Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Bitcoin Foundation "kadunud" $ 4,6 miljonit 2014. Aastal, ajal 10 kuu jooksul, mitte ainult sellepärast, süvistussügavust hind Bitcoin, aga ka tänu liialdatud igakuised kulud.

Kuigi enamik sihtasutuse vahendite pidid investeeritakse edasi arendada Bitcoin peamine tehnoloogia, suur tükk raha "tegelikult läks poole sponsor aastaste konverentside jaoks Bitcoin kogukond lähedal nullpunkti eelarved," asutaja direktor Bitcoin Foundation ütles, tsiteeritud CryptoCoinsNews.com.

Vastavalt maksu dokumente 2013, vundament raisatud $ 150.000 igakuiselt, enamasti maksavad näita töötajale hüvitist, konverentsiruumid ja kohtukulud. Ja kuigi 2014. Aasta dokumendid ei ole hetkel saadaval, igaüks ootab endiselt, et teada saada, mis juhtus 5800 BTC mainitud Bitcoin Fondi läbipaistvuse dokumentidega eelmisel aastal.

Samas, kui küsitletakse ajal viimastel online Q & istungil, Matonis kindel "ei ole naljakas äri" ümbritsev tähtis. Ta tagatud, et Bitcoin on hinnalangus oli suurim tegur, mis mõjutab sihtasutuse vahenditest.

Seansi ajal Matonis tegelikult loetletud põhjused, miks Bitcoin Foundation kaotanud miljoneid vähem kui aasta. Ta alustas meenutas osalejatele, et $ 4,6 miljonit arvutati hinna BTC ajal (märts 2014), mis oli umbes $ 673 ja võttes arvesse, et sihtasutus hoida üle 90% oma varast Bitcoin.

Ta tunnistas, et sihtasutus kulutas umbes $ 150,000 kuus ja et summa tõstatatud organisatsiooni olemasolu oli ainult poolteist miljonit dollarit ja $ 650,000, kasvava hinnaga, siis tõstes sihtasutuse rahastamine.

Mis vahetuskurss langeb alla $ 264 per BTC jaanuaris 2015 sihtasutus sattus ainult hoiab umbes $ 600.000 alguses käesoleval aastal.

Matonis ametiaja koos Bitcoin Foundation lõppenud 31. Detsembril 2014, mis tähendab, et ta ei valda enam ametlikku teavet, mis juhtus pärast seda kuupäeva. Organisatsiooni praegune tegevdirektor Patrick murck.

Ikka, asutaja direktor vundament meenutas ka Q & A osalejate muutis organisatsioon fookuse alates hetkest, kui rahastamise küsimustes sai selgeks. Vastavalt Matonis, kes nüüd töötab ettevõtjatele Bitcoin ruumi abistavate vahendite ja investeeringute seotud projektide Bitcoin Foundation keskendub praegu core arengu peamine eesmärk taga oma loomist.

Seotud uudised


Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info