Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta | Estonian.lamareschale.org

Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta

Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta

"Bitcoin Isle" on juba palju enamat kui lihtsalt idee. Käimas on Internetis korraldatud kampaania läbi uue veebilehe Bit.coin.jethat kavatseb pöörduda Jersey, omavalitsuslikud saarel asub La Manche'i viiakse cryptocurrency kapitali.

Jersey loetakse praegu maksuparadiis, kuid saare tahab laiendada oma finantsteenuste kaugemale fiat valuuta. Väike saar on soovi saada pioneer kasutamine digitaalse raha: see tähendab, et Jersey oleks võimalik vastu võtta Bitcoin aseainena fiat valuuta maksma väikese expenseslike bussipiletid, vastavalt Engadget.

Vastavalt kaarti, millega saab tutvuda aadressil Bit.coin.je on juba mitu ettevõtete Jersey mis aktsepteerivad Bitcoin alates baari raamatupidamisbüroo.

Saare rahandusminister, senaator Philip Ozouf, on isegi jagas oma plaanid luua Bitcoin pangandus sectorthat võiks kasutada Jersey "infrastruktuuri maailmatasemel finantsteenuste", mis võib lõpuks saada "keskne Jersey tulevase heaolu ".

Senaator lisas, et see on "sektorit, mis võiks hoida märkimisväärseid võimalusi Jersey. (...) Me oleme väga huvitatud, et toetada kohalikke ettevõtteid, aidates luua hästi reguleeritud ja tundlik keskkond sektori investeeringuid".

Pärast esialgset edu kampaania Kanaalisaari Infoturbe Foorum (CIISF) teatas esmaspäeval (23.), et nad hakkavad tööle "paberi ülevaate potentsiaali cryptocurrencies Kanalisaared" vastavalt näitas blogipostituse avaldatud aasta Bit.coin.je. Promootorid "Bitcoin Isle" kampaania teatas ka neid koostööd CIISF selles projektis.

Soovitatavad pilt Bit.coin.jeBitcoin Job Fair külastab Los Angelesi, Ameerika Ühendriikide kõige rohkem Bitcoin-sõbralikku linnaLos Angeles on valmistub võõrustama Lõuna-California esimene Bitcoin töömessi. Üritus toimub kell Santa Monica Cross Campus sel laupäeval (4.), 12:00-05:00, edendades arvukalt cryptocurrency seotud töövõimalusi.

Tööotsijatele saab ühendada mitmeid tuntud firmad nagu BitWage, FreshPay, ?? Gem, ?? ExpressCoin ja Blockchain.info, teiste hulgas. Kõik tööandjad käesoleva messil on püüdnud leida uusi krüpto-talent, nii et kui te arvate, et võite sobida õige otsus on külastada juhul kohta Colorado Avenue.

Õiglane loeb toel suurtootjatele Bitcoin ökosüsteemi. Näiteks Tony Gallippi, BitPay asutaja ja praegune juhatuse esimees, hoiab kihlvedusid formaat leida uusi talente.

"The [eelmine] Bitcoin töömessi oli meie jaoks suur kordaminek. Me kohtusime ja intervjueeris paljud tööotsijad ja tegi mitu palkab, sealhulgas meie kõrgeim järelevalveametnik Tim Byun. Samuti palkas Braydon Fuller meie UX meeskond ja Hamish Eisler jaoks Engineering Services grupp. Me kindlasti näha töömess suurepärane vahend tipptalentide tulevikus ", Gallippi ütles pärast eelmist töömess korraldatud sama kontserni.

Messil reklaamitakse "meeskond pühendatud cryptocurrency toetajad, eksperdid ja pühendunud strateegid". Need on peamiselt liikmed Plug and Play Tech Center? või spetsialistide praegu töötavad Gem ja Coinality. Meeskond taga Sündmuse loodab meelitada mitusada osalejaid, eriti tänu sellele, et Bitcoin majandus õitseb Lõuna-California.

Tegelikult vastavalt CoinMap.org - online interaktiivne kaart, mis näitab asukohta Bitcoin sobiv ettevõtted ja kaupmehed üle maailma - Los Angeles on nüüd kõige Bitcoin sobiv linn Ameerika Ühendriikides.

Soovitatavad pilt allikas: BitcoinJobFair.com


Bitcoini töökoha messLaupäeval, 28. Juunil Bitcoin töömessi toimuvad hetkel Bitcoin Center NYC New York City.

Üritust suureks esimese Bitcoin töömess toimuvad idarannikul. Juhul toimuvad alates 12:00 kuni 05:00 ja on ainulaadne võimalus tööotsijatele liituda juhtivad ettevõtted krüpteerimisoperatsiooni valuuta ja krüpto-omakapitali ruumi ja õppida karjäärivõimalusi üks tehnoloogia juhtiv ökosüsteeme.

Kui olete otsinud täiskohaga töö, mis maksab Bitcoin tundub see suurepärane võimalus.

Bitcoin Center NYC on linna ainult tellis-ja uhmris institutsioon pühendatud edasi vastuvõtmise Bitcoin. Asub 40 Broad Street, 100 meetri kaugusel NYSE, kesklinnas koolitab Bitcoin harrastajatele ja avaliku sisulise digitaalse valuuta kaudu tasuta Bitcoin 101 ja teistesse klassidesse. Bitcoin Center NYC ka propageerib Bitcoin strateegiliste partnerluste kaudu ja liidestamine meedia, toimides samal ajal inkubaator elujõuline Bitcoin seotud tehnoloogia alustavatel.

Kui olete huvitatud rohkem teada sündmuse või registreerumist pea üle http://bitcoinjobfair.com/


Esimesed Bitcoin, Litecoin ja Dogecoin sularahaautomaadid on varsti saadaval MehhikosTijuana, Mehhiko, on esimene koht maailmas võõrustada paar erilist sularahaautomaadid: Mitte ainult see masin müüb ja ostab Bitcoin, vaid ka ostab Litecoinand Dogecoin.

Seadmed mida paigaldatakse BITCenter (Business, Innovation and Technology) ja varsti avalikkusele kättesaadavaks. Mõlemad sularahaautomaadid - üks nõustudes Mehhiko peesot ja muud nõustudes USA dollarit - haldab käivitamisel Bitcoin 42.

Ettevõte otsustas hoida projekti arendamisel vaatamata hiljutistele Hoiatused vabastatakse kohaliku omavalitsuse ja finantsasutuste vahel. Panga andmetel Mehhiko ettevõtete ja ettevõtete riigis tegutsevate ei pea tunnistama Bitcoin maksevalikuna. Nr suur uudis siin.

Bitcoin 42 peamine eesmärk on aidata inimesi unbanked madala sissetulekuga rühmi leida lahendus mõned nende probleeme, IHaveBitcoins.com aruandeid. Pealegi, firma soovib teha krüpto-annetused mittetulundusühingud lihtsam ja kontrollitavad. Praegu 10 protsenti kasumit ATM toimingud on donatedto mõned nende organisatsioonidega.

Mehhiko on vaid üks grupi liige Lõuna-Ameerika riigid, mis on sillutades Bitcoin kuidas mandril. Mitte kaua aega tagasi mobiili rahakoti Pademobile käivitanud uue kasulik funktsioon, mis võimaldab kasutajal veedavad BTC 7-Eleven kauplustes ja Gandhi raamatukauplustes üle Mehhiko.

Soovitatavad pilt Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors