Bitcoin Mining - ülevaade | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Mining - ülevaade

Bitcoin Mining - ülevaade

Bitcoin on kõik raev just nüüd. Uuenduslik ja uute täisdigitaalne valuuta vaidlustab olemuselt riiklike valuutade suhtes. Niisiis, kuidas üks luua Bitcoin? Bitvoins on loodud läbi protsessi nimetatakse "kaevandamine". Huvitav, mida see tähendab ja kuidas saab keegi minu tükk digitaalse informatsiooni? Loe edasi.

Kaevandamisel esindab ilmselt kõige radikaalsem innovatsiooni Bitcoin. Lühidalt, inimesed ja organisatsioonid saavad kasutada arvuteid lahendada äärmiselt keeruline võrrandid. Pärast lahendamiseks võrrandi, et "blokeerida" on loodud ja vastutasuks lahendaja premeeritakse 25 Bitcoins. Iga nelja aasta summa BitCoins premeeritakse täites plokk pooleks, nii 2009. Aastal kui keegi sai 50 Bitcoins. Ja veel paar aastat, tasu lõigatakse pooleks uuesti.

Nagu kaevandamise jätkub, "raske" mõõdikute suurendab keerukust, mistõttu iga uus Bitcoin blockharder minu. Eesmärk raskusi maatriks on veenduda, et uue ploki Bitcoins kaevandatakse umbes iga kümne minuti. See aitab tagada stabiilne ja prognoositav voolu uute Bitcoins turule. Oluline on mõista, et need võrrandid ei meeldi need, mida tekkinud oma Keskkool Algebra klassi. Võrrandid on väga keeruline ja nõuab praegu tohutu hulk arvuti võimsus ja sellest tulenevalt elektrienergia, mis tuleb lahendada.

Kui Bitcoins algasid, kui raske oli nii madal, et põhimõtteliselt igaüks, kellel on arvuti võib kaevandada Bitcoins. Kuna raske suurenenud, riistvara nõuded ka suurenenud. Pärast lühikest aega lihtsalt PC protsessor ei olnud enam piisavalt võimas, et kaevandada Bitcoins. Kaevurid leidis, et nad võiksid kasutada võimas graafika kaardid, aga jätkuvalt minu.

Elektrihinnad ja töötlemise võimsus nõudeid jätkuvalt suurendada, siiski, ja varsti riistvara eksperdid olid luues programmeeritav värava-(FPGA). FPGA on sisuliselt kohandatud ehitatud riistvara loodud spetsiaalselt kaevanduse Bitcoins. Nad on piisavalt võimu, kuid tarbivad väikeses koguses energiat. Isegi nii, FPGA on kiiresti sai ebapiisav ja lõpuks arvuti riistvara ettevõtted hakkasid tootma Bitcoin kaevandamise konkreetse kiibid, nimetatakse ASIC, mille ainus eesmärk mäetööstuses. ASIC on teoreetilised piiri Bitcoin kaevandamise hardwareand on projekteeritud maapinnast kuni olla võimas, kuid tarbida elektrit vähe. Mõlemad tükki riistvara on raske seletada, kuid piisab öelda, et nad on võimsad ja energiatõhusate elektrit.

Üks tähtsamaid funktsioone Bitcoin miningis et see seob valuuta tegeliku väärtuse. Praegu on enamik valuutade koosnevad ainult paber või odav metall ilma kulla, hõbeda või muu toetus. Mitte ainult seda, kuid keskpangad võivad luua uusi raha tahte. Mõnes mõttes kõige valuutade ainult raha, sest me usume, et nad teevad. Sidudes Bitcoins et lahendada keerulisi valemeid, kaevandamise külvab teatud omane väärtus jääb münti. Vähemalt, Bitcoin kaevandamise tagab münte tuleb tegelikult loodud protsess, mis nõuab pingutust ja sisend, arvestades Keskpankade lihtsalt luua nii palju raha kui nad tahavad.

Lisaks on ainult 21 miljonit Bitcoins saadaval kaevandatakse. Praegu eksperdid prognoosivad, et umbes pooled kõigist Bitcoins on edukalt kaevandatakse. Kaevandamise süsteemi eesmärk on võimaldada võrrand tuleb lahendada kümne minuti keskmiselt. Iga nelja aasta järel siiski mitmeid Bitcoins sõlmitakse ühe eduka plokk kaevandatakse lõigatakse pooleks. See aeglustab voolu Bitcoins turule oluliselt.

Nii peaks osalema Bitcoin kaevandamise? Tõsi, kui te kavatsete investeerida tuhandeid dollareid ta nüüd vaja osta õige varustus, kaevandamise ilmselt ei ole seda väärt. Praeguses etapis ainult tõsised ettevõtted või üksikisikud suurte varude kapitali on raha, et osta võimas ja energiatõhusate seadmete vaja lahendada keerulisi valemeid.

Ja kui te olete mõelnud investeerida seadmete, siis tuleb hoiatada: see on suur oht investeering. Õige riistvara saab nüüd maksab 20000 dollarit või rohkem ja konkurentsi minu mündid on kasvamas. Mitte ainult seda, kuid Bitcoins on selline uudne maksevahendina, et keegi on tõesti kindel, kui palju nad tegelikult väärt. Bitcoin valuutaturgudel näinud metsikut kiiged, tõusmas üle 250 dollarit mündi enne langemisest tagasi vähem kui $ 100 dollarit jooksul päevade küsimus. Nii et enne kui investeerida oma elu säästud, siis peaks võtma aega, et läbi täiendavaid uuringuid.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud