Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Idee luua "jagamine majanduse kõlab hästi paberil, kuid see on osutunud üsna hasslewhen tõlkides seda reaalses maailmas.

Kuigi paljud inimesed ei ole rahul praeguse finants- infrastruktuuri, vaevalt mõni neist tundub võttes küsimustes nende endi kätes. Tegelikult on mitmeid protokolle, platvormid ja firmad pakuvad valik igapäevasele tarbijale, kuid need kõik tunduvad avaldada kahjulikku mõju.

[Tweet_box disain = "box_02"] Inimesed ei ole harjunud vastutades oma rahandust enam, nii Bitcoin instills hirmu oma südames. [/ Tweet_box]

Inimloomus ei meeldi muutused või võimalusi

Üks kõige sagedamini kuulnud ütlust on "Ma tegin, mida ma pidin tegema, sest seal ei olnud muud valikut." Kuigi see on tõsi, et elu on kombeks visata inimesed curveballs, on alati valik tuleb teha. Enamik inimesi lihtsalt pigistavad silma suunas idee valik, sest need tuginevad sisetunne. Mitte, et seal on midagi valesti, kuid soovimatus näha alternatiive ei ole hea mõte kas.

Võtke praeguse finants- ökosüsteemi, näiteks mis on näinud mitmeid suure panga jookseb viimastel aastakümnetel. Mingil põhjusel, samad inimesed kaebavad pankade ja teiste finantsasutuste, ikka tuginedes nende samade institutsioonide igapäevase rahanduse. Tegelikult enamik inimesi usaldada pankade ja teiste institutsioonide kogu oma raha igal ajahetkel, sest neil on väidetavalt "ei ole muud valikut".

Inimloomus takistab inimestel moega muutus, isegi kui suur võimalus esitleb end. Sama põhimõtet võib rakendada nägema ja uurida alternatiivseid võimalusi, nagu enamik inimesi lihtsalt ei tunne vajadust mõelda väljaspool kasti. Osa sellest saab süüdistada, kuidas meie ühiskond arenenud, alates rühma tasuta alkohol ja mõtlejaid sheeple ja konsumerismi.

Termin "sheeple" võib tunduda liiga negatiivne, eriti kui kirjeldatakse teise inimese, kuid see on tabavalt valinud. Sel päeval ja vanus, kõige igapäevaelu tarbijad on osa "karja", kus nad vaadata, kuidas teised elavad oma elu ja proovida jäljendada seda. Kui naaber saab uue auto, nad on saada suurem auto. Kui keegi pere saab laps, nad tahavad last samuti.

Üks võiks minna nii kaugele kui öelda, et esmatarbekaubad on unustanud, kuidas ehitada elu, kui nad kõik tunduvad olevat elavad kellegi teise elu. Tegelikult on kehtiv küsimusele, kas enamik igapäevaelu tarbijad teavad, kuidas elada oma elu, selle asemel, keskasutuste ja põhiliseks üksused teevad kõik otsused nende eest.

Inimesed ei ole loodud järgida lõputu tsükkel tööd saada, tööle minna, oma arveid maksta, ja surevad. Oleme kasutusele sellel planeedil teha kõige end ja omaks valikuvabaduse ja igal võimalusel. Või olla täpsem, inimestel on mõeldud luua oma valikuid ja luua oma teed, isegi kui ei ole valgust tunneli lõpus.

Jagamist.END_PARAGRAPH majanduse ja Bitcoin

Paar aastat tagasi, huvitav trend hakkas ilmuma, mida nimetatakse "jagamine majanduse. Ennistamine, kuidas asjad olid tagasi vana päeva jagamise majandus on kõik aboutconnecting inimesed, kes saavad teha asju koos teistega, kes peavad asju teha. Nr tsentraliseeritud teenuste või isikute ole vahendajate: lihtsalt inimeselt inimesele ülesandeid, tehingute ja side.

Idee detsentraliseerida meie ühiskonnas, ja finantssektoris kui ka, sai olulise tõuke, kui Satoshi Nakamoto käivitas Bitcoin 2008. Äkki oli uue vormi tehnoloogia, mis võimaldas globaalse maksete Puhtalt sekundit, vaid murdosa tavalise tasu. Lisaks Bitcoin ei ole seotud kohalike omavalitsuste, ettevõtete või pangad, muutes selle valuuta "inimestele, inimesed".

Ütlematagi selge, et nii Bitcoin ja "jagada majanduse" tervitatakse palju usaldamatust ja isegi põlgus, eriti igapäevases tarbijatele. Kuigi on selge vead kõigile näha nii palju kui tehnoloogia ja rahandus läheb, inimesed on ikka tõrksad omaks võimalusi, kui nad esitavad ennast. Mõned inimesed on võtnud õnnemäng ja nüüd korjates kasu teised jääma valvsaks oma püüdlustes jääda praeguse - ja jättes - ökosüsteemi.

Parim näide on jagada majandus on uber, detsentraliseeritud auto jagamise platvormi kasutada igaüks maailmas. Uber võimaldab iga isik, kellel juhiluba teenida raha külg vedada inimesi punktist A punkti B. Vaatamata uskumatu potentsiaal pakutud Uber, platvormi ees palju vastupanu kabiini autojuhid ja valitsused kogu maailmas.

Inimesed lihtsalt ei näe võimalust pakutakse neile, ilma piiranguteta ja ootusi. Nad näevad ainult ohtu nende elu, mitte vaadates uber kinnitusena selle kohta, kuidas ja miks meie praegune infrastruktuur ja majandus ei suuda vaeselt. Selle tulemusena nad protesti ja nutma pahameele vastu sama platvormid nad on lootes näha töötatud vastuse oma palveid muutusi.

Bitcoin on silmitsi sama ebaõnne ja kontrolli, kuna see tehnoloogia pakub nii palju potentsiaali, mis näib uputama esmatarbekaubad. Inimesed ei ole harjunud vastutades oma rahandust enam, ja see suurepärane võimalus, külvab hirmu nende südamesse. Lõppude lõpuks, see on palju lihtsam lükata muutuse ja valikuid kui omaks neid. Keegi ei taha teha esimene samm selles õrn malemäng "vanade ja uute". Aga varem või hiljem, et liikuda, tuleb teha, ja siis on parem mängida oma kaarte õigus, kui see hetk kätte jõuab koputab.

Soovitatavad pilt viisakalt Shutterstock

Seotud uudised


Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Bitcoin London 2013 on siin ja me anname teile täieliku eelvaate

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas