Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

MasterCardhas nimega Bitcoin suureks competitorin oma iga-aastase SEC (US Securities and Exchange Commission) aruande. Ameerika rahvusvaheline finantsteenuste ettevõtte mainib digitaalne raha kolme timesacross dokumendi alati märkides selle "konkurendi" põhikiri.

Dokument algab viidates Bitcoin ja muud altcoins osana MasterCardi rühm konkurente. Koosseisu kuuluvad ka fiat valuuta, kontrolle ja muid krediitkaardiväljastajad muu hulgas teenuseid ja tehnoloogiaid.

Aga aruande läheb mainida cryptocurrency osana "käivitamisel ja uute konkurentide" kategooriasse.

"Need konkurentide hulgas digitaalse rahakoti pakkujad nagu PayPal, Alipay ja Amazon, kaupmehed. [...] mobiilsideoperaatori teenuseid, teenuste, nagu mPesa, mobiiltelefonide tootjad ja cryptocurrencies, "loeb dokumendi.

Hiljem lisab, et "kiire ja märkimisväärse tehnoloogilise muudatused võivad esineda, mille tulemusena uusi ja uuenduslikke makseviise (sh cryptocurrencies) ja programmid, mis võiks panna meid ebasoodsasse konkurentsiolukorda ja mis võiks vähendada kasutamist MasterCard tooteid."

Kuid MasterCard uus Aruandes käsitletakse ka muid ohte nende ärimudel, pannes valitsuse määrused peal nimekirja. "Viimase mitu aastat, oleme kogenud jätkuvat hinnasurve. Nõudlus meie klientidele parema hinna kord [...] modereerib meie kasvu," ettevõtte riikides.

"Me ei saa jätkata meie laienemise strateegia [...] piisav tase, et kompenseerida näiteks madalamad lõivud või suurenenud kulud tulevikus [...]. Me ei pruugi õnnestub [kulude piiramine] jõupingutusi."Bitcoini pahavara skandaal viib ESEA vastu süüdistuseCalifornia osariik on hosting mitu juriidilist episoode seotud Bitcoin. Nüüd kolm Hagejad on esitanud kohtusse kaebama E-Sport Meelelahutus Assotsiatsiooni (ESEA) tõttu haavav avastus: cryptocurrency seotud pahavara leiti kogukonna populaarne anti-petmine klient.

Ülikond on esitanud Kevin Gallette, Jackson Smith ja Roy Han ja nad otsivad kahju. Kolm esitajad pooldavad Valamiesoikeudenkäynti vastavalt "Kalifornia Tarbijakaitseamet vastu arvuti Spyware seaduse, kõlvatu konkurentsi, pettust, konverteeritav ja Toote vastutus" akti.

See kõik läks eelmise aasta mais. Ajal, mängijad olid kasutades ESEA kliendi eriti mänge nagu "Counter Strike", "StarCraft 2" või "Team Fortress 2", kui anti-cheat seade. Kuid mõned kasutajad hakkasid märkama, et klient oli kurvides ebatavaliselt suur hulk süsteemi ressursse. Noh, nii palju, et vähemalt need kolm õnnetu mängijad teatatud kahjude oma GPU.

Pärast kiiret uurimist, avastamist tehti: klient oli hosting tükk pahavara, mis väärtustada kasutaja jõudeaja kaevandada Bitcoins. Ilmselt pahavara aidanud toota hämmastav summa $ 3,713.55.

Eric Thunberg, ESEA direktor, väitis pahavara oli lihtsalt eksperimentaalse kood, mis oli eemaldatud. Kuid pärast pikema uurimise tõeline nägu pahavara puutus ja ESEA oli sunnitud tunnistama probleemi. Teenus annetatud kaks korda raha korjatakse koodi American Cancer Society, kuid see ei palun kõik kahju mängijatele. Lõpuks töötaja süüdistati kood vabastamine.

Via vg247.com


Bitcoin Meetups Zürichis ja Buenos AiresesKuulsime regulaarne Bitcoin kokkusaamisega, mis toimub regulaarselt linna Zürich, Šveits. Rühm on umbes 50 liiget ja nad kogunevad iga kahe nädala pühapäeval, kuid see kasvab kiiresti.

Kohaks on Starbucks on Bahnhofstr 39, 8000 Zürich. Vastavalt organisatsiooni, see on suurepärane võimalus rääkida teiste Bitcoin harrastajatele, samuti arendajad ja kaevurite. Leiate ametlik lehekülg Bitcoin kohtumisgrupid Zürich hereand kinnitada oma kohalolekut.

Samuti kohtumisgrupid Fundación Bitcoin Argentina korraldab regulaarselt kokkusaamisi Buenos Aires. Kontrolli kavandatud üritustest.

Varem me rääkisime teile regulaarselt kokkusaamisi New York City, mis juhtub igal neljapäeval. Kui sa tead teiste linna, kus seda laadi kokkusaamised toimuvad, saatke meile sõnum ja jagada mõningaid andmeid.


Bitcoin võib olla Edward Snowdeni uus parim sõberPärast hoiatuse kogu maailmas umbes põhja-ameerika suurushull luurad süsteemi, Edward Snowdenis ilmselt hukule määratud. Endine CIA ja NSA analüütik elab praegu Vene lennujaama ootab kutseid nagu üks tehtud Venezuela ja otsustada, kus ta peaks minema otsima varjupaika.

23. Juunil lendas ta välja Hong Kong ja maandus Moskvas, on Sheremetyevo lennujaama, kus ta veel, eriti kuna tema passi tunnistati USA ametivõimud.

Nüüdsest ta ei saa olla pangakonto, passi või krediitkaardiga. Niisiis, mida on jäänud Edward Snowden? Võibolla Bitcoin... Maailma kuulsaim cryptocurrency maailma kuulsaim (ja nüüd kõige imetles) spioon ja ka reetur, vastavalt USA valitsus.

Eeldades, et ta teab põhitõdesid Bitcoin ja võttes arvesse, et ta on arvuti ekspert, virtuaalne raha saab vastata mõnele oma probleeme, kui ta väljakujunenud. Bitcoin annaks talle mõned vabaduse ja anonüümsust ta vajab, ilma USA ametivõimud alati üle õla vaadata.

Praegu Edward Snowden ilmselt jääda Venemaal. Pealegi Venezuela, Boliivia ja Nicaragua pakkunud varjupaika spioon, kuid esimene riik tundub olevat Snowden parim võimalus, vähemalt vastavalt tuntud Vene parlamendi liige. Alexei Pushkov juht rahvusvaheliste suhete komitee Venemaa parlament avaldas Tweet öelda "Venezuela ootab vastust Snowden. See ehk on tema viimane võimalus saada poliitilist varjupaika".

Samal ajal, USA valitsus ei ole rahul, muidugi. Esimees Joint Chiefs of Staff kindral Martin Dempsey ütles hiljuti, et informatsiooni avalikustamist riigi seireprogrammide on kahjustanud suhet Ameerika ja mitmed teised riigid, mis mõjutavad "tähtsust usalduse" rahvaste vahel.

See on häbi, et Argentina ei kutsudes Snowden jääda temaga. Ta on palju abi ka Bitcoin maailma seal, kuna kokkusaamiste Buenos Aires on edukas, kus on rohkem kui 180 inimest.

Via coindesk.comand cbsnews.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?