Biomeetrilise autentimisega füüsiline Bitcoin-rahakott? CryptoLabs käivitub 2015. aastal | Estonian.lamareschale.org

Biomeetrilise autentimisega füüsiline Bitcoin-rahakott? CryptoLabs käivitub 2015. aastal

Biomeetrilise autentimisega füüsiline Bitcoin-rahakott? CryptoLabs käivitub 2015. aastal

Nimi Casewas ilmselt inspireeritud kompaktne. Me räägime uue cryptocurrency riistvara rahakott, mis mõõdab umbes 86mm poolt 54mm ja on saadaval 2015thanks et Bitcoin käivitamisel CryptoLabs.

Füüsilise seadme võimaldab kasutajatel osta endale ja müüa cryptocurrency, samuti saata ja vastu võtta BTC. Aga üks seadme suurim üllatusi on tegelikult selle täiustatud turvaelemendid, näiteks biomeetriliste autentimine.

Case pakub ka multi-allkirja funktsioon põhineb kolmel erineval võtmed, iga salvestatud erinevas kohas ja tagatud ainulaadne kiht autentimist. See on koht, kus biomeetria liituda pool, üks neist kihtidest on sõrmejälgede skaneerimine. Pealegi, kui seade on varustatud ka SIM-kaardi, mis võimaldab seda kasutada rohkem kui 60 riigis üle maailma.

"Ma arvan, et midagi, mis kajasid Bitcoin ei pea midagi usaldada. Oleme teinud kõik, mis meie võimuses, veendumaks, et ei ole tõesti usaldavad meid", ettevõtte tegevjuht, Melanie Shapiro ütles Coindesk.

Ta räägib, näiteks umbes jaotus kolme võtmed: üks jääb lõppkasutajale, üks on salvestatud serveri ja teine ​​läheb külma-hoidla haldab sõltumatu kolmanda osapoole.

Kui seal on hack serveris, [ründaja on] ainult kunagi on juurdepääs üks võti. Sa pead külmhoones ja varastada sõrm kellegi keha saada oma Bitcoin. Nii turvalisuse on üsna jõuline.

CryptoLabs "uusim toode tahab olla täiuslik segu vahel digitaalse rahakoti ja riistvara lahenduse. "Erinevus on selles, et see on tegelik rahakott. Võite seda kasutada. Trezor tuleb arvutiga ühendatud teile seda kasutada. See ühendatakse midagi", lisas ta, võrreldes Case koos tuntud Trezor rahakott.

Teine suur vahe seadmetega nagu Trezor ja Case on disain riistvara rahakott. "Kui sa arvad maksete varjatud mõtetes on idee krediitkaardiga. See kuju on see, mida me mõtleme, kui me mõtleme maksed", Shapiro ütles.

Sellepärast Case oli mõeldud olema sile ja kaasaegne, piisavalt väike, et mahtuda taskusse või isegi traditsiooniline rahakott.

Tulevikus Shapiro loodab käivitada õhem füüsilise rahakoti, et tõeliselt imiteerib krediitkaardiga. Tegevjuht usub "seal toas selles valdkonnas juhtiv riistvara toote ja ma arvan, et ühenduse läheb reageeri hästi seda. See lahendab mitmed probleemid, pluss see on lahe".

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga