Bitcoin on agoristi praimer | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on agoristi praimer

Bitcoin on agoristi praimer

On öeldud, et Bitcoin omab mingit ideoloogiat ja mitte poliitiline agenda. See kavatsus Satoshi Nakamoto oli luua valuuta ja pearaamatu ilma keskpunkt asutus. Kuid ma vaidlustada, et algselt eesmärgil Bitcoin oli mingi ja ikka on ideoloogiline intentionsin väga määratlusi counter-ökonoomika.

Muidugi, see on minu arvamus ja esindab oma ideoloogiliste veendumuste vahel mu subjektiivne hinnanguid. Ilu Bitcoin on selle esitus mahub palju uskumusi sellest hoolimata. Usun endiselt Bitcoin on miteametlikuks vastutegevus vastu finantssüsteemi täna.  

[Tweet_box disain = "box_02"] Bitcoin on miteametlikuks vastutegevus vastu finantssüsteemi täna. [/ Tweet_box]

Me teame, et hea osa riigi üksused ei keela kasutamise Bitcoin, kuigi mõnedes piirkondades nagu Venemaal cryptocurrency on kortsutas kulmu. Vaatamata teatud legalities riigi poolt kehtestatud, valuuta ei toimida kujul counter majandus, kas inimesed vaadata seda nii või mitte. Reguleeritud ja tsentraalselt autoriteetne majanduses, mida kontrollib ja reguleerib tahtmatult on vormis sund. SEK3 nõustub tema raamat "an Agorist Primer", öeldes:

"Ei ole midagi positiivset öelda määrus. Määruse sundi. See takistab subjektiivne väärtused on täidetud, "kaitstes" ainult need, kes ei soovi olla kaitstud ja karistada ainult seaduskuulekad. Määruse hävitab algatusel ja lämmatab innovatsiooni. Määruse stagnates turgudel. "

Samuel Edward Konkin, III 1986

Agorism on liberaal doktriini loodud SEK3 1975. Aastal, mis toetab hoone konkurentsivõimeline ühiskond, mida tähendab counter majandus. Termin Agorism pärineb kreeka tõlkimise "Agora", mis tähendab "avatud turul". SEK3 uskusid, et kõik osalenud counter ökonoomika kraadi, mis võib tähendada karistamata ametitest, vahetus ja maksuvabasid tööjõu tavaliselt nimetatakse "laua all". Enamik inimesi neid asju üsna natuke ilma et isegi aru need konkureerivad reguleeritud ja jälgida majanduse. Lihtne vahetada kauplemine naela või kaks leiba võib pidada counter economics tegutsevate varimajandus.

Nende näidete eespool Bitcoin minu arvates on "Agorist Catalyst" või alateadlik sõnum loodusliku autonoomse inimese progresseerumist. Tegutsevad kaubanduse ja majanduse kaudu varimajandus ja mitte asutatud systemmakes cryptocurrency sõltumatu finantssüsteemi. See süsteem toimib rahulikult ja on piisavalt potentsiaali, et võimaldada meie inimeste esmatarbekaup ja järgneva majanduse läbilöömiseks asetus erinev. Bitcoin kogemata ja mõnikord otse konkureerib kehtestatud riigi üksustele ja Kesk väljastamist, et asi.

"Turg ei ole ühest kohast või kesklinnas. Kaupade ja teenuste vahetamisel nurga poe börsil kell Kirpputori, oma aias või Interneti kaudu. Mängimine koos sõbraga ei ole turul tehingu, kuid eelnimetatud aja, et igaüks teist võiks kulutada töötamise või ostmine või müümine on turul tehing. "

Samuel Edward Konkin, III 1986

Agorist kogukondade teha upinformal võrkude vabatahtliku actionunder tekk varimajandus. Shadow majandus ei pea olema tume kriminaalse tegevuse tegutsevad mustal turul, kuid nad hõlmavad seda.

Mustal turul täna või varimajandus sisuliselt töötab paralleelselt asutatud finantssüsteemi. Tuleb märkida, et teooriaid soovitada varjus turgudel koosnevad suurest majorityof maailmamajanduses. See omakorda majandus on mootor, mis töötab maailma kaubanduses tsüklit kõrval hall ja valge turgudel.

Bitcoin toimib ka sel viisil, olles nii varju turu vahend ja üks, mis töötab valge. Siiski on veel konkurentsivõimeline märgiks vahetada ja eesmärk on luua uus majanduslik süsteem kogu maailmas. Kas te töötate jooksul mustal turul või töötavad pankurid valge rahalist piirkondades teil on endiselt tahtmatult luua uus konkureerivate turul. Võistlevad fiat raha, keskselt väljastatud pakkumise ja tõesti midagi riigist tsentraliseeritud asutus.

Eesmärgiks agorism on kõrvale valitsused ja kehtestatud finantssektoris mitte kasutades oma teenuseid. Mis Bitcoin ja cryptocurrencies te tegelikult tegutsevad alternatiivse maksevahendina. Digitaalne valuuta atribuutide on avatud lähtekoodiga ja detsentraliseeritud oma olemuselt pakkuda finantssüsteemi täna palju vaja reformi. Counter majandus loomulikult edu majandusliku süsteemi sel viisil oma konkurentsi ja see loob ettevõtluse ja üksikute isemajandamise.  

Uues Libertarian Manifestoand Agorist Primer, SEK3 kirjeldab agorism kui lihtsalt olemasolevate. Samamoodi, Bitcoin on lihtsalt loodud ja olemas oma spontaanselt moodustavad counter-võrku. Agorists kondenseeruda oma vormi väikeste ühiskondade ja riigi toetajad kas neid vaadata ohuna või jäljendada nende käitumist. Aastal cryptocurrency maailma see on üksteist välistavad, samuti on rahalise kahjustaja. Kas töötada kahjustaja või lõpuks häiritud: kõige valida viimane.  

"Agorism saab määratleda lihtsalt: arvatakse ja tegevus on kooskõlas freedom.The hetkel üks tegeleb" mõtlemine "," tegutsedes "," kooskõla "ja eriti" vabadus "asjad üha keerulisemaks."

 Samuel Edward Konkin, III 1986

Bitcoin omab võimu counter ökonoomika need, kes otsustavad valitsema seda ja need teadmatult seda kasutada. Enamik inimesi teavad, et Satoshi lahkus 2008. Aasta finantskriisi artikkel põhjusega. "The Times 03 / Jan / 2009 kantsler kohta äärel teise kautsjoni pangad" oli kavandatud ajatempel lisatakse Bitcoin blockchain poolt Nakamoto, paljastavad puudutus, miks ta jättis meile protokolli.

Minu arvates on see tõenäoliselt, sest Bitcoin loodi hukutama see korruptsioon, mis on loodud nii valitsuse ja eraomandis finantsüksustega seotud nendega. Bitcoin hoiab ideoloogia luua uus majanduslik olukord, mis on kaasav kõigile. See ei ole nii praeguse majanduse kombineerimise oma rikkuse ainult ühe protsendi inimelu. Agorism, nagu Bitcoin, hõlmab kõiki maailmas töötavad, et luua parem vabaduse vormi. Rahanduse ja raha teha käima ringi teha, võistlevad pretsedendi, cryptocurrencies saab muuta paradigmat rahalise türannia hea.

Seotud uudised


Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele