Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Pikka aega kulla peeti safe haven valuuta valik paljud investorsaround maailmas. Loogika oli lihtne: kuld on teatud sisemine tunnused, mis muudavad suurepärane väärtuse säilitamise.

Kõige lihtsamal füüsilisel tasandil, kuld üldiselt ei tuhmuma ja ei lagunevad aja jooksul. Gold on ka mõned väärtuslikke kasutusviise elektroonika ja teistes tööstusharudes. Lisaks pakkumine on piiratud ning nõudlus on suur, suuresti seetõttu, et inimesed lihtsalt armastavad sära kullast. Lisa see kõik üles ja kuld on lähedal täiuslik safe haven vara.

Bitcoin, paljud Samadel põhjustel, seisab hea võimalus saada top valik investorsto parkida oma raha, kui maailmamajandus tabanud hooaeg turbulentsi. See ei ole puhas spekulatsioon kas: kui Kreeka oli kokkuvarisemise äärel ja eurotsooni oli ohus, Bitcoin hind tembitud vähem kui $ 250 dollarit üle $ 300 dollarit jooksul käigus kuus.

[Tweet_box disain = "box_02"] Bitcoin seisab hea võimalus saada top valik investoritele parkida oma raha, kui maailmamajandus on tabanud. [/ Tweet_box]

Vahepeal Hiina kannatavad suurt majanduslikku ja rahalist tüved, Hiina ostjad on rahavahetus oma jüaani Bitcoin. Majanduskasv aeglustus, langedes tarbimise potentsiaalsed kinnisvara, aktsiaturg mullid ja muud tingimused on teinud paljud Hiina investorid närviliseks ja eelmisel nädalal innustas tohutu müüa, mis sukeldus aktsiaturud üle maailma sisse punased. Kui oleksite investeerinud Bitcoin alguses eelmisel nädalal, aga sa oleks vaatasin oma investeeringuid ronida isegi kui kõik teised on langenud.

Hiina majanduse probleeme, mis tundus tekkima eikuskilt, võib selgitada, miks Bitcoin hind tõusis $ 209 dollarit eelmisel esmaspäeval, alguses Hiina aktsiaturg kokkuvarisemine, kuni $ 230 dollarit lõpus nädalal. Suur osa Bitcoin ostude viimase nädala jooksul olnud Hiina jüaani. Miks? Koos majanduse Slumping, on oht, et Hiina valuuta väärtuse vähenemisele on oluliselt suurenenud.

Miks Bitcoin võiks esile kui safe haven

Nii teebki Bitcoin hea kandidaat väljub safe haven valuuta või vara? Paljud funktsioonid on samad, mis muudavad kulda nii väärtuslik, ka Bitcoin väärtuslik. Esimese ja võib-olla kõige tähtsam, nagu kuld on piiratud pakkumise BTC. Kuigi valitsused saavad pidevalt printida kuni raha ja kasutada kvantitatiivse lõdvendamise lisada triljoneid dollareid rahapakkumine, vaid 21 miljonit Bitcoins saa kunagi kaevandatud. Pärast seda 21 miljonit kaubamärk on tabanud mitte rohkem digitaalse münte ei saa kunagi toodetud, kuigi see on uskunud, et see raske piiri ei jõudnud kuni paiku 2140.

piiratud pakkumise on eriti väärtuslik, sest see kaitseb inflatsiooni. Kuigi valitsused on kalduvus trükkida raha, kui nad kannatavad karmid majanduslikud ajad, Bitcoin kunagi samasuguses stsenaariumi. Kui rahapakkumine ei suurenda, siis üldiselt riski inflatsioon on palju madalam. Gold piiratud pakkumise, näiteks on pikka aega olnud üks tema kõige väärtuslikum tunnused ja aitab selgitada metallist positsiooni turvaalal ning eelmise kauba valik toetus valuutades. Bitcoin piiratud pakkumise peaks see samamoodi atraktiivne.

Lisaks piiratud pakkumise ei ole ainus asi, mis teeb Bitcoin väärtuslik. Cryptocurrency tarbib ressursse, et kaevandatakse, mis tähendab, et sa ei saa lihtsalt tujukalt toota kamp juhuslikult BTC. Raha, teiselt poolt, on põhimõtteliselt võimalik loodud tahet. Kui USA Föderaalreservi Süsteemi otsustab ta tahab luua $ 1 triljoni uut raha, siis saab seda teha.

Teisel pool, sest Bitcoins tuleb teha, kaevurite on nende tootmiseks ja mis maksab raha, sest neil on osta kaevandamise seadmete ja kasutada suur hulk elektrit. See on palju kallim kaevurite toota uusi Bitcoins kui see on Föderaalreserv tujukalt toota uut raha.

Huvitav, protsessi kaevandamisel kuld on sarnased. Palju investeeringuid, aega, energiat ja kaevandamise seadmed on vaja.

Mida see kõik tähendab?

Žürii ei läbi, muidugi, kuid siiani Bitcoin on tõestanud oma karbonaadi viimastel turukriisidele. Kuna cryptocurrency on nii lihtne juurde pääseda, kasutada ja muuta, see on muutumas üha populaarsemaks võimalus üle maailma. Lisada Bitcoin ja sellega seotud tehnoloogiate kasvav esiletõstmist Wall Street, see on mõistlik eeldada, et valuuta kasvab üha populaarsemaks ettevõtjate hulgas kutse-ja amatöör, tulevikus.

Kuid hoida oma silmad välja kriisi. Kui teil on osalused Bitcoin, saate tõenäoliselt näha oma münte hindame kui suure kriisi roils turgudel. Teie kasu võib olla 10 protsenti, 20 protsenti või rohkem. Kui kriis tundub, et see saab olema lühike ja kiiresti puhuma üle, müües oma BTC järel turu langus võib olla tark tegu.

Teiselt poolt, kui tingimused ei kavatse süveneda, siis võite olla turvalisem oma investeeringuid Bitcoin. Finantskriisid on raske ennustada ja pole kindel ellujäämise juhis või raha tegemise strateegia, kui majandus ei tank. Siiski võrreldes palju traditsioonilisi valuutade Bitcoin tundub olevat üsna turvaline koht, kus hoida oma rikkust.

Seotud uudised


Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad