Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid | Estonian.lamareschale.org

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Leedu taksofirma JazzExpress, asutatud Vilnius, on viimasel ajal hakanud nõustudes Bitcoin maksevahendina.

Ettevõttel on uhiuus laevastiku Skoda Roomster taksod, mis ringleb ümber riigi kapitali ja ka selle ümbrus. Pealegi reisides mugavalt, saad võimaluse sõita "taksod kaunistatud eksklusiivne disain firma" ja varustatud täiustatud GPS süsteemi, mille "kvalifitseeritud, aus ja viisakas juhid", kes vastavalt ettevõtte kodulehel.

Olles nimega JazzExpress, see on päris selge, et muusika mängis kabiinid on oluline osa kogemus: nii valmistada ennast segu "kvaliteetne muusika" koos "sile jazz, lounge ja rahunege lugusid".

See kõlab ja nauditav sõita. Ja ärge unustage, et lõpuks saate maksta oma lemmik cryptocurrency.Bitcoin San Diegos: rohkem väikeettevõtteid jätkab krüpto-revolutsiooniga liitumistSan Diego ei ole nagu iga muu linn maailmas, kui tegemist on Bitcoin

Nende suhe on üsna eriline. Pärast kohalikke ettevõtteid nagu Hangtime ronimine hakkas nõustudes cryptocurrency tasude ja eriti kuna loomise platvorm Bitcoins San Diego, Bitcoin kohalolu ja teadlikkuse linna, mis asub California osariigi (USA), on pidevalt kasvanud.

Nii et me rääkisime Eric Camerino, kes omab itsa Bike Shop San Diego, umbes krüpteerimisoperatsiooni stseeni linna. See väike äri just alustanud nõustudes Bitcoin ", sest turvalisuse oma tehingute kaudu Coinbase". Camerino ütleb, et ta "tundis, et Bitcoin oli tegelik väärtus see". Niisiis, ta küsib: "Miks ei aktsepteeri seda, kui ma juba krediitkaardid?".

"Et mind, see on lihtsalt üks vorm" pühkimine "maksmiseks. Pealegi, tehniliselt on vähem paberit dollarit seal kui on digitaalselt (laenu abil), et ma oli raske aeg kavandades tõeline põhjus ei proovida", kaupmees selgitab.

Eric Camerino sai teada olemasolu Bitcoin "paar nädalat tagasi, läbi vastastikuse sõber Paul Puey on [alates Hangtime ronimine], kes on nõus ka Bitcoin. Pärast kontrollimist mõned andmed Paul ja tema näitab mulle lihtsus ja turvalisus kasutades Bitcoin ma otsustasin, et lisada see minu vorme aktsepteeritud makseid minu ettevõte. Nõustun, sest turvalise milline Bitcoin üleandmise ja selle kasutamise lihtsus ".

Nüüdsest itsa Bike Shop kliendid saavad kasutada cryptocurrency osta kaupu või teenuseid poest. "Meil on tellistest ja betoonist operatsiooni, nii et enamik äri läbi poest, kuid meil on võimalik postimüügitellimuste iga juhtumi puhul eraldi."

Juuresolekul digitaalse mündi San Diego - mis oli valitud kohas esitada Bitcoin ATM mai-hoiab läheb tugev tänu üha rohkem ettevõtteid, mis nüüd aktsepteerima Bitcoinand mõned toetajad. Eric Camerino on ainult kõige uuemat Lisaks sellele maailma sammu edasi oma äri.

Aga kuidas ta näha tulevikku virtuaalne raha? "Me näeme, mida toob tulevik. Ma olen väga huvitatud sellest, mida võib astute ja arendada nagu ma olen üks väheseid jaemüügiasutustes et olen teadlik, et aktsepteerib Bitcoin. Nendes rahutud ajad, teise vormi valuutas on midagi väärt arvestades ".


Bitcoin on juba Oxfordi sõnaraamatute veebisOxford University Press teatas hiljuti oma viimases kvartali värskenduse Oxford Sõnastikud Online (ODO) ja Bitcoin on üks uusi täiendusi. Tasuta online sõnastik praeguse inglise sain palju uusi sõnu, mõned neist universumi tehnoloogia.

Kui sisestate nime oma lemmik cryptocurrency hetkel sõnastik veebilehte leiad järgmise tulemuse:

Bitcoin, n.: digitaalse valuuta, milles oleks võimalik teostada ilma keskpanga

Vastavalt Angus Stevenson, Oxford Sõnastikud Online, "uusi sõnu, meeli ja väljendeid lisatakse Oxford Sõnastikud Online kui oleme kogunud piisavalt sõltumatu tõendeid erinevatest allikatest olla kindel, et nad on laialt levinud valuuta inglise" ja see on Bitcoin puhul.

"Kirjastamine Internetis võimaldab meil teha tulemused meie teadus saadaval kiiremini kui kunagi varem. Iga kuu lisame umbes 150 miljonit sõna meie corpus andmebaas inglise kasutamise näiteid kogutud allikatest kogu maailmas. Me kasutame seda andmebaasi jälgida ja kontrollida uute ja tekkivate sõnu ja meeli igapäevaselt. Keskmiselt lisame umbes 1000 uut kirjet Oxford Sõnastikud Online igal aastal, ja selle kvartali uuendatud toob esile mõned põnev developmentsin inglise keeles. Portmanteau sõnad või segud sõnu, nagu phablet ja jorts jäävad populaarne, kui teha lühendeid, näha uusi kirjeid nagu srsly ja apols ", esindaja lisab.

Mõned Teisisõnu oli lisatud "selfie", "Hackerspace" või "emotikon". Praegu on positiivne märk, et näha Bitcoin kuuluvad sellesse sõnastik. Kas see on aja küsimus, kuni me saame näha cryptocurrency määratluse reaalses Oxford English Dictionary?


Bitcoin muudab seksitööstust: Adult Way on uus krüptokuuluvabastusega platvormKuigi mõned online ettevõtetele on loodud, sest Bitcoin, mõned lihtsalt kohaneda võimalusi cryptocurrency ja seksitööstus ei ole erand. Pärast näiteid nagu StripCoin.com või sub-Reddit Girls Gone Bitcoin, nüüd Briti platvormi Adult Way on otsustanud alustada vastu Bitcoinas hästi.

Veebisait teatas uudiste kaudu Redditwith lihtne sõnum: "Me oleme uhked, et teatada, et meil on nüüd vastu Bitcoins kõigile krediidi ostude Adult Way. Võite vaadata live erootilise veebikaamerad, vestelda tüdrukute, vaadata videoid, pilte ja sisseoste täiskasvanud turul, kõik anonüümsust, et Bitcoins anda ".

Vastavalt platvorm, see on tasuta luua profiili ja "sirvida suur valik saadaval tüdrukud". Veebisait, mis töötab põhineb krediiti, on praegu pakub 10 protsenti ekstra krediiti kõikide ostude Bitcoin, mis on ka võimalus maksta teenuse pakkujad.

Asjaolu, et täiskasvanud meelelahutus on palju võita koos Bitcoin on teada fakt, mõnda aega, nii et see on normaalne, et rohkem ja rohkem ettevõtteid selles valdkonnas hakata vastu cryptocurrency, peamiselt seetõttu krediidifirmad ikka vahet nende teenuste laadi. Pealegi, keegi ei taha näha midagi, mida tuleks erasektori lössis oma krediitkaardi ajalugu.

See oli üks põhjusi, miks isegi telliskivide ja mördi ettevõte nagu Briti eskort selts Passion VIP hiljuti alustanud nõustudes virtuaalne raha, nagu 99Bitcoins teatatud siin.

Cryptocurrency võib samuti pidada tulevikus seksuaalsuse

Eriti Internetis seksuaalsust, kõik me teame. See põhjustab mõned suured muutused nüüd, see on kindel.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele