Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

CoinAvais nimi uus platvorm, mis toob cryptocurrency Iraani! Pealegi üritavad levitada teavet Bitcoin riigis, seda platvormi võimaldab kasutajatel osta ja müüa virtuaalne raha kaudu vastaspooleks olev isik Austraalias.

"Bitcoin on valuuta tulevikus. Ja me usume, et Iraan peab olema kaasatud ka tulevikus", siis on võimalik lugeda veebilehelt, mis on majutatud Ameerika Ühendriigid, ohutuse tagamiseks.

Nüüdsest inimesed Iraanis saab osta ja müüa Bitcoins, samuti rohkem teada cryptocurrency abiga CoinAva meeskond.

Ja lisaks platvorm, seal on rohkem uudis: Iraan on ka uus foorum pühendatud cryptocurrencycalled Pärsia Bitcoin Talk, kus saab külastada siin. Paistab Bitcoin on tõesti hoone oma tee riiki!Bitcoin on lõpuks jõudnud Briti pubidesseHurraa! See on juba võimalik osta endale oma pinti koos Bitcoins Briti pinnal. Vähemalt see on, mida juhtub heinalistest pubi, mis asub High Street, Chesterton, Cambridge.

Andrew Bower oli üks esimesi maksma oma õlle digitaalse valuuta. Ta võttis välja oma telefoni ja skaneeritud QR koodi, nii lihtne see ongi. Mõne sekundi ta maksis 0,0202 BTC tema pool pinti, mis on võrdne £ 1.55.

"Ma arvan, et see on huvitav eksperiment digitaalse valuutades ja see oli natuke nalja, et oleks võimalik proovida süsteemi Cambridge pubi. Mul ei ole mingit erilist huvi Bitcoins, ma lihtsalt märgatud pubi firma kodulehel et neid toetasid ja mõtlesin, et oleks tore proovida tehnoloogia nii sai väike kogus lihtsalt selleks, "selgitas Bower.

Vastavalt sellele vapper Briti protsess oli väga sujuv. Kuid selleks, et Andrew Bower, see ei ole kõige ökonoomsem viis osta toidu ja joogiga (veel). "Bitcoin on väga huvitav alates tehnilisest seisukohast üksi - see võib tõesti ei ole väärtus omaette, kuid see on põnev mehhanism," lisab ta.

Cambridge nüüd linna cryptocurrency. Aga see aitab, et direktor ja asutaja firma, mis töötab selle pubi on endine Cambridge University arvuti teadlane. See oli Stephen Early idee paigaldada esimese Bitcoin süsteemi linna: "Ma olin natuke igav ja oli hoida oma silma peal Bitcoin paar aastat. Midagi koos tundus hea mõte".

Ta isegi usub, et saabumisel käesoleva innovatsiooni Cambridge tähendab, et ta on vastutav õpilastele esimese pubi tehing kasutades Bitcoin kõikjal Ühendkuningriigis. Igatahes, oluline on see, nüüd, Cambridge elanike ja külastajate saab osta jooke digitaalse mündi!

Via cabume.co.uk


Bitcoin Afganistanis: kaks ettevõtjat teevad riigis esimese krüptograafilise tehinguBitcoin ettevõtjad Adam Locklin ja Robert Viglione see viimane veebilehel Coindesk, on teinud, mida ta näib olevat esimene Bitcoin tehingu Afganistanis. Vähemalt see on esimene, mis salvestati. Viglione ostis Partagas sigar alates Locklin 0,1 BTC ja see oli see.

Kuid see lihtne kaubandus oli palju enamat kui lihtsalt seda. See aitas nii eksperdid aru, et Bitcoin vajab paar asja enne arenev kaugemates osades arengumaades, täpselt nagu Afganistan. Esiteks, need riigid vajavad vahetamist. Afgaanid võivad armastan idee digitaalse valuuta ja super põnevil kõigile keegi räägib see... Aga mida nad teevad, kui nad ei ole õige vahend kanda, osta ja müüa Bitcoins?

Rahvaste nagu Afganistan kindlasti vaja kohalike krüpto-kohalolek, kuid halb internetiühendus, mis võib olla raske ülesanne täita.

Ja see viib meid järgmisele nõudele: vahend, mis võimaldab afgaanid, muu hulgas kergesti veeta Bitcoins. Ja vahend mean õige rahakott, mida saab ühendada teistega. Kuid see probleem võib olla tõesti lähedal, mis tuleb lahendada, kuna uus Bitcoin rahakott Kipochi- üks saavutanud tohutu edu Aafrikas - integreerib domineeriva rakulise kandja Afganistanis, Roshan.

Kui see protsess on lõppenud, iga Afganistani Bitcoiner on lihtne juurdepääs korraliku rahakoti üle mobiilsidevõrgu ja vastuvõtmise määr crypocurrency kindlasti tõsta selle osa maailmas.

Via coindesk.com


Bitcoin Argentina: kohtumised Buenos Aireses on tõeline edu99Bitcoins teile rääkinud, mõni aeg tagasi, et palju linnades üle maailma korraldavad oma Bitcoin kokkusaamised arutame cryptocurrency ilma ootama suur konverents. Buenos Aires, Argentina ja Zürich, Šveits, on kaks head näidet. Mida me ei oodanud oli edukas nagu üks me näinud Argentina pealinnas.

Muidugi, me teame Bitcoin on suur asi Argentina, millel on palju järgijaid, kes üritavad leida alternatiiv riigi majanduslikku olukorda. Kuid viimasel kokkusaamisel korraldatud Foundación Bitcoin Argentina tõelist edu rohkem kui 180 peopleattendingto mitteametliku sündmus.

Vastavalt aruande kokkusaamisega, oli võimalik kuulata väljavalamine mõned argentiinlased, öeldes asju nagu "Jumal tänatud, ma õppinud Bitcoin enne kui on liiga hilja." See ei ole liialdus, elu Argentina on tõesti raske nendel päevadel: riik on vajunud väga keeruline finantsolukord ja Argentina peeso kogemusi üle 20 protsenti inflatsiooni.

See vaimsusetu rahaline olukord on lõpus, peamine vastutab kiire kasv Bitcoin riigis, mis lubab cryptocurrency omanikud liikuda oma rikkuse vabalt. Pealegi, see muutub lihtsamaks omada Bitcoins riigis, sest palju kaupmehed ja inimesed on juba nõustudes Bitcoins nagu paymentand visatakse krediitkaardi maksevõimalused.

Kui teile teada Bitcoin kokkusaamisega hoitakse teie linnas, saatke meile sõnum!

Via btcglobal.net

Seotud uudised


Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)