Bitcoin laenud Fiat laenude vastu | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Tänane postitus on külalisena postitus Chris Grundy alates Bitbond.

Goldman Sachs teada oma plaanidest tungida online tarbimislaenud ruumi, teema "isiklik laenamise" muutub kuum teema uuesti.

Roll Bitcoin laenamise ruum on kõikjal ignoreeritakse peavoolu ajakirjanduses. Kuid cryptocurrency mängib üha olulisemat rolli maailma online tarbimislaenud. Ettevõtted, (nt Bitbond), suhelda Bitcoin kogukonna aidata väikeste ettevõtete omanikud ja ettevõtjad saavad rahastamise nad muidu ei saada pankade, investeerimisühingute või valitsused.

Seega, viimaste arengute valguses on oluline rõhutada osa Bitcoin saab mängida ja eeliseid omane tehnoloogia, mida ei loe peavoolu meedia. Käesoleva artikli eesmärk on tutvustada võimalusi omane Bitcoin laenud, häirida traditsioonilisest pangandussektorist ja murrangulisi laenuandmise ja investeerimise nagu me seda teame.

Kriteeriumid # 1 - Volatiilsus

On levinud eksiarvamus, et Bitcoin laenud on äärmiselt muutlikud ja esitada Ebaõiglane summa ohtu nii investorite ja laenuandjate. Argument läheb, et Bitcoin laenu 2000 $ täna võib tekkida tagasimaksed $ 4000 homme, kahjustamata laenuvõtja ja ainult kasu investorile. Ka vastupidine regulaarselt väitis. Laenud ees Bitcoin kindlasti tekitada teatud risk seoses volatiilsuse siiski kõige Bitcoin laenamise platvormid pakuvad vahetuskurss fikseeritud laene. Siin kuumaksed kasutada USA dollari aluseks baasvaluuta, mis tähendab, et cryptocurrency riski leevendamine. Seega vahetuskurss fikseeritud Bitcoin laenud pakkuda kiire ja odav ilma volatiilsust.

Teine levinud probleem ümber Bitcoin laenud on vähene rahaline ja õiguslik vastutus. Foorumites puhul tehakse sageli, et laenuvõtjad võivad lihtsalt ära joosta oma laene, jättes investoritele välja taskus. Nagu on tõestatud Kentucky, väljaviimine Bitcoin laenu esindab õiguslikult siduva tehingu. Suutmatus maksta tasumata Bitcoin laen on kin mitte maksab tagasi fiat laenu ja Bitcoin laenamine platvormid annab investoritele täielikku avalikustamist laenuvõtja teavet, juhul tagasimaksmata jätmise, et nad võivad jätkata neid täies ulatuses seadus.

Kriteeriumid # 2 - Tarneaeg

Vastavalt businessnewsdaily, vaid veidi enam kui 20 protsenti laenu saabunud taotluste pangad on heaks, muutes traditsiooniliste laene väga raske saada. See muudab laenude kättesaadavus võtmeteguriks arutelu üle isiklike laenude, nagu väikeste ettevõtete omanikud ja ettevõtjad lihtsalt ei leia rahastamist vajavad palgata uusi töötajaid, osta uus inventuur ja kasvatada oma kauplustes. Juur probleemi on eelarve monopoli valduses pangad, mis koondab võimu käes väga vähe, riskikartliku, ettevõtete 1%.

Bitcoin on looduslik alternatiiv selline monopol tehnoloogia taga on takerdunud filosoofia detsentraliseerimise. Seega Bitcoin laenud on peaaegu täielikult peer-to-peer, kus inimesed üle kogu maailma rahastamise ja investeerimise üksteise pidevalt.

Kriteeriumid # 3 - piiriülese laenuandmise

Bitcoin võimet lubada kiire ja ökonoomne piiriülese laenamise on veel üks oluline eelis laenude käibevaluutasid. Kui on olemas internetiühendus, seal võib olla Bitcoin laenu, mis tähendab, et miljonite potentsiaalsete laenuvõtjate ja laenuandjate vähe-to-no pangast võimalusi saab nüüd saada rahastamist vajavad kasvatada oma äri. See on oluline edasiminek fiat p2p laenud, mis on piiratud ühes liikmesriigis töötamise tõttu kõrge rahvusvahelise tehingu ja vahetada tasud käibevaluutasid.

Allikas: http://stats.areppim.com/ressources/internet_fcst_2012x25_800x574.png

Lisaks globaalse Interneti levik pidevalt suurenenud ja algatused, näiteks Google'i Project Loonoffering lubadus parem asjad tulevad tulevikus, finantsteenuseid üksnes sõltuv stabiilne internetiühendus hakkavad üha enam ja enam väärtuslik. Bitcoin laenuandmise ja investeerimise seega hakka kiirem, lihtsam ja rahvusvaheline.

Bitcoin Laenud on madal tasu

Fiat laenud vaja kasutada panga mingis etapis. Pangad tavaliselt töötavad paindumatu ja vananenud infrastruktuur, tohutu üldkulud, mis hiljem maksma tohutu summa raha, et säilitada. Need kulud on hiljem tunda laenuvõtjad, kes on sunnitud maksma kõrget tasu maksma pangad krigisev ärimudel.

Kuna Bitcoin saab kasutada sõltumatult kolmandate isikute, puudub vajadus kasutada pankade partneriks Bitcoin laenamise platvormid, mille tulemusena väiksemad infrastruktuuri ja oluliselt väiksema tasu eest klientidele.

See kehtib mitte ainult võrreldes pangad, vaid ka võrreldes suuremate fiat p2p laenamise mängijad. LendingClub ja Prosper on peamised liikunud selles ruumis vaatamata Forbes kinnitab, et intressimäärad need platvormid keskmiselt järsk 40% kuni 60% aastas. See väiksem võrreldes 10% kuni 35% Bitcoin laenamise platvormid. Nagu võib haarata alljärgnevast tabelist, Bitcoin tehnoloogia on ka positiivne mõju eest summasid, nagu tehingud on peaaegu tasuta.

Asukoht ja krediidivõime

Real laenude intressimäärad oluliselt erineda riigiti, Brasiilia ja India võttes tähelepanuväärselt kõrge reaalne intressimäär tasemele. Bitcoin laenud ei ole tundlik geograafiline asukoht, mis tähendab, et intressimäärad arvutatakse vastavalt laenusaaja krediidivõimet.

See krediidivõimet hinnatakse analüüside laenuvõtja online-kohalolek, samuti viimase ärivaistu, tegurid, mis tavapäraste finantsasutuste hooletusse. Täpsemalt andmeid, kuid mitte ainult, eBay tagasisidet ja Paypal tehingute peetakse.

Panna see tegur perspektiivi, keegi tõestanud ja tuhandeid positiivseid kommentaare eBay või Amazon ei pruugi olla võimalik saada laenu pankade kaudu või fiat p2p laenamise platvormid, sest karm krediidi skoor, hoolimata sellest, et tõenäoliselt maksma tagasi väikeettevõtete laenu. Seega Bitcoin laenamise platvormid pakuvad inimestele võimaluse ehitada oma ettevõtlikkust ja ehitada oma äri, kasutades kaasaegseid alternatiive vananenud krediidi kontrolli.

Järeldus

Mis pangad pakuvad aegunud, sageli puuduvad teenuse ja Fiat p2p laenu firmad kogevad difficultiesin viimasel ajal, Bitcoin laenud võivad ka nautida koha nad väärivad kui eesrindlikult finantsteenuste tööstuse, pigem varem kui hiljem.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta