Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Uudised ei ole just üllatav, kuid sel nädalal föderaalse kohtunik välja võimaluse reaalsuseks. USA pankroti kohtunik Dennis Montali heaks enampakkumise peaaegu kõikide varade veel kuuluvate Hashfast on Bitcoin kaevandamise seadmed tootja, et võlgneb rohkem kui $ 40 millionto võlausaldajate asub Ameerika Ühendriikides, Euroopas, Austraalias ja Uus-Meremaa, India ja Kanada. 

HashFast on nüüd lubatud müüa tuhandeid kiibid, kaevandamise lauad ja muude seadmete veel ettevõtte valduses, et võlgnetakse. Samuti pakkujad suutma osta "nõuded ja põhjuste hagi Simon Barber, asutaja ja vastutav tehnoloogia ametnik võlgnike, sealhulgas eelisaktsiad, pettuse üleandmise ja rikkumise usaldusega kohustus nõuete", Arstechnica aruandeid.

Kuid tundub, et kohus documentsdon't öelda, mis juhtub ettevõtte cryptocurrency põllumajandusettevõtetes.

HashFast oksjonil on kavandatud toimuma kell 10 (Pacific Time) 4. Detsembril kell 17. Korrusel neli Embarcadero Center, San Francisco kesklinnas. Siiski ettevõtte websiteis veel elus ja kuulutades müük HashFast Golden UnsignedProperties, et BTC kaevandamise kiip.

HashFast on nüüd vaid teise ebaõnnestunud Bitcoin ettevõtmine meenutab juhtumeid Butterfly Labs või CoinTerra. San Francisco põhinev käivitamisel on tabanud üha rohkem kohtuasju ja muid nõudeid, kuigi tema tegevjuht, Eduardo de Castro, kuulutas aasta mais, et HashFast "ei ole petturid".

Me ei ole petturid. Oleme nagu vaesed kiriku hiirtel.

Eduardo de Castro, mai 2014

Aga varsti pärast seda avaldust, firma oli slapped aninvoluntary pankrotiavalduse, mis viis käivitamisel esitada 11. Peatüki pankroti kaitset Ameerika Ühendriigid. Nüüd lõpuks, kui lähedal jaoks HashFast: kümneid õnnetu klientidele ja ainult "viie Bitcoins" oma konto vastavalt võlausaldajate advokaat Ray Gallo, seal ei ole palju, et ettevõte saab teha olukorda muuta.

"Ma arvan, et ettevõte on raha otsa nii et ma arvan, et lõplik töötajate astus. Jah, keegi võiks osta nõudeid Barber. Ma ei ole kindel nende mingit väärtust küll", Ray Gallo ütles Arstechnica, lisades, et ta oleks üllatunud, kui võlausaldajate on võimalik saada midagi firmalt.

Gallo meenutab meile, et kuigi Kohtutoimikutes pärineb september 2014 näitavad, et HashFast oli üle $ 7 miljonit varade, "ainult" üle $ 14 miljoni kohustuste ja $ 124,000 sularahas, firma nüüd võlgneb $ 40 miljonit võlausaldajatele. Probleem on selles, et käivitamisel ei broneerida dollari väärtus BTC tagasimaksed võlgu.

"August 2013 ostjate pidid maksma Bitcoin. Võlad on broneeritud august 2013 dollari väärtus Bitcoins kliendid tegelikult makstud. Aga leping nõuab Bitcoin toetust, ning et õiguse toetusele kogunenud 1. Jaanuaril 2014, kui Bitcoins olid väärt umbes $ 770 iga - palju rohkem, kui nad olid augustis. HashFast võttis vahetuse riski ja ei hedge. Siis nad ei maksta toetusi ".

Pilte allikas: Hashfast

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad