Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Suur konverentsisaal Bitcoin London 2013 juhtus teisipäeval (2) Briti kapitali. Vaadake suuri kohtumise järeldusi.

Pilt allikas

1. Kes meeldib Bitcoin parim: Euroopa või USA?

Põhja-Ameerika seadusandjad on teinud Bitcoin elu tõesti raske ja cryptocurrency alustavatel ei ole õnnelik. Teiselt poolt, Euroopa ikka näeb Bitcoin nagu ohutud üksus, nii vana mandri võiks olla parem koht mõned ettevõtted praegu.

Vastavalt ekspertide London, Ameerika Ühendriigid on teinud ühe saatusliku vea: ta ei oleks pidanud kvalifitseerima Bitcoin kui valuuta nii vara oma arengut.

Via valuewalk.com

2. Uus Bitcoin pangaautomaat tekib

Bitcoin London võõrustas käivitada uus Bitcoin pangaautomaat, mis võimaldab kasutajatel teisendada rahatähed digitaalseks valuutas. Seade, mis on loodud ja esitatud alustamise Lamassu Bitcoin Ventures, võimaldab kasutajatel osta Bitcoins, kuid ei võimalda tagasiminek.

Selle uue pangaautomaat, peate olema Bitcoin rahakoti number ja esimese, QR-koodi oma Bitcoin aadress. Siis sa pead toita rahatähed masinasse ja nad viiakse üle cryptocurrency, praeguse vahetuskursi ja hoiule oma konto. Praegu on see siiski kuluda mitu minutit, et värskendada konto.

Via pcpro.co.uk

3. Miks Bitcoin oleks ideaalne Island

Island peaks vastu Bitcoin selle riigi vääringus, vastavalt majandusteadlane Sveinn Valfells, kes rääkis teisipäeval kell Bitcoin London 2013. Nagu ekspert, Island on väga rikkad rahvas kahjustatud finantssüsteemi. Riik vajab hädasti uut valuuta ja krüpteerimisoperatsiooni mündi võiks olla ideaalne lahendus rahva probleeme.

"See on kaugel reguleerida 2008. Aasta krahhi. See on suur tagaülend kuum raha, ja ülespuhutud ja kallis pangad. See on ka ajaloo neil ei õnnestu oma valuuta nii hästi. Bitcoin vastab lihtne kriteeriumid: Läheb turulähedased cap on $ 1B, mida on vaja varuga ning asja valitsemise see on juba struktuuri nii et see on sinnani ", Sveinn Valfells selgitatud.

Via coindesk.com

4. Ripple on uus Bitcoin makseviisi

Bitcoin London 2013 oli laval veel suur teadaanne. See üks tegi OpenCoin, mis näitas, et Ripple kasutajad saavad nüüd teha makseid kogu Bitcoin aadressid otse Ripple klient. See tähendab, et Ripple kasutajatel on nüüd juurdepääs üle 8500 Bitcoin kaupmehed ja ka kogu Bitcoin majandusele. Innovatsiooni nimetatakse Bitcoin Bridge.

"See on nii oluline verstapost Ripple ja võimas demonstratsioon lubadus Ripplesi süsteemi. Nüüd võib igaüks saata Bitcoins ilma et peaksid kasutama keskjaama. Samal ajal, igal kaupmees nõustudes Bitcoins nüüd on potentsiaali vastu mis tahes valuuta maailmas, "ütles OpenCoin CEO Chris Larsen.

Via geeks.broadwayworld.com

5. Palju uute alustavate ettevõtete

Bitcoin on tõestanud oma hämmastav laienemist London esitluse uute alustavate ettevõtete kohtades nagu Argentina, Brasiilia, Iisrael ja Araabia Ühendemiraadid.

Me räägime nimed nagu Iisraeli firma Bits of Gold, mis avab oma teenuseid sel sügisel ja Lamassu, ettevõte, mis arendas Bitcoin pangaautomaat, et me juba rääkisime ja mis käivitatakse augustis. Oli ka aeg Bex.io presentatsioon, projekti, mille eesmärk on "aidata Bitcoin äri ettevõtjaid hallata tehniline pool operatsiooni, et nad ei pea muretsema see" esindaja Yurii Rashkovskii ütles. Lõpuks UK-based projekti Bitprice oli ka konverentsil.

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay