Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Tundub, et Winklevoss kaksikud kaotab rassi käivitada esimene avalikult kaubeldavad Bitcoin fondi. Ja võitja seda sõitu on tõenäoliselt Barry Silbert ja tema Bitcoin Investment Trust (BIT).

Silbert fondis just heakskiitu FINRA

Suurima sõltumatu väärtpaberite regulaator Ameerika Ühendriigid. Finantssektori peamiste isereguleeruv organ ka määratud sümbolit ettevõttele.

Vastavalt Silber, FINRA tema taotlusesse alaliseks kasutamiseks sümbolit GBTC, mis "peaks olema tõhus varsti."

See tähendab, et bitt on tasakaalukas saada esimene avalikult kaubeldavad cryptocurrency Fundini lähitulevikus kauplemine läbi elektroonilise platvormi haldab OTC Markets Group, teatas Wall Street Journal.

Ettevõte algselt käivitati aastal 2013 ja on sellest ajast alates on võidusõidu vastu rivaal loodud fondi Cameron ja Tyler Winklevoss, mis ootab endiselt heakskiitu Securities and Exchange Commission. BIT alustas privaatne fond akrediteeritud investoritele, kelle aastasissetulek on üle $ 200,000 või vara väärt rohkem kui $ 1 miljon.

Aga kuidas BIT õnnestub fastforward Selle protsessi ajal Winklevii ootavad siiski SEC? Tundub, et Barry Silbert fondis "on võtnud tagauks teekond avaliku noteerimise", WSJ lisab.

Bitcoin Investment Trust on ära lünga, mis võimaldab omanikud privaatne fondi müüa oma aktsiaid avalikuks pärast 12 kuu eellukustusega perioodi ja pärast vähem vaevaline heakskiidu protsessi FINRA. Vastavalt reeglina mõned BIT pikemas toimus aktsiate peaks varsti olema kättesaadav igale investorile.

Fond on toetatava üksuse Silbert digitaalse Valuuta Group nimetatakse hallskaala Investments. Ettevõte on ka eraldi "töötamise kaudu kinnitamise protsessi, et võimaldada BIT aktsiate noteerimist all Alternatiivne Reporting Standards on OTCQX, top turul haldab OTC Markets Group."

Winklevoss kaksikud ei kommenteerinud probleemi siiani. Aga on teada, et ilma SEK heakskiidu - mis Tyler ja Cameron püüavad meeleheitlikult saada -, Silbert fondis ei saa ametlikult pidada ETF. Ikka, kui fond alustab tööd ja müüvad aktsiaid, töötab see üks.

Aga millal kauplemise algavad BIT? "Kuigi meil on määratud sümbolit, mingit garantiid ei pöörata sellele, millal või kas selline kauplemine algab, või et aktiivne avaliku järelturul BIT aktsiate arendada või säilitada," Digital Valuuta Group ütles.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina