Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Bitcoin Foundationtoday teatas lisamine Bitcoin Prantsusmaa, kümnes peatükk partner liituda sihtasutuse kasvav rahvusvaheline võrgustik juhid pakkudes hariduse kohalikus meedias, kaupmehed, tarbijad, poliitikakujundajad ja reguleerivate asutuste. Philippe Rodriguez teenib presidendina, Thomas Prantsusmaa laekur, Pierre Noizat peasekretäriks ja juhatuse liikmed Thomas Voegtlin, Gonzague Grandval, David François ja Eric Larchevêque.

"Prantsusmaa on riik, kus vabadus auastmed kõrge top raha, muutes riigi viljakas pinnas uuenduslikke teenuseid ja ettevõtted kasutades Bitcoin protokoll," ütles Jon Matonis tegevdirektor.

"Meil on hea meel ühendada jõud Bitcoin Foundation edendada Bitcoin protokolli ja harida poliitikakujundajaid Prantsusmaal. Me sügavalt veendunud, et Bitcoin on potentsiaali häirida mitte ainult osa finantssüsteemi nagu me seda teame, kuid mööda teed, teistel turgudel, kus usaldus keskne organisatsioon on praegune olukord, "ütles Philippe Rodriguez, president Bitcoin Prantsusmaa.

Prantsusmaa praegu ridadesse neljanda ülemaailmse globaalse aktiivne Bitcoin sõlmede ja hiljuti rahandusminister Michel märkis Hispaania "Me usume, et Prantsusmaa peaks lasta inimestel proovida, investeerida ja arendada äri Bitcoin enne kui me maksustada seda." Ta märkis ka, et kui tegemist on määrus, nad eelistavad võtta keset teed, "poolel teel rangematele eeskirjadele [alates] Hiina, Jaapan või Venemaa või kergema vastu võetud selliste riikide nagu Ameerika Ühendriigid, Kanada või Israel".Bitcoin-friendly Draperi ülikool pakub tasuta kursusi krüptokuulenduse kohtaJuba pro-Bitcoin Draper University of Heroes on just veelgi krüpto-sõbralik. Asutus - Silicon Valley põhinev kool, mis pakub eriprogramme harida potentsiaalseid ettevõtjaid - pakuvad tasuta online Bitcoin kursuse alguse 22. Oktoober.

Ettevõtluse Instituut, mis asub San Mateo ja asutasid tuntud riskikapitalist Tim Draper, teatas, et loomulikult juhtub tänu partnerlusele koolis ja ZapChain. Vastavalt pressiteate, põhikursusi eesmärk oli õpetada neile, kel puudub tehnilised teadmised Bitcoin.

Draper loodab, et "see uus põnev online muidugi" võib koondada "hulk ettevõtjaid, riskikapitalistid ja insenere Silicon Valley kõik tegutsevad Bitcoin ruumi".

Sellise laia osalejate õpilased kokku puutuda paljude ideede kohta Bitcoin protokolli, selle praeguse ja võimalikest kasutusviisidest ning tema võimet muuta maailma nagu me seda teame.

Muidugi, mis avalöögi oktoobril 22. Ja aktsepteerib õpilast läbi selle link, mis kõige paremini teadmisi jagavad ZapChain võrgustik Bitcoin spetsialistid, mis koosneb mitmest suured nimed Bitcoin tööstuses. Võrk loodab koos liige "kõik suured Bitcoin firma" ja loodab, et pakkuda põhiarusaamiseks Bitcoin protokolli ja valuuta.

"Kui sain teada, et Draper Ülikool oli tegemist Bitcoin muidugi, ma teadsin ZapChain vaja sekkuda. Bitcoin on hämmastav tehnoloogia, mis võimaldavad innovatsiooni nii paljudes maailma ja ma olen väga uhke mida oleme loonud. Ma ei saa oodata, et näha uusi tooteid loodud inimestele, kes võtavad Bitcoin Course "ütles Matt Schlicht, kaas-asutaja ZapChain.

Otsus pakuvad tasuta Bitcoin muidugi ei ole ootamatu üldse, kui tegemist on Draper Ülikool. Kool oli esimene õppeasutus vastu Bitcoin vormina õppemaksu tasumise. Ülikool näitab see muidugi tahab täita tühine õppematerjali tegemise Bitcoin rohkem vastutulelik.

Vastavalt Boost tegevjuht Adam Draper, "suurima probleemi Bitcoin vastuvõtmist praegu maailmas on haridus ja see on parim Bitcoin kursuse online. See vastab kõigile küsimustele, andes juurdepääsu ekspertide Bitcoin ruumi; keegi on seda teinud kvaliteediga teed ".


Bitcoini uued API-d saavad Bitcoin-sõbralikud töötajad maksta krüptokuulendusegaMaksemenetlejalt BitPayhas teatas beetaversiooni oma Bitcoin palgal API tööandjatele. See uus funktsioon, mis on mõeldud tööandjatele ja palgaarvestuse teenuse pakkujad, võimaldab W-2 töötajate (regulaarselt töötaja või töövõtja läbi agentuuri) otseselt osa saada või kogu oma netopalk Bitcoin.

API on praegu saadaval ainult tööandjate Gruusias ja Lõuna-Carolina, samuti litsentseeritud palgal osutajad Ameerika Ühendriigid, samas testperioodi ei ole lõpetatud.

Vastavalt ettevõtte kodulehel, see on, kuidas API töötab iga osa:

Töötaja

1. Opt-in oma net palgafond maha
3. Anda Bitcoin saavad aadress

Tööandja / palgaarvestuse Provider

1. Materjali töötaja taotleb
3. Fondi partii või enne jõustumiskuupäeva

BitPay

1. Kinnitada partii
3. Anda staatuse teated

Ettevõte on arenenud palgal API maksma oma meeskonna 20 täistööajaga töötajat. Iga üks neist saab osa oma palgast cryptocurrency, kuid neli BitPay töötajate (sealhulgas CEO) saada kogu oma Palk Bitcoin. Kuid nad nägid võimalusi seda funktsiooni võiks tuua kõige ettevõtetele Bitcoin sobiv töötajate ja otsustas vabastada see avalikkusele.

"Kõige kauem raske küsimus oli" Kuidas osta Bitcoin? Nüüd on vastus lihtne: "Küsige tööandja", Tony Gallippi, BitPay tegevjuht ütleb oma avalduses.

Samas, vastavalt Bryan Krohn, ettevõtte finantsdirektor, see uus funktsioon selgitab ka maksu küsimus ümber Bitcoin. "Kuna kõik palgafondi ja kinnipeetavad maksud võetakse kõigepealt, et töötaja brutotulu Bitcoins võib saata alates netopalk tax-free jakõigi tööandja brutotulu aruandlus maksuametile jääb samaks," selgitas ta.

Pärast API vabastamist, Kruunaisi olla vaid üks hea uudis: BitPay ka teatas ta on ületanud 20.000 heaks kaupmehed, mida nüüd vastu Bitcoin kogu maailmas. See rühm hõlmab uustulnukad Zynga ja PrivateFly.com, kuid ettevõte on tegelikult lisades peaaegu 1000 uut kaupmehed nädalas kurssi, mis toob kindlasti suurt kasvu 2014. Aastal.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta