Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Kas me tõesti aru raha? Ja kui me seda ei tee, kuidas me mõistame oma vigu?

"Hiljutised arutelud ümber Bitcoin on tekitanud meile uurida kõigi erinevate osade meie rahalist infrastruktuuri, mis tegelikult väga vähesed inimesed mõistavad. Ja me ei saa sellest aru, sest raha on kõik meie ümber ja inimesed ütlevad, et" Viimane mõista laadi vee on kala "," Stellar Development Foundation tegevdirektor ütles käesoleva aasta alguses ajal rääkida MIT Meedia Labs. Olgem inspireeritud sõnad Joyce Kim ja olla kala, et tegelikult mõistab veega.

[Tweet_box disain = "default"] Esimene asi, mida tuleb mõista, et meie praegune finants- struktuur on vigane ja primitiivne. Kuid koit Bitcoin ja selle tuum tehnoloogia on nüüd võim muuta kõike. [/ Tweet_box]

"Tänane finantsstruktuuri on eelnevalt internet, kuigi me ei mõtle seda. See ei toimi tõhusalt või võrdselt," Kim ütleb.

"Et jõuda maailma, finants- infrastruktuur peab olema avatud ja võrgustunud. (...) Suletud süsteemid ei jõua piisavalt kaugele, et olla maailmas." Maailm vajab infrastruktuur, mis kuulub kõigile ja see peaks kuuluma keegi. See peaks olema avalik hüve maailma. "

Otsus on meie oma. Kas me tahame säilitada meie suletud ja lineaarne struktuur runned mõjukamad nagu Visa ja Western Union? Või kas me soovime blockchain inspireeritud osalusdemokraatia ja võrgustikupõhiseid?

On kolm suuri vigu, mis mõjutavad traditsioonilisi finantsstruktuuri, mis võivad muutuda, kui me olime vastu avatud võrgu.

Igaüks oleks võimalik hoiustada ja säästa raha

"Kuidas saab täita see, kui sul on ainult raha ja telefon taskus?", Joyce Kim palub. Umbes kaks miljardit inimest üle maailma ei ole pangakontot, siis kuidas nad säästa raha? Pealegi pangad, mõned riigid on oma traditsioonilise süsteemi, kuid see ei ole universaalne lahendus, et maailm vajab.

Et võimaldada igaühel on hoiuarve, peame avatud võrgu, et igaüks saab ohutult ja hõlpsasti. 2,5 miljardit inimest elab vähem kui $ 2 päevas, on oluline, et tulla lahendus, mis võimaldab neil hoiule väikestes kogustes nagu 10 või 20 senti korraga.

Igaüks oleks võimalik saata ja vastu võtta raha

Maksmata tohutu tasud, muidugi.

Vastavalt tegevjuht Stellar "saates raha, isegi kui teil on internetiühendus, on ikka kallis. Keskmine kulu on 10 kuni 20 protsenti tasu, kui olete tegelevad arenenud maailma majanduse. Väiksemate summade, tavaliselt nimetatakse mikro tehingute tasud on kõrgemad: võite kulutada $ 5 saata $ 10. " See tähendab, et inimesed arendamata riigid peavad maksma kõrgemat tasu kui arenenud riikide elanikud. See kõlab kulukas kõigile, kuid eriti ebaõiglane unbanked.

Ainuüksi eelmisel aastal saatmise kulu raha riikide vahel oli $ 500 miljardit. Hea uudis on see, et aconnected infrastruktuuri oleks vähendada hõõrdumist ja costof hüpped ühest suletud võrgust teise (nagu iga riigi rahalise struktuuri ja pangandusele), muutes rahaülekanded palju lihtsam ja odavam.

Igaüks oleks võimalik laenata raha

Credit ei tööta samamoodi kogu maailmas. "Kui sa olid ainult telefoni ja raha, kuidas te tõendada oma krediidivõime keegi ei tea?", Kim palub.

Mikrokrediidirahastu organisatsioonid on leidnud võrku viis teha seda tööd, andes oma grupp inimesi samas külas, et üksteist tundma. Asjaolu, et keegi on soovitatav suhteline või sõber, et on ka raha laenamine sama organisatsiooni muudab need vähem tõenäoline lihtsalt võtta raha maksmata tagasi.

Ikka, see ei ole lahendus otsime osalemisprotsessi süsteemi. Maailm vajab süsteem, mis suudab pakkuda õige suurusega krediidi kõigile ja peer-to-peer laenamine on vastus.

Joyce Kim täielik esitlus on saadaval siin.

Seotud uudised


Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi