Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Arva, mis kõige kiiremini kasvav valdkond käivitamisel rahastamine on? Tegelikult, kui sa loed pealkirja siis sa juba tead, et see on Bitcoin.

Rahastamine Bitcoin seotud alustavatel lõhkema aastaarvestuses 151% 2012. Aastast alates

Aidates cryptocurrency servaga läbi muude kuumade investeeringute valdkondades nagu photosharing (145%), füüsiline säilitamine (149%) ja kosmose (141%). Jah, tegelik kosmoses reisimine.

Bitcoin on tegemist üsna nimi ise viimastel aastatel muutumas populaarseks teema seas top riigiametnikud ja juhid FINTECH tööstuses. Parem veel, tundub, et paljud inimesed on hakanud oma raha sinna, kus nende suu on ja kiire investeeringute kasv peaks kaasa üha rohkem teenuseid ja Bitcoin seotud tooteid.

Enne kui me liiga elevil, aga see on oluline märkida, et Bitcoin on kaelamurdev kasv on osaliselt tingitud suhteliselt väike suurus praeguse Bitcoin investeeringuid. Maailma kuulsaim digitaalse mündi alles meelitab 0.18% kõigist rahastamise, arvestades külalislahkuse -The liider seoses rahastamise - meelitab 6,71%. Teine koht kuulub transport, mis meelitab 6,16%.

Muidugi, külalislahkuse tööstus domineerinud Airbnb ja transpordi domineerinud Uber ja Lyft, see ei peaks tulema üllatusena, et need kaks sektorit on meelitada nii palju rahalisi vahendeid. Need mega-ettevõtted on üsna tõenäoline, leotamiseks kuni kõige rahastamise, mistõttu on raske hinnata, kui palju raha on jookseb alla uuem ja vähem asutatud alustavatel.

Möödunud juunis kokku Bitcoin investeeringute tase 2015. Tegelikult ületas investeeringute kõigile 2014 nii 2015 kujunemas suur aastas. Kui Amsterdam põhinev BitFury teatas $ 20 miljonit vooru rahastamise, see tõi Bitcoin investeering kokku $ 357 miljoni piiri, ületades $ 350 miljonit investeerinud kõik 2014.

Miks on Bitcoin sektoris kasvab nii kiiresti? Cryptocurrency pakub omamoodi "uus piir", kaardistamata territooriumil, mis ei ole ikka ülerahvastatud ja esitleb hulgaliselt võimalusi kartmatu ettevõtjad. Moodustada kaevandustööde hoone uute teenuste, nagu digitaalne rahakotid või Internetis vahetusi, on tonni võimalusi Bitcoin sektoris.

Lisaks, kui tegemist on riskikapitali palju kriitikat lobbed kell Bitcoin tegelikult muutunud tema tugevus, vähemalt seoses investeeringute potentsiaali. Näiteks Bitcoin peetakse "kõrge riskiga" investeeringuid mõned, kuid riskikapitalistide "kõrge riskiga" tähendab seal on potentsiaali suure tulu. Bitcoin peetakse ka häiriv tehnoloogia ja potentsiaalset ohtu traditsioonilisi pangateenuseid. Riskikapitalistide, edutehnoloogiad võib olla natuke õnnemäng, kuid kui see õnnemäng tasub ära, kasu võib olla tohutu.

Kõige põnevam osa umbes Bitcoin on see, et me isegi ei tea, kus tööstuse liigub, vähemalt mitte täielikult. Praegu kasv tundub kõik peale kindel, kuid mida uuendusi ja läbimurdeid on tekkinud Bitcoin jäävad raske ennustada. Ja riskikapitalistid ja ettevõtjad, et tähendab Bitcoin ruumi on põnev koht olema. Digitaalne raha tööstuse areng jätkub kaelamurdev kiirus, ja see tähendab, seal on mõned kaotajad, kuid ka palju võitjaid.

Turud lõppkokkuvõttes kindlaks, kes võidab ja kes kaotab, kuid ettevõtjate, investorite ja Bitcoin kasutajatele üldiselt võib suurendada nende võimalusi saavutada edu pöörates suurt tähelepanu arengumaade trende ja tingimused.

Seotud uudised


Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta