Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Kuulanud ära võimalikku loomist Bitcoin saatkond Montrealand sellest, et Kanada on riik, kus kõige Bitcoin tarkvara downloadsat 2013. Aasta alguses, nüüd on aeg kontrollida cryptocurrency äri stseen riigis. Ettevõtted suurlinnades nagu Vancouver hakkas vaadata Bitcoin uuendusliku ja kasulik makse systema aega tagasi ja see näeb välja selline armastuslugu on veel pikk tee käia.

Bitcoin trend pühib riik nagu laine, mis teeb kohalikele ettevõtetele tõeliselt kirglik digitaalse valuuta. "Bitcoin oli tõesti sündinud pangandus bailouts. See on tuleviku eest, ei ole kahtlust," ütleb Michael Bliss, co-asutaja Bitcoin Co-op, kohtvõrku huvitatud inimesed tegelevad Bitcoin.

Nagu mujal, Kanada kaupmehed on vastu cryptocurrency, sest see on lihtne, odav (madal tasud) ja kiire. Sellepärast Global News oli Vancouver rääkides mitmete entrepreneursthat valis Bitcoin. Vaata, mida nad öelda oli:

1. Sweet Tooth Café

See ettevõte on kasutanud Bitcoin aastaks nüüd. Omanik, Ganji Malerban, ütleb, kuigi ta teab vähe, kuidas Bitcoin tegelikult toimib, ta hindab idee madalam tehingutasud. "Olin vihane ajal finantsasutuste. Me ei saa ära maksmata tasu, ja me oleme kõik orjad neile," ütleb ta.

2. Blenz Kohv

Omanik frantsiisi Blenz Kohvi Vancouver, Wayne Taylor, tõstab esile asjaolu, et Bitcoin on turvaline, tuginedes krüpteerimine ja avalike andmete. "Enamik kurjategijaid on keskendunud järeleandmisi oma isiklikke pangakontosid. See juhtub iga päev. Turvalisus on probleem kõike. Inimesed, kes pani kokku Bitcoin on äärmuslik turvalisuse", Taylor selgitab.

Sel ettevõtja, madala tehingutasud ja suhteliselt madala pettuse võimaluse on parimad omadused cryptocurrency, samuti asjaolu, et münt ei ole seotud alla konkreetse valitsus. "See võimaldab inimestel natuke rohkem vabadust teha seda, mida nad peavad tegema," ütleb Taylor, lisades, et "inimesed vajavad, et alustada saada nende vabadust tagasi, ja ma arvan, Bitcoin on üks viis seda teha".

3. Bitcoiniacs - Bitcoin Store

Mitchell Demeter, kaas-asutaja Vancouver esimese füüsilise Bitcoin vahetada, ilmselt armastab Bitcoin. Tema sõnul "on palju mõju see ülemaailmselt et meile meeldib, et me aitame arendada majandust lokaalselt ja näha, kus see läheb". At Bitcoiniacs inimesed ei saa muuta ainult sularaha Bitcoins ja vastupidi, vaid ka saa midagi nende küsimustele vastata.

"See on väga keeruline süsteem. Seal on palju seda. See võtab paar korda, et inimesed kuulevad, ja inimesed on alati palju küsimusi", väidab Demeter.

4. India Gate

See India restorani, mille omanikuks gurmeet Gupta, on nõustudes Bitcoins alates maist. "Minu jaoks on eksperimenteerimine uue turu. Oleme turismiliselt ala, nii saame USA dollarit palju, ja see on lihtsalt teises valuutas. Aga me oleme ettevaatlikud ka, sest me ei tea, kui kaua see valuuta on saab olema umbes ", ütleb ettevõtja, kes muretseb kõige rohkem volatiilsust,

"Nagu restoran, meil on päev-päeva kulud. [Meie konto] on seadistatud nii, et see muudab tagasi Kanada dollarit ja läheb meie pangakontole. Me ei hoia Bitcoins", Gupta lisab.

5. Kesk-Bistro

Erinevalt gurmeet Gupta, Kesk Bistro omanik Doug Taylor ütleb, et ta ei ole mingit tormamist vabaneda Bitcoins ta saab oma klientidele: "Ma lähen, et hoida seda kui investeeringut nüüd, ja vaata, mis juhtub raha". Kuid ta ei ole palju kliente, et maksta Bitcoin. "See on üsna väike tehing. Te saate teisendada see raha päris kergesti... Kui ta sai selle punktini, kus 50 protsenti meie tulust Bitcoin, ma võib olla veidi ettevaatlikum," lisab ta.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks