Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Kommentaarides esitatud täna Bitcoin Foundationhighlights vajadust avaliku juurdepääsu "ulatusliku teadus-ja analüüsi", et New York Department of Financial Services on (NYDFS) viidatud kui kasutusele oma "BitLicense" ettepanekut. Fondi kommentaar püüab õppida Põhimõte NYDFS kasutada põhjendada oma tehnoloogia konkreetseid regulatiivseid ettepaneku, mis trotsib konsensust riigi ja Federal regulaatorid, mis on integreerida Bitcoin uue rahalise tehnoloogia olemasoleva reguleeriva programmid.

5. Augustil 2014 Bitcoin Foundation esitas esialgse kommentaar taotleva "koopiad kõigist riskijuhtimise ja kulude-tulude analüüs (või muu süstemaatiline hindamine), mis on osa" ulatusliku teadus-ja analüüsi "nimetatud avaldust vajadustele ja kasu määruse ettepaneku. "samal päeval NYDFS lubas üleandmist materjali tootnud oma aasta pikkune uurimise 20 päeva jooksul. Aga 9. September 2014 NYDFS hilinemise oma uuringute detsembril ka varem kommentaar perioodi tähtajaks 20. Oktoober 2014.

Bitcoin on Interneti-protokolli, mille sisuliselt on detsentraliseerimise, kuid Foundation kommentaar eeldab, et hästi arenenud ja -implemented määrus võib kasvatada Bitcoin ökosüsteemi, toodavad kasu New York tarbijate, turgude, majanduse ja töökohta. NYDFS ei ole selgitanud, kuidas oma "BitLicense" ettepaneku uue tehnoloogia reguleerimine, tegelikult parandada keskkonda Bitcoin või New York tarbijatele.

Jim Harper, Global Policy õigusnõuniku Bitcoin Foundation kirjutab: "ohver mõned detsentraliseerimise edendavaid muud hüvitised Bitcoin ökosüsteemi olema kõrgel tõendamiskohustuse. Keegi peaks tahavad määrus, mis ohverdab Bitcoin kasulikkus, kui tehes toodab teada või üksnes spekulatiivsed kasu New York tarbijaid New York finantsteenuste turul. "

Erinevalt NYDFS, USA eri valitsusasutuste ja juriidilised isikud on töötanud integreerida Bitcoin olemasolevate eeskirjadega. USA rahandusministeeriumi Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN), USA Internal Revenue Service, USA Federal valimiskomisjoni, Texas Department of Pangandus ja Kansas büroo riigipanga volinik on kõik võtnud tagasihoidlikum lähenemisviis, koordineerimine teiste üksuste ja integreerides Bitcoin olemasolevate seaduste ja määruste, kui neid kohaldatakse. Selline lähenemine sillutab teed ohutu ja terve mõistusega keskkonda, mis võimaldaks Bitcoin ettevõtteid arendama usaldusväärne teenuste tarbija.

"BitLicense" Ettepanek sisaldab mitmeid komistuskive. Harper märgib "The keeles" BitLicense "ettepanek rakenduks mittefinantsteenuseid kasutusviise Bitcoin avalikud Ledger, sealhulgas kommunikatiivne ja väljendusrikas kasutab. See oleks afoul põhiseaduslikku kaitset Ameerika Ühendriikides vastu määrus kõne. "The" BitLicense "ettepaneku nõuab ebamõistlikku rahalist järelevalvet, mis võib rikkuda neljanda muudatuse.

"Reguleeriv režiim, mis on märgatavalt taktist teised on väga tõenäoline, et luua ebatõhusus riiklikul ja globaalsel turul, mis suruks konkurentsi takistavad kohaletoimetamise kasu tarbijatele ja nurjata tarbijad," järeldab Harper. "New York on väga eriline riik, kuid soovitame seda liituda rahvusliku ja globaalse kogukonnaga reguleerivate asutuste, et võtate metoodiline, iteratiivne lähenemine Bitcoin äri määrus."

Seotud uudised


Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi