Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Seal on palju inimesi selles maailmas, kes tahavad ja tuleb korralikult haritud Bitcoinand mõiste virtuaalne raha. Kui keegi püüab selgitada neid asju, tehnilisi termineid kasutatakse sageli, kuid see ei ole õige lähenemine joonistus inimesed.

Joonis võrdlused Bitcoin ja tegeliku elu olukordades, teiselt poolt, on palju parem meetod leida üles intelligentne vestlus virtuaalne raha. Kuid mingil põhjusel peaaegu kõik haridusalaseid jõupingutusi selles ruumis on keskendunud USA turul, mitte piirkondades, kus Bitcoin võiks teha suur mõju.

Bitcoin on ülemaailmne, kuid puudub harimiseks

peamiseks näiteks haridus jõupingutusi Bitcoin ruumi tulevad kujul virtuaalne raha konverentsid. Kuigi on olemas mitmeid konverentse igal aastal üle poole neist hoitakse USA pinnal.

Tõsi, mõned neist on Aasias ja seal on mõned toimuvad Euroopas, kuid kuidas valdkondades nagu Lõuna-Ameerikas ja Aafrikas? Bitcoin võib olla suur mõju kodanike igapäevaelule nendes olulistes valdkondades, mis on potentsiaali saada maailma kõrval Bitcoin jaoturid, lükates globaalse vastuvõtmise virtuaalne valuutamaksepiirangute uutesse kõrgustesse.

On veel üks suur negatiivne külg, et Bitcoin konverentside, kahjuks. Kuigi need sündmused on lõbus, täis palju teavet ja pakkuda suurepärane võimalus suhelda mõttekaaslaste, nad on ka naeruväärselt kallis. Ei ole saladus, et korraldada Bitcoin konverents ei ole kerge ülesanne, kuna seal on logistiline ja asukohasignaali mured, samuti suuri kulutusi lennata kõlarid üle kogu maailma. Samal ajal, tundub ebaõiglane oodata algaja kasutaja maksma $ 600 või rohkem pilet kahepäevase Bitcoin konverentsil.

Enamik inimesi, kes on tõeline huvi Bitcoin ei ole osa "eliit" ja ei saa endale lubada sellist kõrge pileti hind. Peal, et need inimesed on reisida üsna kaugus osaleda üritusel. Täiendav hotellis maksab pluss kohalike kulude muuta kogu kogemus uskumatult kallis ja ilma tagatiseta saada midagi väärtuslikku tagasi.

Kuigi ma naudin käivad Bitcoin konverentside just nii palju kui järgmise isiku, seal on väga vähe jõupingutusi toimuvad nii harida algaja kasutajad virtuaalne raha. Enamik kõnelusi ja paneelid toetuvad teemasid, mis vajavad mingil kujul Eelmise Bitcoin teadmisi või vähemalt pärit tech-Savvy taustal. Lisaks kõige Bitcoin konverentside ikka haamriga, et Bitcoin on uus vorm raha igaüks peaks kasutades nüüdsest.

Kuigi ma ei näe kasu selliste avaldustega kui Bitcoin omanik, seal on palju rohkem seda virtuaalne raha kui lihtsalt rahaline aspekt. Aluseks ideoloogia Sageli unustatakse, kui tegemist on nende sündmuste tüübid, kuna siis on ettekanded ja paneelid kas majanduslikust aspektist või tehnoloogilisest aspektist. Oleks kasulik osalejaid, et näha rohkem keskenduda "miks" aspekt Bitcoin ja virtuaalne valuutade, mitte tingimata "kuidas" ja "mis siis, kui" aspekte. 

Tagasi, kui Bitcoin oli suhteliselt tundmatu, ainus viis teada saada rohkem informatsiooni oli soojaks teavet ise. Puudusid Bitcoin konverentside, ei Internetis esitlusi ja isegi mitte Bitcoin uudiste saidid. Paljastamiseks uue väikseimgi teave oli saavutus omaette, ja see oli hea, et olla osa Bitcoin kogukonnas. Aga tundub, et kõige kogukonna liikmed, sealhulgas Bitcoin tööstuse eksperdid, on kasvanud loorberitele viimastel yearsand on põhjalikult nautida teadmisi nad omandavad tegemata katse jagada seda teiste kogukonna liikmete poolt.  

Lahendamine Bitcoin PR probleem hariduse kaudu

Selle tulemusena käesoleva laissez-faireattitude, Bitcoin on läbinud mõned töötlemata korda nii avalike suhete. Eriti kui kõige mainstream meediaväljaannete on mures, mis tahes artikkel, mis võib panna Bitcoin negatiivselt keskpunktis tõmbab palju lugejaid, isegi kui artikkel on faktiliselt vale või mittetäielik. Enamik peavoolu meedia ajakirjanik, kes kirjutavad Bitcoin on vaatamata oma tehnoloogia taustal, puudub tõeline arusaam, mida virtuaalne raha on kõike.

Bitcoin ei ole ainult raha, see ei ole lihtsalt tehnoloogiat. Bitcoin on ideoloogia, mis tahab anda igale inimesele õigus elada oma elu nii, ta tahab seda.

Ainus viis seda probleemi saab lahendada on tulemas loomingulisi õppe lahendusi, nii ajakirjanike ja igapäevaelu tarbijatele. Probleemi takistus nõuab palju sisend ja jõupingutusi kogu Bitcoin kogukond, aga kui me kõik ühendada, saame teha Bitcoin ökosüsteemi kasvada ajapikku.

Tagasi esimestel päevadel, huvi Bitcoin plahvatas tõttu hinnakõikumisi ja arbitraaži võimalusi. Nüüd, Bitcoin on olnud juba kuus aastat või rohkem, on aeg võtta virtuaalne valuuta järgmisele tasemele ja näidata maailmale, mida ideoloogia ja tehnoloogia suudavad. Kuigi seal on rahalise kasu tuleb teha kõigile planeedil, ei ole mõtet arutada selle aspekti ilma inimesed mõistavad väga hästi, miks on vaja Bitcoin ja muud virtuaalne valuutade suhtes.

On argument tuleb teha, et virtuaalne raha rakendajatele ei pea aru täielikult aluseks tehnoloogia vahendeid nad kasutavad, mis on midagi, mida ma täiesti nõus. Kuid veenev keegi kasutada uut raha või tehnoloogia, mõistmata põhjendused selleks on peaaegu võimatu. Mitte igaüks on huvitatud täpne spetsiifika päevast alates, ja see on ainult normaalne. Kulus kõige kogenud Bitcoin kasutajad kuud, kui mitte aastaid, et saada aru, kuidas kogu Bitcoin ökosüsteemi tööd. Aga see soov õppida ainult korra ilmunud keegi suutnud veenda neid kasutajaid, miks Bitcoin ja virtuaalse valuuta on nii palju potentsiaali.

Soovitatavad pilt viisakalt Haikudeck.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu