Bitcoin kaevandusplatvormid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin kaevandusplatvormid

Bitcoin kaevandusplatvormid

Kui olete jälginud Bitcoin, siis on kõige tõenäolisem kuulnud sõna Bitcoin kaevandamise. Igaks juhuks sa ei tea või mäleta kuidas Bitcoin Kaevetööde pakume väga kiiresti meelde. Siis me sattuda mõned üksikasjad taga Bitcoin kaevandamise platvormidele, mida kasutatakse, et luua Bitcoins.

Põhimõtteliselt Bitcoin kaevandamise toimib lahendada keerulisi valemeid poolt määratud olev lähtekood, mis annab Bitcoin. Kui võrrandi lõppu viiakse "blokeerida" informatsiooni lisatakse blockchain. Plokk ahel sisaldab teavet tehingute ja ametitest. Vastutasuks toodavad seda plokki on Bitcoin kaevurite kes lõpetasid töö premeeritakse kogum Bitcoins (praegu 25).

Aja Bitcoin kaevandamise muutub raskemaks. Lühidalt, võrrandid, mis tuleb lahendada, et avada plokk raskusastme suurendamist. See tähendab, et sa pead kasutama rohkem arvutusvõimsust ja elektri kaevandada Bitcoins. Alguses inimene korraliku sülearvuti võiks minu Bitcoins kõik omal. Nüüd? Paljud ettevõtted investeerivad kümneid tuhandeid dollareid spetsialiseeritud Bitcoin kaevandamise platvormidele. Vaatamata oma kõrge hind, need platvormidele võiks osutuda suur investeering kui Bitcoin püsivad kõrged.

Ka enne kui me hüpata kaevandamise platvormidele, on kaks mõistet, mida tuleb mõista. Hash määrad (mhash / s) viitab sellele, kuidas kiiresti arvuti saab proovida lahendada Bitcoin võrrandid. Mida suurem number, seda parem. Mhash / J on termin, mida kasutatakse põhiliselt mõõta, kui palju elektrienergiat platvormidele tarbib samas "ülessulamise". Mida väiksem number, seda parem.

Olevik ja tulevik Bitcoin platvormidele

Kõige tuntud Bitcoin kaevandamise rig tootja on väidetavalt Või Fly Labs. Nad toodavad nüüd mõned kõige arenenum ASIC kaevandamise platvormidele saadaval. Töö kaubamärgi all "Bitforce" Butterfly labs on ambitsioonikas eesmärk käivitada 1,5 mhash / s platvormidele BitForce Mini Rig "SC", mis sõna otseses mõttes löök ära konkurentsi. Ikka, see rig on veel lahkuda arenguetapis ning kaasas hinnasildil ligi $ 30.000. Energiakulu praegu ei ole teada. Praegu Butterfly lab võimsaim üksus, mis on laevandus on BitForce SC 5Gh / s. Selle seadmega on mhash / s 5000 ja mhash / J 166. Need on soliidne numbrite, mitte juhtivates mis tahes meede. Ikka, see üksus laevadele ainult $ 275, mistõttu on hea asi.

Kõige võimsam rig praegu laevandus on Avalon Avalon ASIC # 1. Selle seadmega on mhash / s kiirusega 66300 ja mhash / J määr 107. At $ 1300, see rig tundub päris soliidne osta. Kui otsite rohkem energiatõhusaid üksus, Avalon Avalon ASIC # 2 omab juhtivates mhash / J 107, kuigi see on natuke aeglasem, mille mhash / S määr 60.000. Sul on ka poni natuke rohkem raha $ 1500 hinnalipik.

KNCminer on paljutõotav käivitada oma "Jupiter" rig septembris. See üksus toetab päris tõsine võimsus. Mis mhash / S määr 350000, Jupiter kergesti alasile Avalon on platvormidele. Rig ei odav hinnasildil ligi $ 7000. KNCminer Saturn on mhash / S määr 175,000 ja müüa "ainult" $ 3695. Mõlemal juhul, kui KNCminer täidab oma lubadusi, otsida selle firma saada suureks mängija.

Väljakutsed Bitcoin Mining platvormidele

Bitcoin kaevandamise platvormidele silmitsi paljude probleemidega. Ühe, Butterfly Labs ja teised ettevõtted on suutnud korduvalt täita oma vahe nii riistvara tõhususe ja võimsus, samuti käivitada kuupäevad. Sa peaksid seda meeles pidama, eriti kui te otsite panema tagatisraha eelseisval kaevandamise rig. Lühidalt, mida sa registreerida osta, ei pruugi lõppkokkuvõttes mida sa saad.

Samuti peaksite olema teadlik, et Bitcoin kaevandamise platvormidele on põhimõtteliselt hea ainult Bitcoin kaevandamise. Kui ostate Bitcoin kaevandamise rig ja valuuta äkki variseb, oma investeeringuid tõenäoliselt kaduma. Praktiliselt ei ole teil võimalik taaskasutada rig midagi tegema, vähemalt mitte majanduslikus mõttes. Muidugi tingimusi saab muuta, kuid see on risk, mida peaks tõsiselt kaaluma enne investeerida tuhandeid dollareid kaevandamise rig. Me ei tähenda see, et heli liiga pessimistlik, kuid tahame ka olla aus ja saate teada, mida te registreerite. Bitcoin kaevandamise on kõrge riskiga investeeringud. Kui teie investeering osutub hästi, siis võiks seista teha suurt tulu. Teiselt poolt, kui asjad pea lõuna võid kaotada palju raha.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor