Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga | Estonian.lamareschale.org

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

UPDATE | 11. Veebruar 11:30 - Kaks Hong Kong seadusandjad kutsus kohalikud omavalitsused keelata Bitcoin. Taotlus tehti pärast peaaegu 30 ohvrite MyCoin kelmuse kaebas politsei. "Valitsus ei tohiks lihtsalt kõrvale astuma. See on lihtsalt ei piisa lihtsalt paluda inimestel ettevaatlik investeerida. See [valitsus] on keelata ringlusse sellise virtuaalse valuuta turul," ütles Leung Yiu-Chung, kes on praegu aitab mõned investorid koos mehe seadusandja James.

Tundub, et Bitcoin ökosüsteemi on tabanud teise Ponzi skeem. Seekord kahtlus langeb Hong Kongis vahetada MyCoin. Vastavalt üle 3000 investorid ettevõtte ja selle omanikud on kadunud, varastamine HK $ 3 miljardit - samaväärne $ 386.900.000 - protsessi.

Rühm koosneb 30 MyCoin on raevunud klientide hiljuti ametlikke kaebusi kohalike lawmakerLeung Yiu-Chung, Lõuna-Hiina Morning Post (SCMP) reportedthis esmaspäeval (9). Nüüd on hirm seas investorid, kes kahtlustavad ettevõtte opereeris Ponzi skeemi.

Kuigi MyCoin võõrustanud avalikke üritusi luksushotellid minevikus ja isegi ringreis Macau 2014 featuring investeeringute guru Jim Rogers nagu külalisesineja, tundub, et keegi tea, kes oli juhtinud firmat.

Naine tuvastatud Lau Hiina ajaleht tunnistas ta kaotas HK $ 1,3 miljonit. "Keegi ei paista teadvat, kes on selle taga. Igaüks ütleb nemad on ohvrid (...), kuid öeldi nende kõrgema tasandite [kava] et saame oma raha tagasi, kui leiame rohkem uusi kliente, " ta ütles.

Seni investorite näitas neid ahvatleb firma withpromises on HK $ 1 miljon tulu vaid nelja kuu jooksul osta BTC lepingu väärt HK $ 400,000. Vastavalt lubadustele MyCoin lepingud tekitaksid 90 BTC küpsena.

Ettevõte lubas boonus nagu ekstra kasumit ja autod, kuid ainult siis, kui kliendid suutsid meelitada uusi investoreid. See oleks pidanud olema esimene märk alarm.

Kuid ohvrite on ka näidanud, et theynever saanud ametliku dokumendi või kättesaamise pärast maksab esialgse lepingu tasu MyCoin. Online kauplemise kontod loodud ja juhitud vahetada on ainus tõendeid seost ettevõtte ja investoritele.

"Oleme natuke mures, et politsei keeldub hakkama juhtudel, sest puuduvad kirjalikud andmed," ütles Leung Yiu-Chung.

Vahepeal on seadusandja tunnistas ta paluda kokkusaamist Rahandusametit nõuda täiendavaid reguleerimise Bitcoin kauplemine Hongkongi. Leung väidab kohaliku cryptocurrency ökosüsteemi toimimisele vähe või üldse mitte järelevalve nii kaugele.

Chan, mis on 81-aastane naine, kes investeeris HK $ 3 miljonit MyCoin skeemi, oli võimalik taastada HK $ 1,2 miljonit. Tal oli seitse aktiivset Bitcoin lepingute ja oli väidetavalt meelitatakse tema kinnisvaramaakler. "Ma ei oleks pidanud ahne. Mulle öeldi minu kinnisvaramaakler, et kasum oleks üle HK $ 2 miljonit ühe aasta pärast. "

Ikka, Chan oli "õnnelik". Üks ohvritest oli öelnud, et on kaotanud HK $ 50 miljonit. Teised isegi koormatud nende maju ja vara, et saada raha, et investeerida kava.

SCMP teatab, et nagu Chan, enamik MyCoin kliendid olid rääkinud ostma lepingute spetsialistid nagu kinnisvaramaaklerid, advokaadibüroo ametnikud või kindlustus.

Teine märk alarm kordas paar kuud tagasi. Detsembris ettevõtte äkki teatas ta muutma oma kauplemise eeskirjad: investorid võiks ainult raha kõik oma cryptocurrency kui nad suutsid leida uusi kliente. Ka kliendid, kes suutsid tagasi mõned oma digitaalse münte ei saanud täis Bitcoin hind ajal.

Ettevõte teatas jaanuaris, et see oleks renoveeritakse oma kontorid Tsim Sha Tsui. Sellest ajast ees uks on blokeeritud. Nüüd on vähe usku, et MyCoin kunagi uuesti jälle, hoolimata asjaolust, et tema websiteis veel online.

Mitmed meediaväljaanded nagu CNBC püüdnud ühendust MyCoin kuid ettevõte on ignoreerinud kõik taotlused nii kaugele.

Halb uudis MyCoin avalikustati esmaspäeval (9), korraga, kui cryptocurrency ökosüsteemi ilmselt hakanud toibuma madalate hindadega alguses registreeritud 2015.

Seotud uudised


Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega