Hiinas populaarsust kasvatav biktoon | Estonian.lamareschale.org

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Kirjutas John Delono alates Bitcoin arvustaja

Bitcoin hinnangule on breaking kõigi aegade tõusud nagu digitaalse valuuta meelitab investoreid, eriti need, Hiina.

Paljud inimesed olid esmakordselt kasutusele Bitcoin 2013. Aasta aprillis, kui digitaalne valuuta väärtuse jõudnud kõigi aegade kõrgeimale tasemele $ 260. Pärast hinnalanguse investorid hakkasid kahtlema, kas Bitcoin kunagi jõuda samale tipptunni. Bitcoin on hiljuti uue rekordi, kaupleb $ 750 kohta Jaapanis põhinev Mt. GOX.

On selge, et Hiina on üks peamisi põhjusi hinnatõus. On BTC Hiina suurim Hiina Bitcoin vahetada, Bitcoin on kauplemine umbes 6780 CNY (üle $ 1000 USD). See on peaaegu kaks korda hinda mitte-hiina vahetamist, nagu Mt. GOX või Bitstamp.

Bitcoin on hoogustumas auru hiljuti Hiinas. Hiina Internet hiiglane Baidu on teatanud kavatsusest nõustuda Bitcoin mõned oma teenuseid. Uue ajastu Internetis Bitcoin hasartmängud on välja töötatud, mis võimaldab mängijatel proovida oma õnne online pokkeritubades ja täringud kergust. Bitcoin on isegi avaldatud Hiina riigimeedia telekanaleid.

Miks on Bitcoin nii populaarne Hiinas? Valitsus on astusid virtuaalne valuutade minevikus, nagu Tencent QQ mündi.

Tundub, et Hiina valitsus tahab omaks Bitcoin, mitte tagasi lükata. Bitcoin on pseudonüümi ja detsentraliseeritud olemus oleks äärmiselt raske valitsused reguleerima. Reguleerimise asemel virtuaalne raha, see on selge, et Hiina on teiste kavatsused.

Tulevikus Bitcoin võib olla tohutu finantsmõju maailma majandusele. Seda saaks kasutada kauplemiseks riikide vahel, kui väärtuse säilitaja või isegi asendamine olemasolevate käibevaluutasid, nagu USA dollar. Riiki, mis kontrollib suures koguses valuuta võiks lõpuks on suur majanduslik mõju.

Selle tulemusena Hiina investorid on hakanud mõistma, kui kasulik Bitcoin tegelikult on. Selle digitaalse vara, seda saab kasutada väärtuse säilitaja või investeering sõiduki. See võib olla väga tulus kaubelda Bitcoin kasumi, vaatamata asjaolule, et valuuta on väga ebastabiilne ja ettearvamatu.

Paljud Hiina tarbijad kasutavad Bitcoin teha online tehingud, alternatiivina PayPal. See on väga lihtne setup ja hakata kasutama Bitcoin, kuna see ei nõua isiklikku teavet või pangakonto.

Juba Bitcoin teeb tohutu muutusi kogu maailmas. Digitaalne maksesüsteemid, nagu Aafrika M-pesa liikuva raha platvormi, on võimaldada tarbijatel üle kogu maailma, et võtta kontrolli oma rahandust. Füüsilised kauplused ja restoranid on isegi hakanud aktsepteerima Bitcoin kui viis vältida krediitkaardi töötlemise tasu.

Bitcoin on kindlasti võime muuta seda, kuidas inimesed kasutavad raha. Valitsus, kes kasutab ära valuuta algusjärgus võib olla suur rahaline eelis tulevikus. Tulevik on kindlasti helge Bitcoin ja selle kasutajatele.

Seotud uudised


Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?