Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Bitcoin on võtnud üheks oluliseks sammuks üldise tunnustuse Euroopas. Saksamaa on esimene riik teatada ametliku seisukoha staatuse Bitcoin raha. Cryptocurrency oli tunnustatud kui "rahaühiku" ja "erasektori raha", teatas Saksa ajaleht Die Welt.

Teisisõnu, see nomenklatuuri tähendab, et mõned kaubandusliku kasumi Bitcoin seotud püüdlustest muutuda maksustatav, kuigi isiklikuks kasutamiseks valuuta jääb tax-free, nagu märkis ajaleht.

See seisukoht ei ole täiesti uus, kuna Berliini olnud üks juhte käesoleva krüpto-protsess: valitsus on juba väljendunud umbes Bitcoin maksukohustuslasena investmentbefore ja ärgem unustagem, et Kreuzbergis naabruses tihedaim ettevõtete nõustudes cryptocurrency.

Aga nüüd selle tunnustuse, mis pandi läbi rahandusministeeriumi vastuseks päringule tuntud liige parlamendi rahanduskomisjoni Frank Schaeffler, toob virtuaalse valuuta täiesti uuele tasemele riigis. Vastavalt Schaeffler, "esimest korda, föderaalvalitsuse tunnistab Bitcoins kui erasektori raha".

Via rt.comNende argumentide kohaselt ei ole bitcoiin vähemalt mullMõni aeg tagasi rääkisime, kuidas Bitcoin võiks olla bubbleabout pop ja me isegi loetletud mõned argumendid, mis võiksid tõestada seda teooriat. Kuid seekord tahame loetleda argumente vastupidi poolel, need, mis ütlevad, et Bitcoin ei ole mull. Lõppude tõusud ja mõõnad, mis mõjutas crytocurrency viimasel ajal, on aeg loetleda mõned põhjused, mis muudavad digitaalsete valuuta suur.

Esiteks, erinevalt mida igaüks ütleb, Bitcoin ei ole tasuta! See on detsentraliseeritud ja avatud lähtekoodiga cryptocurrency põhineb peer-to-peer võrgu. Bitcoin kaevurite teenida münte, sest nad töötavad, siis nad ei saa neid lihtsalt sellepärast. Pealegi, anonüümsus on valik sätestatud Bitcoin tehingute ole kohustuslik definitsiooni. Tahad tahes suurem tõend kui see?

Vundament Bitcoin pannakse arvuti ressursse, mida saab alati jälgida tänu digitaalse allkirja ja plokk ketid, mis viitavad münte üksteise. Niisiis, kuidas saab mõned inimesed ütlevad, et püsiva anonüümsus valuuta on süüdi määrdunud tehingute ühendatud kuritegevuse maailmas? Vastus on lihtne: nad ei saa, sest üks asi ei vaja viib teiseni.

Siis, seal on keegi raha lihtsalt andes Bitcoin. Muidugi, mõned vahetada platformsand teenuste eest tasu, kuid see pole sama. See funktsioon kõrvuti, et Bitcoin on tunnustanud Ameerika Ühendriigid Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN), annab kõigile kindluse, et see cryptocurrency väärtust ei saa manipulatedby valitsuse või üksikisik.

Niisiis, Bitcoin ei ole mäng ja kindlasti mitte mull, vähemalt praegu. Me pigem näha nagu võrdne võimalus kõigile. Mõned inimesed ei pruugi olla see ja me teame, et Bitcoin on veel pikk tee käia valdkonnas määruste ja seaduste, kuid kõige tähtsam on see, et meie cryptocurrency on vallutanud usalduse miljoneid kasutajaid. Ja et ei kavatse raisata igal ajal kiiresti.

Via srknet.co.uk


Bitcoin tõenäoliselt ei pane Costa Ricas liiga palju pritsima -Veebisait Costa Rica Star tehtud uudislugu umbes Bitcoin, kujutades kuidas riik näeb cryptocurrencyand mida tulevik võib korraldada virtuaalse majanduse selles konkreetses valdkonnas. Ja see ei otsi suurt...

Vastavalt artikli Bitcoin "ei ole tõenäoline, et liiga palju splash Costa Rica". Münt oleks "ilmselt meeldib palju Ticos kes ei usalda oma Keskpanga võimet tasakaalu väärtus riigi valuutas inflatsiooni vastu ja surve teiste valuutade nagu USA dollar", kuid see pole ainus nõue.

Inimesed Costa Rica nautida tehnoloogia ja oleks tore alternatiiv, kuid kaalul on siin "halb maine" on cryptocurrency. Pealegi kõik juriidilised probleemid, et Bitcoin seotud vahetusi ja ettevõtted seisavad silmitsi Ameerika Ühendriigid, Costa Rica Star uudislugu ütleb, et "arvutikasutajate Costa Rica võiks aidata südametunnistuseta Bitcoin kaevurite rikkaks kulul ilma seda teadvustamata see ".

"Hiljutised aruanded arvuti turvalisuse eksperdid on leidnud rahvusvahelise pahavara levikut eesmärk on võimaldada zombie Bitcoin kaevandamise võrgu kasutada kuni ressursside nakatunud arvuteid. (...) Sellised uudised ainult kaasa kinnipidamise seas Ticos kasutamise suunas Bitcoin "lisab uudislugu.

Siiski võib olla valgust tunneli lõpus, tänu mõned visionäärid, nagu David Alfaro: tarkvara insener, näiteks väidab ta valmis arendama Bitcoin lahendusi Costa Rica.

Inimesed nagu teda hoida surudes cryptocurrency riiki ja mõned muudatused on ilmne: "Bitcoin kasutamise aeglaselt kasvav" Costa Rica. Platvorm LocalBitcoins.com näitab mõningaid regulaarne cryptocurrency kasutajad asub Costa Rica, kes on valmis omandada või müüa valuuta online.


Bitcoin ei ole lahendus PRISMist varjamiseksNüüd, et me saame vaadata numbreid, tundub, et eelmise paljastused interneti seireprogrammi PRISM, loob ja haldab USA valitsus, on olnud vastutav Bitcoin väärtus eelmise hukku. Me räägime Avastamise teavet tehtud Edward Snowden, endine NSA agent, mis juhtus 9. Juunil ja ilmselt tegi hind Bitcoin minna.

Väärtust on taastunud sellest ajast, kuid paranemine oli minimaalne. Kuid ekslik arusaam, et Bitcoin on hea viis teha PRISM-free transactionscan surudes kasutajad müüa rohkem kui tavaliselt, sest nad kardavad, et USA valitsus võib jälgida nende cryptocurrency liigutusi.

Põhimõtteliselt nad ei taha olla sihtmärgiks. Mis nad unustavad, et Bitcoin oli kunagi tõeliselt anonüümne alustada withand see pole nii hull, vähemalt mõned meist. See annab digitaalse mündi mõned vajalikud usaldusväärsust.

Juhtivteaduri koos Bitcoin Foundation võib seletada. "Bitcoin tehingu privaatsuse tõesti keeruline. Kui soovite olla kindel, et oma tehinguid ei kavatse olla privaatne, siis ilmselt vaja palgata krüptograafia PhD analüüsida oma süsteemi," ütles Gavin Andresen varem.

Tehniliselt on võimalik jälgida iga tehing toimuks kasutaja poolt, kui sa tead tema Bitcoin aadress, ja see on tõesti ei ole nii raske. See on võimalik, sest iga tehingu salvestatud avalikult võrgustik, mis salvestab kõik andmed. Niisiis, anonüümsus teooria läheb ruumi.

Tulles tagasi PRISM inkvisitsioon ja kaaludes kõiki me varem öelnud, me täielikult mõista, miks Bitcoin oleks sihtmärgina asutused nagu NSA.

Kuid mida ametiasutused on vaja meeles pidada, et mitte iga Bitcoin kasutaja kasutab cryptocurrency osta ravimeid või relvi või planeerida terrorirünnaku (et paremini mõista selle programmi siit). Selline uurimine ja andmete analüüs, mida PRISM on teinud alates 2007. Aastast, võib olla positiivne või negatiivne: see sõltub iga seisukohast. Mis on sinu?

Via wired.co.uk

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu