Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev | Estonian.lamareschale.org

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Laszlo Hanyecz postitatud Bitcoin rääkida 17. Mai 2010 küsitakse, kas keegi võiks osta talle pizza kasutades bitcoins. Jutulõnga ta väidab ta maksaks 10000 bitcoins kahe suure pitsad.

On 22. Mai 2010 teise Bitcoin kasutaja Jeremy Sturdivant suletud tegeleda Laszlo üle IRC täita pizza tarne kaks pitsad.

Sturdivant, resident California on sageli viidatud kui elavad Suurbritannias oli 18 aastat vana ajal ja lõpetatud kogu asi üle IRC. Bitcoins tehingus kasutatud võrdsustada umbes $ 40 USD ajal ja hinnatakse praegu umbes $ 2,324,000.00 tänasel vahetuskursid minna Bitcoini ajaloo esimene dokumenteeritud kaubanduse füüsilist hea Bitcoin.

"See on olnud viis aastat, et ajalooline tehing toimus, ja nüüd ta on ring täis ja Papa John muutub 14. Äri Capital Region vastu Bitcoin," ütles Chris DOSCH liige NY Bitcoin Group. "Asjaolu, et keegi teisel pool maakera võib olla pitsa et lastehaigla ilma sisestada oma krediitkaardi info, või saada tabamuse rahvusvahelised lõivud on suur meeleavaldus selle tehnoloogia ja täiuslik viis tähistada Bitcoin Pizza päev."

Nagu heategevusorganisatsioonid hakanud nõustudes bitcoins jõuda Savvy ja noorte demograafiliste, mõned mõtlevad rohkem kui traditsioonilist meetodeid annetuste ja töötavad erinevate cryptocurrency rühmad ja ettevõtted tuua need ideed ellu.

NY Bitcoin Group, BitPay ja kohaliku Papa John poe New York töötavad koos, et proovida ühte neist rohkem kui traditsioonilist meetodeid annetuste tähistamine Bitcoin Pizza päev.

"Kuigi Bitcoin võis algselt kasutatud osta pizza, see praegu kasutatakse, et aidata Nepali katastroofiabi ja võidelda lapsepõlve haigusi. Oleme tänulikud võimaluse eest, et võimaldada nii palju suurepäraseid heategevusorganisatsioonid vastu Bitcoin annetusi oma tänuväärset tööd. At Siinkohal Bitcoin on palju enamat kui nerd valuuta, see on muutunud tuhandete elu paremaks ja on seatud muuta palju rohkem tulevikus, "märkis Julia Patterson, side juhina BitPay.

Et tähistada Bitcoin Pizza päev New Scotland Ave, Albany Papa John asukoha läheb pakkuda pizza viilud lastele Bernard & Millie Duker Lastehaigla.

Bernard & Millie Duker Lastehaigla Albany Medical Center on 125-voodi rajatis pühendatud ainult meditsiinilise vajadustele imikutel, lastel ja noorukitel ning on suunamise keskus kõigi raskelt haige ja vigastada lapsi 25 maakonnad New Yorgi osariigi põhjaosas ja Lääne New England. See on komplekteeritakse 140 arstid koolitatud 40 subspecialties ja rohkem kui 400 pediaatrilise õed, terapeudid, sotsiaaltöötajad ja lapse elu spetsialistid.

Eraisikud saavad osta viilu pitsat, mis toimetatakse Lastehaigla kaudu BitPay: https://bitpay.com/cart/add?itemId=RPKx5DpoBBxyV3f9gUKiMN

Iga slaid maksab $ 1,50. Lõigud kaudu ostetud lingil valmib Reedel, 22.-Bernard & Millie Duker Lastehaigla Albany Medical Center. Kui rohkem pizza kui vaja toita 60 last ja nende perekondade ostnud valmib regulaarselt taotletud haiglasse.

Müntide Fire saab kaasa Pizza päeva tähistamine kaudu ostes viiludeks.

Seotud uudised


Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoin tõuseb, kui Grexit kardab mäest

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks