Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Seal on hea uudis Austraalia väga eriline päev Bitcoin. Kuigi cryptocurrency ületanud $ 1,000 jälje Mt. GOX taas thepoint müügi süsteemi BitPOSwas lõpuks ametlikult launchedin riigis.

"Muutsime meie kodulehel ja lisanud partnerlusprogramm inimestel jagada meie edu", Jason Williams, looja tarkvara, ütles 99Bitcoins. Sydney põhinev platvorm loodab kaasa kasvava kaupmees teadlikkust, valdkonnas, mis on oluliselt paranenud algusest 2013..

Üks parimaid omadusi uue süsteemi on võime mõõtkavas. "Me ei reallyramp kuni meie kaupmehed vähe pole tulemuste losson tahes funktsiooni. See on ikka väga algusjärgus meile ja me saime meie silmad paar erinevaid tooteid me konkretiseerimine nüüd, nagu web kaupmehe funktsioone (sarnane et BitPay) ".

Pealegi, asutaja BitPOS rõhutab partnerluse BitScan, asukoht app, mis ütleb kasutajad kust leida Bitcoin sobiv kaupmehed. "Oleme nendega koostööd, et igaüks, et märgid meile saab tasuta kirjet Bitscan".

Meie eesmärgiks on kena ümar välja tooteportfelli, mis laseb tellis-ja uhmris, samuti e-kaupmehed, vastu Bitcoin ilma vaevata.

Jason Williams

Meeskond BitPOS, mis hõlmab ka juhtiv arendaja Alex Taylor ja äri administraator Matt Allen, näeb Bitcoin kui tulevikus raha. Ning vastavalt Williams, Sydney peaks nüüd olema umbes 20 Bitcoin sobiv kaupmehed, kes nõus sellest perspektiivist. Üldine Austraalia, tema ligikaudset seisab umbes 100 kaupmehed.

"Ma isiklikult canvassed mõned rohkem tuntud osa Sydney ja reaktsioon on olnud valdavalt positiivne. On käivitada päev, meil oli üsna vähe inimesi registreerida saada tütarettevõtete Sydney ja ka Melbourne, mis on suurepärane. Olen rääkinud inimesed on tänavu aasta Bitcoin jaemüük. Me mitte ainult ei registreerumist kaupmehed, meil on konkurent Melbourne kes on seatud käivitada jaanuaris samuti. See saab olema suur aasta meile, "lisas ta.

Praegu on BitPOS meeskond teeb kõige platvormi edu avades rahastamise vooru.

Kuid meeskond, mis lõi uue müügikohas tegeleb ka "salajase projekti" Williams näitas.

"The hetkeolukord Austraalia on see, et see on suhteliselt raske saada Bitcoins. Kahjuks ei saa te neid nii lihtne kui saad traditsioonilise valuutas. Ma ei saa jagada liiga palju üksikasju selles etapis, kuid idee on et me tahame teha nii lihtsaks kui traditsiooniline valuuta "on cryptocurrency ekspert avalikustab lisades, et" meil on päris hea idee, kuidas seda teha ja on suur ärimudel taga. Ma oleks võimalik paljastada rohkem üksikasjad taga meie projektide lähemale, kuni kohtuprotsessi ".

Töö juures ühing

Jason Williams, kes on ka president Bitcoin Association of Australia, rääkisid ka tööd, mida on arendatud üksus vahepeal.

"Hakkasime saada üsna vähe kirju paludes ametlikke seisukohti mõned issueslike maksupoliitika (mis on määratud Austraalia maksuamet) ja kas on või ei ole Austraalia samaväärne raha edastamiseks litsents", ütles ta, paljastades et on olemas ka mõned "väga embrüonaalsete plaanid konverentsid", kuid midagi konkreetset siiani.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina