Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon

Pärast hiljuti teada instant Bitcoin ülekannete kinnitatud kasutajad, Coinbase käivitas uue funktsiooni: väljas blockchain mikro-vaheliste tehingute platvormi kontosid. Ja parim? Need toimingud võta null teenustasusid.

Esimene "kasutaja", et proovida uut funktsiooni oli Coinbase tegevjuht. Brian Armstrong saadetud ennast 1 Satoshi (0,00000001 Bitcoin). Avalduse kohaselt postitati platvormi blogi esmaspäeval (5), operatsiooni oli super kiire: ta jõudis koheselt leidis kinnitust koheselt ja nagu te juba teate, see maksis null tasud.

See oli võimalik, kuna tehing ei "puuduta blockchain (...), selle asemel saadeti otse kahe Coinbase kontod". Töö ümber blockchain süsteemi, mis on praegu peaaegu ulatudes üheksa gigabaiti, Coinbase õnnestus vältida registreerides need mikro-tehinguid.

Mis see uus funktsioon, see on nüüd võimalik Coinbase kasutajatel kiiresti vältida traditsioonilise "kaevur tasu" - vahemikus $ 0,05 - $ 0,01 jooksvate vahetuskursside - super väike tehinguid. Ja igaüks teab, kui suur need väikesed tasud vaadata, kui olete kandes iga väärtuses vähem kui $ 1.

See avab suur kuldne ukse Bitcoin, mis muutub palju parem valik kanda väikese koguse raha võrreldes krediidi cardsand nende humongous teenustasusid. "Ei ole mingit põhjust, et baasraha, et kõrge vajab praegu olemas", siis Coinbase avaldus lisab.

Uus funktsioon heita täiesti uues valguses üle mobiilse ettevõtte ja mõned seotud tasulise sisu, nagu rakendusi või mänge. See väli tehinguid peamiselt mikro-tehinguid ja kallis lõivustruktuuride. Kuid "Bitcoin on potentsiaali aidata seda probleemi üldiselt alandades teenustasusid. Aga asjad tõesti võimas off blockchain tehingu (...), sest see sõna otseses mõttes toob tasud nullini".

Coinbase lõpetab avalduse pilk tulevikku. Nagu platvormi, "üheksa 15st Meeskondade Bitcoin konverentsi häkkimismaraton kasutada meie API ja ehitatud mõned suurepäraseid rakendusi seda". Nüüd Coinbase meeskond on "põnevil, et näha, mida arendaja kogukond saab tulla, kui kombineerida tasuta mikro-tehinguid" selle API.

Lähitulevikus, Bitcoin kasutajad võiksid teha asju nagu "osta-mängu krediiti maksmata 30% tasu platvormi või makse töötlejatele" või isegi "maksma wifi internet mõõdetakse iga minutiga, kui sa lihtsalt vaja kontrollida üks e-posti ". Teisisõnu, see on ilmselt esimene suur samm towardsa süsteem, mis tõstab uue mobiili ja online kaubanduse ärimudeleid.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest