Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Bitcoin Foundation otsustas kirjutada kirja Ameerika Ühendriikide senaator Joe Manchin

Kes hiljuti ütles Bitcoin tuleks keelata riigis. Vastuoluline avaldus oli osa teise kirja, see üks saadetud senaator riigikassasse, Federal Reserve ja mitu rahalise reguleerivate asutuste ja kääritatud arvukalt reaktsioonid erinevate Bitcoin toetajad, nagu endine kongresmen Ron Paul.

"Kutsun seadusandjatel töötada koos tegutseda kiiresti ja keelata selle ohtliku valuuta kahjustamata töökas ameeriklased", Manchin kirjutas. Seistes silmitsi senaator taotlusel Bitcoin Foundation otsustas see oli aeg õige vastus.

Kirjas - allkirjastatud Patrick murck liige sihtasutuse õigusbüroo - avaldati organisatsiooni blogi ja eelneb lühike avamist. "Oleme nõus Kongressi liikmete ja USA föderaalsed asutused, et tunnistas, et USA peaks toetama kasu Bitcoin samal ajal leevendab riske", sihtasutus nõudeid.

"Me ei usu, et see on õige aeg USA majanduse ajalugu tõlgivad uuendusi, mis pakuvad parandamist töökohtade pilt ja majandust. Kui Bitcoin ei õitse Ameerika Ühendriigid, siis areneda mujal, ja Ameerika Ühendriikide siis loovutama juhtkond riigid, kus rohkem ennetavat lähenemist innovatsiooni ja majandusliku progressi ", murck kirjutas.

Üldine nõuanne esindaja öeldakse, et "seal on palju õppida Bitcoin, kuidas see toimib ja mida selle mõju USA ühiskonnas on. Ei ole vaja karta Bitcoin või ylireagoida et challengesthat kaasas oma suurt potentsiaali "enne kutsudes Manchin - kes on ka liige Senati panganduse, elamumajanduse ja linnaminister - hariva koosoleku.

Senaatori kirja raevunud mõned liikmed cryptocurrency kogukonnas. Rühm Bitcoiners nõuab nüüd Manchin tagasiastumist kaudu online avalduse. Dokument nõuab poliitiku "kohest tagasiastumist Senati panganduse komitee, et ta tegutses väga ebastabiilne ja häiriv viisil, mis on ohtlik meie majanduse".Välja antud Bitcoini sihtasutus kohtualluvuse seaduse kohtaBitcoin Foundationtoday välja krunt õiguse jurisdiktsiooni [pdf] et aidata oma väikese äri ja start-up kohal hallata oma regulatiivsete kohustustega. Samuti on avalikult kättesaadav sihtasutuse Resourcespage veebilehel.

Globaalne Internet Protocol, mis hoiab ära suurt lootust globaalse rahalisele kaasamisele Bitcoin kergesti võimaldab inimestel ja ettevõtetel teha piiriüleseid tehinguid. "Aga see võib panna Bitcoin kasutajate ja ettevõtete alluvuses võõras ja koormavad välismaiste seaduste," öeldakse aruandes. Bitcoin ettevõtted silmitsi "väljavaade kaitsta end reguleerivate menetluste ja kohtuasjad kaugetes kohtades."

Tellija Robert A. McFarlane, partner Hanson Bridgett LLP San Francisco kontoris ja tool firma tehnoloogia õiguspraktika, lühike primer üksikasjad etapid ettevõtted võivad võtta, et vältida selle ise suhtes koormav määruste või kohtuasjad riikides, mis on ebasõbralikud Bitcoin.

Aruandes käsitletakse mitmeid kaitse võimalusi: "IP blokeerimine (tuntud ka kui" geofencing "), sõeluuringute põhineb kasutaja sisestatud aadress andmete valimise ei näidata reklaame publikule soovimatut jurisdiktsioonides, ja andes vähem interaktiivsust kasutajatele soovimatud jurisdiktsioonides võib näidata et ettevõte ei kavatse tegelevad konkreetse riigi. "

"Ei Bitcoin äri tahab välistada kohtualluvuse," ütles Jim Harper, Global Policy õigusnõuniku Bitcoin Foundation ", kuid see on oluline on, et valik. Kui määrused õigusta tarbijakaitse kasu, seda parem muidugi on tegevusloa jurisdiktsioonides, et omaks innovatsiooni, tarbija kasu Bitcoin majanduskasv ja töökohtade loomine. "


Bitcoini sihtasutus SIBOSis ja BAFTi ülemaailmsete nõuandekogude foorumJuba teist aastat järjest Bitcoin Foundationwill tuleb osalevad Sibostaking koht 29 september - 2. Oktoober 2014 esimest korda, siis Baft Global nõukogude Foorum 28. Septembril 2014 Boston, Massachusetts. Selle aasta teema on "Building Bridges" vahel uustulnukate ja kehtestatud mängijad.

"Traditsiooniline rahandus on saavutanud oma piirid seas hoiustatud. Ma ootan, et koostöö nende nägemus tuleviku ja maailmas, kus kõik inimesed, hoolimata sotsiaalse ja majandusliku seisundi ja riigis nad elavad, on võimalus kasutada ja kaasata maailmamajanduses, "ütles Jon Matonis, tegevdirektor Bitcoin Foundation. Ta lisab: "Aeg on käes. Nüüd ainult pelgalt kahjustaja finantsteenuste, Bitcoin annab tohutu võimalusi asutatud operaatorite väljendub efektiivsuse tõusus ja tugevdatud tarbijakaitset. "

Sibos koondab enam kui 7000 otsustajate ja teema eksperdid finantsasutuste, turu infrastruktuuride rahvusvahelised korporatsioonid ja tehnoloogia partneritega. Iga päev Innotribe kell Sibos sukelduda ühe teema, uurides seda palju nurki ja kutsuv publiku kajastada iga tahk koos. Esmaspäeval keskenduda "Häirete ja võimalused krüptopluginat Valuuta", teisipäev on "suunas 21. Sajandi Võrku Organisatsioon", kolmapäeval presentatsioon "Innotribe Startup Challenge Grand Finale", samuti uurida "Innovatsioon võimalused" ja neljapäeval ümardab koos elav käsitlevad arutelud "FINTECH Innovatsioon ökosüsteemi."

2013. Aastal Patrick murck, õigusbüroo, esindatud sihtasutuse Dubai. Jon Matonis tegevdirektor ja asutajatest, on esindav Bitcoin Foundation Boston järgmiste seansside:

Pühapäev 28 september

Muutuv elu: Üks Bitcoin korraga (ainult kutsetega)
10: 00-10: 30 AM EST

Esmaspäev 29 september

Future of Money - Rise of Cryptocurrencies
9: 30-10: 30 AM EST

Määruse - Cryptocurrencies
11:00-12:00 EST

Et näha täielikku kõneleja rivistus, külastada SIBOS.

Pilt viisakalt Bitcoin Foundation.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse