Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Bitcoin on äratanud palju toetajaid viimastel kuudel siiski mitte igaüks on moega. Endine esimees Fed Alan Greenspan väidab, et hinnad on paisus jätkusuutmatu tõusud pärast tekkinud 89 kordne tõus aastaringselt. Bitcoin hinnad on paisus $ 1123,14 koos Bitcoins nüüd maksab peaaegu sama palju kui untsi kulda. Greenspan ütles, et igasugune investeering peab olema iseseisev väärtus, midagi, mis ta arvab Bitcoin puudub. Nagu näiteks, digitaalse valuuta moodustavad mull sinna pop.

Vaadates, et saada lisateavet Bitcoin? Tahad nautida lõbus päeva läbi linna Sin City? Seda saab teha nii tulevase Inside Bitcoin konverents on toimunud MGM Grand, mis on mitmekesised kõlarid. Peaesineja on Jared Kenna endine tegevjuht Tradehill, kui suuruselt teine ​​vahetus enne sulgemist 2012. Aastal Ettevõtjad, finants eksperdid, tarkvaraarendajad ja muud spetsialistid huvitatud Bitcoin julgustatakse osalema. See toimub Euroopa 10thand 11thof detsembril.

Saksamaa ametiasutused on vahistatud kaks inimest üle pahavara programm, mis nakatunud arvuteid programm, mis siis kaaperdatud arvuti kaevandada Bitcoins. Iga võrrandi lahendada tulemuseks tasu 25 Bitcoins, mis on praegu võrdne rohkem kui $ 25.000 dollarit, ajendas looma sellised robotid on kõrge. In sõltumatule juhul kolme isiku arreteeriti Hiinas pärast sulgeda oma kauplemisplatvormi hoiatamata ja püüdis põgeneda klientidega Bitcoins. Hiina võimud liikunud kiiresti vahistada isikud, võib oletada, et Hiina võimud on tõsiselt toetada valuutas.

Ühes suurimaid heists ajaloos üle saja miljoni dollari väärtuses Bitcoins on varastatud Sheep Market. Erinevalt teistest heists kus varas lihtsalt jooksis välja raha, aga Bitcoin kogukond on banded koos püüda lõpetada ülekanded Bitcoins. Lambad turuplats oli saidi ebaseadusliku narkoparunid, seega on ebatõenäoline, et need röövitud saab pöördunud ametiasutused igal ajal kiiresti.

Auburn Student Riiulid Up $ 24.000 in Bitcoin Annetused Kuna Liitu

Möödunud laupäeval, Ülikooli Auburn jalgpallikoondis šokeeris riigi top reastatud kolledži meeskond, Alabama, uimastamise showdown. Ütlematagi selge, Auburn fännid olid vaimustuses. Üks fänn, aga nüüd ilmselt rohkem põnevil kui ükski teine. Õpilasele märk lugemist "Hi Mom, Saada", millele järgneb QTR kood ja kurikuulus Bitcoin sümbol on racked tuhandeid dollareid annetusi.

Vaid mõned aastad tagasi koduarvuti kasutaja võiks kasutada tema arvuti kaevandada Bitcoins on suhteliselt lihtne. Aja jooksul aga raskusi maatriksi kontrolli loomine Bitcoin kasvanud ja nüüd super arvutid on vaja minu Bitcoins ühegi tõsise kiirusega. Mis väärtus Bitcoin on plahvatuslikult kasvanud, summa arvuti võimsus pühendatud kaevandamise Bitcoins on rohkelt. Nüüd, pärast hiljutist järsku tõusu Bitcoin hinnad, CPU võimsus on ka lisamiskatseid kui inimesed püüavad raha.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised