Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Kui elate Põhja-Ameerika riigi Vermont ja sa iha hea vanamoodne pizza, Folino tema on õige koht, kuhu minna. Nad hakkasid nõustudes Bitcoin paar päeva agoand juba registreeritud oma esimese cryptocurrency ostud.

Pealegi saada maitsev puuküttega pitsa tõeline Itaalia koostisosi, saab ka 20 protsenti offwhen arve makstakse sisuga online rahakott.

Restoran asub Shelburne paremale Route 7, ja see on, et selline koht, kus teil on ainult maksta oma pizza alates võite tuua oma õlle (või veini, siidri ja sake). Pizzeria on Bitcoin maksed käsitsetav läbi platvormi Coinbase.Bitcoin on nüüd mikrodonatsiooni teenus FlattrCryptocurrency on uus võimalus on Flattr, Rootsi käivitamisel, mis aitab teil hallata oma annetuste kaudu mõned sotsiaalse meedia nagu Instagram või YouTube. Ettevõte teatas neil on nüüd osaliselt toetust Bitcoin.

See tähendab, et kasutajad saavad rahastada oma kontosid virtuaalne raha ja levitada digitaalset münti. Lähitulevikus, Flattr, 2010. Aastal loodud kaalub ka lisades võimalus tagasi annetusi Bitcoins liiga. Kuid esiteks, et nad tahavad meelitada Bitcoin kasutajad.

Bitcoin maksed käidelda Taani firma BIPS, mis asub Kopenhaagenis. Rahastada oma konto cryptocurrency, sa lihtsalt vaja minna "Lisa fondide lehel Flattr ja valida Bitcoin. Lihtne see ongi!

Läbi Flattr saate toetada mitut loojad veebisaite ja võrkude nagu YouTube, Instagram, Soundcloudis, Flickr või Vimeo, teiste hulgas.

Via thenextweb.com


Bitcoin on uus alustavate ettevõtete jaoks vajalikSee on suurepärane võimalus, et võimaldada kiiret maksed võttes kasutada krediitkaarte ja see on ka hämmastav viis meelitada tech-Savvy klientidele. Need on vaid kaks väga tuntud põhjustel, et alustavatel on täna vastu Bitcoin alguses oma elu. Aga seal on ka osa, et kliendid ei pruugi teada: ettevõtted on samuti hakanud kasutama cryptocurrency palkade maksmiseks ja auhindu.

Aastal 2012, Soome tarkvarafirma SC5 sai esimene ettevõte maksab oma töötajate detsentraliseeritud valuutas. Aga nad olid lihtsalt esimesed! "Paying palgad Bitcoin oli selline katse ei ole muud konkreetne eesmärk kui õppida Bitcoin praktika kaudu. Me oleme suutnud teha selline tuim asi nagu" palga maksmine "rohkem huvitav ja põnev", selgitab ütleb juhtima arhitekt SC5, Lauri Svan.

Cryptocurrency ei ole mitte ainult hea võimalus parandada akti maksta palka, see on ka viis meelitada talente. "Värbamine siin on sõda ja saada andekad inimesed huvitatud oma firma on raske. Sa pead tegema kõike, mida saab proovida võita. Me tahtsime midagi, mis näitas oleme edumeelsed, riskivalmidust, lõbus ettevõte ja me arvasin, et see oli Bitcoin ", ütleb asutaja Darby Smart, Nicole Shariat FARB.

Muidugi, igaüks teab riske ja mõned ettevõtted väidavad, et nad ei saanud seda teha, enamasti kõikumise tõttu. "Ma usun, et see on liiga vara olla kompenseerides töötajatele digitaalse valuuta", kinnitab asutaja online rahalise-nõu platvormi BIDaWIZ. "Lihtsalt öeldes, see on vastutustundetu iga tööandja seda teha alates riski-tulu perspektiivis", Ryan Himmel lisab.

Aga seal on veel mõned vaprad inimesed seal. "Selle tehnoloogia ettevõte, meie töötajad on teadlikud ohtudest puhtdigitaalse valuuta ja me teame lugusid inimesed kaotavad oma Bitcoin hoidlates. Õnneks oleme olnud selliseid juhtumeid nii kaugele," ütleb Lauri Svan. Vastavalt juhtima arhitekt SC5 "volatiilsus on ilmselt olnud osa mahla kasutades Bitcoin".

Via youngentrepreneur.com


Bitcoin on liiga ebastabiilne - see on püsiv lahendus suurtele kurjategijateleTeame juba, et Bitcoin on peamine valuuta veebilehel Silk Road, kus saab osta peaaegu kõike, mis on ebaseaduslik, nagu raske ravimid, pillid või relvad. Rääkisime sellel veebilehel enne ja kuigi platvorm on kaugel tavapärasest online-äri, siis ei leita, et rahapesu skeemide nagu üks, mis dikteerib lõpuks Liberty Reserve.

Silk Road võib olla reguleerimata ja hangeldamine esemeid, kuid kodulehel tegeleb suhteliselt väike tehingute, nii et me ei saa tõesti rääkida suure kuritegeliku operatsiooni toetavad Bitcoin. Ja see on hea! Üks kord, palju vigu digitaalse valuuta võib pidada positiivseks.

Bitcoin on lenduv ja reguleerimata. Läbi selle seisukohast, see on ilmselge, et Bitcoin ei sobi palun suured ülemused virtuaalsete kuritegu. Teine omadus Bitcoin on asjaolu, et täna cryptocurrency on kõrge profiiliga ja on tuntud valitsused ja omavalitsused.

Vastavalt Alphonse Pascual, analüütik Javelin strateegia ja Teadusministeerium, "suur aeg kurjategijad ärimehed, et nad tahavad kaitsta oma investeeringuid, kaitsta oma kasumeid ja Bitcoin on liiga ebastabiilne seda teha".

Inimesed on alati väita ja öelda, et Silk Road on saanud ümber selle kõikumine probleem, pakkudes maandamiseks teenust: sel juhul, maa online turg hõlmab kahjumit. Õnneks sarnane süsteem ei tööta suure kuritegeliku ettevõte.

Via csoonline.com

Seotud uudised


Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud