Üks on teisendada valuutat kui riiki sisenemisest ja siis enne lahkumist: tarbetut Boksipeatused saab vältida, kasutades Bitcoin.

arv kaupmehed üle maailma, mis aktsepteerivad Bitcoin on pidevalt kasvanud ja see tähendab, et cryptocurrency sobiv reisija saab vältida valuuta vestlus tasud. Teine suur kasu on, et kes palju raha saab mõttetu, mis võib olla väga mugav reisimisel välisriigis.

Panga teenustasud

Sa oled ilmselt teadlik hirmsad seotud tasude raha väljavõtmisel sularahaautomaadist ja kasutavad krediitkaarti välisriigis. Enamik sularahaautomaadid üle maailma võta püsitasu vahemikus $ 1 ja $ 3 mööda kolm kuni neli protsenti summat tagasi. Need kogu tasud kiiresti lisada kuni hull summa, mida saab peaaegu vältida kasutades Bitcoin.

Teine suur probleem, et enamik turiste on silmitsi on kättesaamatuse sularahaautomaadid, mis toetavad nende kaarte. Nii palju makseviisid kasutatakse kogu maailmas, mõnikord on raske leida õige seade.

Bitcoin pangaautomaadid

Kui reisite riigis, mis on Bitcoin pangaautomaadid, see lihtsalt muudab kogu reisimine protsessi imelihtne. Kõik, mida pead tegema, on minna kuni Bitcoin ATM ja tagasi soovitud summa kohalikus fiat valuuta. Tasud kasutamisega seotud Bitcoin ATM võetakse peaaegu nothingcompared teiste traditsiooniliste teenuseid.

Cryptocurrency sularahaautomaadid on nii palju potentsiaali, et Kreeka on kõik seatud saada 1000 seadmed nagu kohalikud seal on kaotanud usalduse pankade. Tundub, et Euroopa rahvas võib lõpuks minna täiemahulist Bitcoin vastuvõtmist.

Tegevjuht tasumise töötleja zipzap, Alan Safahi, ütleb, et kui Bitcoin vastu võetakse, et hõlbustada turism, siis stsenaariumi allpool kirjeldatud võiks saada normiks.

Lähen Bitcoin ATM ja skaneerimise telefon. Siis aitab kaart telefoni, mis näitab iga ettevõte, mis võtab Bitcoin.

Safahi näeb suurt potentsiaali Bitcoin kantuna turismile. Ta näitab, et Bitcoin sularahaautomaadid tuleb paigaldada avalikes kohtades, nagu lennujaamad ja raudteejaamad, et hõlbustada turistide elusid.

Ebastabiilne kohalike valuutade

On palju riike maailmas praegu kannatavad tagajärgede inflatsiooni ja majanduskriisi. See on ilmselt halb nende rahvaste, vaid ka suur oht turismile.

Kui turistid teisendada oma raha või oma BTC kohalikku vääringusse, nad võivad kaotada raha ja majandusliku võimu. Parim lahendus oleks otsida Bitcoin seotud variant, mis levib üle maailma iga päev.

Aga see pole veel kõik. Kasutades Bitcoin võiks tegelikult olla rohkem eeliseid, kuna mõned kaupmehed on valmis andma discountsto kliendid maksavad koos digitaalse valuuta.

Vältides pettuse

Makstes krediitkaardiga või deebetkaardid, sa jagama oma makse kaupmeestega, ja kohati need kaupmehed ei saa usaldada oma pangaandmeid. Samuti on oht sellise teabe on lekkinud kas tahtlikult või tahtmatult.

Igal juhul võib see põhjustada kurjategijad saada kätte oma andmeid ja varastamine oma raskelt teenitud raha ja midagi on hullem kui kaotada kogu oma raha välisriigis. See suur julgeolekuoht iseenesest peaks olema piisav, et veenda inimesi kasutama Bitcoin, nagu cryptocurrency on suhteliselt ohutum.

Teisel pool, üks asi, mis ärritas kõige reisija on Bitcoin volatiilsus. Siiski on oluline mõista, et see võimalus võib ka töötada sinu kasuks, võimaldades teil kasvatada oma digitaalse reisi taskuraha. Juhul kui see ei ole, siis võite alati vahetada Bitcoins kohaliku valuuta.

Iga paari kuu uue lennufirma või reisibüroo hakkab nõustudes Bitcoin ja see trend on ainult kavatse liikumas cryptocurrency ettepoole. Kaupmehed on ainult kasu, kui nõustuda Bitcoin: see maksab peaaegu midagi ja saab lisada instant raha oma äri, võimaldades üha Bitcoin kogukonna osta oma tooteid või teenuseid.

Näiteks Hispaania online-reisibüroo destinia hiljuti selgus, et Bitcoin sobiv klientide kipuvad kulutama $ 18 rohkem kui krediitkaardi maksavad kliendid. Võib-olla sellepärast nad ei pea maksma tasu seotud krediitkaarte. Mõned teised reisibürood, mis aktsepteerivad BTC hulka Webjet, CheapAir, Expedia. See on ettevõtted nagu need, mis on teinud võimalikuks reisijatele maksma kõik kasutades Bitcoin.

Alates lennupiletid hotellibroneeringutele, kõike saab nüüd ostetud kasutades Bitcoin (või mõnikord kasutavad teisi altcoins nagu Dogecoin ja Litecoin).

Vastuvõtmine Bitcoin tähendaks veelgi suuremat kasvu turism tehes elu lihtsamaks turistidele. Nii lahendab paljud probleemid turistide nägu ja seetõttu toob kaasa suurenenud äri reisibürood ja muud ettevõtted, mis pakuvad teenuseid reisijatele.

Seotud uudised


Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer