Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Gyftjust ei saa lõpetada üllatav meile. Ettevõte muutunud Bitcoin kullake mais ja on teada uute teenuste ühendatud maailma cryptocurrency ajast. Aga see pole veel häid uudiseid: digitaalse platvormi, mis võimaldab kasutajatel osta ja saata kinkekaardid kaudu mobiilseadmete tagatud investeering $ 5 miljonit.

Investorite hulka A-klassi Investeeringud - asutaja näitleja Ashton Kutcher, suur Bitcoin toetaja -, Social + Capital partnerluse Karlin Ventures, David O. Kotid ja Haas Portman.

Me investeerida tehnoloogiasse start-ups, nagu Gyft mis näitavad innovatsiooni ja luban. Seal on mobiilne nihe ja Gyft on missioonil digiteerida $ 100B kinkekaart turul.

Ashton Kutcher

 Ja millised on Gyft plaanid seda raha? Vastavalt pressiteate, firma kavatseb arendada äri, et täita tulevase nõudluse kasvu. "Gyft töötab praegu üle 300 jaemüüjad ja hoiab lisades kaupmehed ja partnerid, isegi laieneda turgudele väljaspool Ameerika Ühendriike järgmisel aastal", dokumendi lisab.

Siin on koht, kus Bitcoin tuleb. Vinny Lingham, Gyft tegevjuht selgub, et "osa rahvusvahelisest laienemisest on riikides, kus on olemas suur oht vastuvõtmisega seotud krediitkaartide ja kus Bitcoins õhkutõusmist". Lingham selgitab, et "need kliendid saaks kasutada oma Bitcoins ost kinkekaardid ja seejärel teha oste objekte varem ei ole saadaval neile".

Gyft on pidevalt kasvanud ja see miljonär investeeringuid ainult push asju, kindlasti. Viimase aasta jooksul on ainult rohkem kui $ 10 miljonit ja 200.000 plastikust kinkekaardid laaditi platvormile. Praegu digitaalset platvormi registreerides uue kinkekaart lisatakse iga kahe minuti.

"Viimase aasta jooksul oleme jätkuvalt kasvanud ja on graafikus, et tabas $ 5 miljonit digitaalset kinkekaart müük sel aastal," ütles Vinny Lingham, lisades, et "traditsiooniliselt rohkem kui 50 protsenti aastasest kinkekaart müük toimuvad neljas kvartalis nii et me oleme põnevil tuleviku ".

Bitcoin Kontrollija hiljuti avaldatud intervjuus Gyft tegevjuht Vinny Lingham, et saate vaadata siit.Bitcoin saab valuuta koodi: XBT annab krüpto-valuuta turupõhise seaduslikkuseKuus Interbank Clearing, Zürichis, on koht, kus Šveitsi üksus spetsialistid väidab nimekiri maailma valuuta koodi. Ja nad lihtsalt ei parim, mida nad võiksid võtta Bitcoin, omistades kood XBT ja see muudab "ametlik".

Räägitakse lugu Jon Matonis, direktor Bitcoin Foundation ja avaldatud Coindesk. Esindaja läks institutsioon praktiliselt ühendab kõik Šveitsi finantsasutuste ja mitmeid pangad väljaspool riiki esitada Bitcoin mitme panga ametnikud e-kaubanduse konverentsil. Ja tulemused olid positiivsed, nagu näeme.

Vastavalt Matonis see kood, mis standardi ISO 4217 valuuta koodid, "on märkimisväärne siiski, sest selle mõju areng matemaatika põhinev valuuta".

Ta lisab, et "väljaspool määrustele ja valitsuse heakskiitu, et nii sageli toetavad arutelusid legitiimsust Bitcoin, teist tüüpi õiguspärasust on emergingand see on võime välja-jääda valitud administratsioonide jurisdiktsioonides".

See muudatus kindlasti avada palju uksi cryptocurrency. Nagu Jon Matonis ütleb: "XBT võivad esindada algus Bitcoin standardite ja turupõhiste õiguspärasust, kuid see ei ole kindlasti lõpuni". Ja seal on veel üks väljakutse ees: Unicode sümbol Bitcoinwith märk? kui üks peamisi kandidaati.

Via coindesk.com


Bitcoini rühm kohtub seitsme föderaalagentuuriga, et rääkida reguleerimisestBitcoin kogukond valmistub milline võiks olla ajalooline sündmus. Seitse föderaalasutustelt täidavad esindaja Bitcoin groupto arutada määrus. Kogumine on seatud juhtuda esmaspäeval (26).

Patrick murck läheb esindama Bitcoin Foundation, selle üldise nõuandja. Ta läheb ettekannet tegema ja vastata küsimustele mitmed asutused: Föderaalreserv, rahandusministeerium, Federal Deposit Insurance büroo Comptroller Valuuta, Internal Revenue Service, Föderaalse Juurdlusbüroo ja salateenistuste. See ei ole selge, kas esindajad panganduse valdkonna osaleb koosolekul.

Murck kinnitas ta rahul võimalus anda rohkem teavet ametiasutustele ", et saaksime nii edasi sama ohutu reguleerivat keskkonda". Vastavalt Sihtasutuse esindaja, "me mõistame on konkreetseid probleeme, mis lähevad koos Bitcoin ja seal on palju potentsiaali ja me tahame teha nendega [asutusi] kaardistada ohutu kursus".

Vastavalt Wall Street Journal, see kohtumine näitab poolest, et Federal asutused teevad jõupingutusi, et aru saada, kuidas regulatethe omapärane maailma virtuaalsete valuutade suhtes. Seni nende ainus tegevus on koosnes järelevalve ja arestida vara mõnest Bitcoin vahetamist, nagu Mt. GOX.

Varem sel aastal, rahandusministeeriumi Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) välja mõned põhilised suunised, et panna cryptocurrencies ja selle vahetus samadel anti-rahapesu eeskirjad, arvestades Bitcoin seotud kauplemisplatvormide raha edastamise ettevõtetele.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele