Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Paljud Bitcoin ettevõtjad ja kaevurite on küsida, kuidas maailma valitsused ja teiste suuremate organisatsioonide reageerivad Bitcoin. Seni on enamik valitsustest jäi suuresti vaieldav. Saksamaa valitsus on aga nüüd märgistatud Bitcoin kui rahaühik ja erasektori raha. See on esimene kord, kui suur valitsus on andnud ametliku staatuse online valuuta. Tunnustamise üks maailma võimsamaid ja lugupeetud valitsused, tähistab teine ​​suur samm edasi valuutas.

Bitcoin on teinud teiste headways kogu Euroopa Liidus. Saksa web-panga Fidor teamed Bitcoin Deutschland GmbH käivitada online kauplemise platvormi. Kuigi see võib tunduda väike areng, tegeleda Fidor märgitud üks esimesi korda Bitcoin platvorm on käivitatud koostöös ametlik ja reguleeritud pank.

Aastal 2012, Prantsusmaa saada esimene riik tunnustama Bitcoin pank, Bitcoin Kesk ja isegi laiendada seda litsentsi. See tähendab ka seda, et hoiused pangas on kaitstud riigi turvalisuse ja kindlustuse programmid. See areng oli umbes tulemusena jõupingutusi "Paymium" raha-over-IP pakkuja, mis on teinud tihedat koostööd Prantsuse reguleerivate asutuste poolt harida neid, mida Bitcoin on ja kuidas see toimib.

Mõned liikmed Bitcoin kogukond on olnud vähem kui elevil nende arengut, aga kui ametlik tunnustamine võib tähendada ametlik määrus. Üks suuremaid eeliseid Bitcoin on ebapiisav järelevalve ja reguleerimine, see on õiglane tea, kas valitsuse koostöö või kaasamine on tegelikult hea.

Saksamaa valitsus, näiteks on otsustanud, et mõned äri seotud tehingute Bitcoin tuleks maksustada. See suurendab kulusid kasutades Bitcoin ja võib omakorda mõned investorid eemale valuutas. Samal ajal, kui valuuta olid muutunud vahendiks maksudest kõrvalehoidumise oht suur valitsuse sekkumine oleks oluliselt suurendada. Minimaalne tase järelevalve võib tegelikult suurendada valuutakomitee elujõulisuse pikas perspektiivis.

See kehtib eriti arvestades, et petturid on üha püüdnud rippida inimesi maha läbi Bitcoin petuskeemid. Fake riskifondid, ebaõiglastest kaevandamise basseinid, arvutiviiruste ja jõupingutusi varastada rahakotid on kõik olnud viimastel kuudel kui hoolimatute häkkerid püüdnud võtta üle oma õiglase osa. Valitsuse tunnustamine ja mõned kõrge osalus võib pakkuda inimestele õiguskaitsevahendid jätkata petturid, mis võib tegelikult aidata stabiliseerida Bitcoin turul.

Kahtlemata mõned liikmed Bitcoin kogukond külmaks võimalik kasu, mis tulevad koos ametliku taseme tunnustamist. Lõppude lõpuks, keegi ei taha makse maksta ja ei pea muretsema "suur vend" valitsuse üle õla on tavaliselt hea. Ikka, järelevalve võib lisada palju vaja stabiilsust ja tagatised, et areneva valuutas. Pikemas perspektiivis võib see suurendada aktsepteerimise Bitcoin ja võiks isegi kergitada hinnataset.

Seotud uudised


Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele