Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Iirimaa põhinev prognoose turu Predictious käivitatud tagasi juulis ja käitlemise eest vastutava $ 300.000 BTC seni esitleb teine ​​funktsioon: uus lepingud Bitcoin derivaadid.

Lisaks lepingute erinevates kategooriates - sport, poliitika või meelelahutus, teiste hulgas -ja binaarne võimalusi hind Bitcoin, mis olid juba olemas Predictious enne, nüüd platvormi on lõpetamas teenuse uut tüüpi derivaat lepingu võimalus levib aasta priceof maailma kuulsaim cryptocurrency.

"Viimase paari nädala jooksul, Bitcoin on olnud väga kõikuv, ja see on oluline ettevõtjate võimalust vähendada riski ja maandada Bitcoin asendis. Nüüd saavad nad seda teha lihtne ja kuluefektiivne viis abil võimalus levib" ütleb Flavien Charlon asutaja Pixode ettevõte, mis haldab Predictious.

Kuigi pakkumine piiratud riske, võimalus levib endiselt väga mitmekülgne, mis tähendab "bullish investor saab kasutada vertikaalse leviku kasu Bitcoin kasumid, piirates samal ajal riske kui hind jookseb. (...) Teisest küljest, Langustrendi investorid saavad neid kasutada lühikese Bitcoin, "selgitab pressiteates.

Ettevõtjad on ilmselt väga huvitatud Bitcoin derivaadid, kuid ettevõtete arv tehtavate maksete vastuvõtmise Bitcoin on paisus viimastel kuudel. Need ettevõtted on kulud US Dollar või Euro ja vaja maandada Bitcoin asendis. Tüüp derivaadid pakume on väga kasulik neile samuti.

"Predictious on praegu üks kõige usaldusväärsem viis seda teha. Kuna kahjum piiratud võimalus levib, investorid ei ole avatud vastaspoole riske, nagu nad oleks, kui kauplemine futuuride konkureerivate teenuste", Charlon lisab. Pealegi ettevõtjad on Bitcoin kaevurite seal saab kasutada ka levib Bitcoin raskusi vähendada investeerimisega seotud riskid kaevandamise riistvara.

Vastavalt platvormi asutaja, ennustused turg on ka "külalislahke likviidsuse pakkujad" ja "pakkudes tagasimakse tasu mis tahes registreerunud turutegija". Lisaks kauplemisele API on saadaval algoritmkauplemisel.

Pealegi cryptocurrency, Predictious pakub võimalust levib muud tüüpi assetslike väärismetallide ja valuuta paari, kõik elama Bitcoin.Bitcoini hind alla $ 300 esimest korda alates 2013. Aasta lõpust - kogukond ei muretseKuigi hind Bitcoin hoiab süvistamine ja on reacheda uus madal alguses see uus aasta - väärtus on nüüd allpool $ 300 - ülemaailmne cryptocurrency kogukond ei tundu mures võimalike kahjusid.

Maailma kuulsaim digitaalse mündi praegu hinnatakse alla $ 300 esimest korda alates novembrist 2013. Sellest ajast alates Bitcoin jõudnud kõigi aegade kõrge, ulatudes $ 1,147.25 vaid kuu pärast, et enne 2013. Aasta lõppu.

Aga mõne kuu pärast, hind hakkas süvistamine ja trendi ei muutu 2014. Ja tundub 2015 algab samamoodi. Kuna 23. Detsember väärtus kasvas $ 335 kuni $ 270 hind registreeritud täna vahetamist Bitstamp ja esitatud saidi Bitcoincharts.com.

Vastavalt Fred Wilson Bitcoin käivitamisel investor, "jube aastal, et Bitcoin oli 2014. Aastal saab Äratus kõne kõikide sidusrühmadega". Seoses 2015 ütles ta Business Insiderthat "arendajad omakorda nende energia luua järgmise Bitcoin (kõik alt asju), et luua pinu peal Bitcoin blockchain. Real detsentraliseeritud rakendustes hakkab kujunema platvormi küpseb ja ettevõtliku energia suunata õiges suunas ".

Ja nagu Fred Wilson, kõige Bitcoiners ei kõla liiga mures hinnalangust. Siin on mõned arvamused avaldatakse võrgus Bitcoin sub-Redditand kohta BitcoinTalk.org.

Bitcoin on juba surnud 23 korda. Ma peaks olema rohkem lisada sellesse nimekirja väga kiiresti.
Avaldatud jtos3

Noh ma ei näe hinnalangus olla, et märkimisväärne vaadates üldpilti kas, Bitcoin mulle meenutab Gold chart rohkem kui midagi muud. Minu point on see, kui sa lähed, et mõõta Bitcoin dollarites oodata langust või vähemalt stabiliseerumist. Mida suurem pilt on tõepoolest tõusu. Aga võimalus on, et Bitcoin siiski palju Dollar implodes ülespoole saavad lühikeses ja keskpikas perspektiivis langus.

Enamik kaupmehi kasutada Coinbase, mis tähendab, et kaupmees kunagi omab Bitcoins üldse. Coinbase siis puistab oma sissetulevate Bitcoins kohta Bitstamp, et nad saaksid maksta kaupmees fiat. Seega, kõik pühade tehingute üle.
Avaldatud nagle

Odav mündid, rohkem võimalusi õiglase jaotamise. Mõtle-pikemas perspektiivis.
Avaldatud BrainDamageLDN


Bitcoini hind langeb vaid nelja päeva jooksul 37,5%Pärast paar nädalat läheb suhteliselt stabiilne väärtus Bitcoin on langenud umbes 37,5 protsenti vaid neli päeva, detsembrist 4 ja pühapäeval (8). Vastavalt platvormi Bitcoincharts.com hind langes $ 1200 kuni $ 750 Mt. GOX ja muud laadi vahetust nagu BtcChina ja Bitstamp suundumusega.

Lõppude entusiasmi näitab Bitcoiners kogu maailmas kui kaks diviisi teatas nad võtsid virtuaalne raha kui makseviisi mõlemad ettevõtted eemaldatud viited Bitcoin maksed oma websiteson reedel (6), Coindesk aruandeid. Kuid pole mingit teavet, mis selgitab, kui võeti vastu otsus, mis tuleneb mistahes tüüpi ametliku direktiiv või kui ettevõtted on vaid karda tagajärgi krahhi.

Kuigi reaktsioon krüpteerimisoperatsiooni kogukonna Hiina avaldus tervitas segatud tunded, siis kindlasti mõjutab Bitcoin väärtust. Alates möödunud kolmapäeval (4), hind järjekindlalt vähenenud, vaid näitab esimesi paranemise märke ajal sel pühapäeval (8), kui hind langes veidi üle $ 700 ligi $ 750, kui registreeritud Bitcoincharts.com.

Suur vahetamist hakkas registreerimise laine müügi neljapäeval (5) ja hind hoida läheb alla. Coindesk märgib, et peaaegu 52000 BTC kaubeldi Mt. GOX 24 tunni jooksul ajavahemikus detsembrist 5 ja 6.

Selle viimase nädala, Hiina tehnoloogia ettevõte Suning Tesco ütles ta kavatseb tutvustada Bitcoin teenuseid nagu "ladustamise kindlustus, Bitcoin tehingute ja muude kindlustustoodete". Firma sai ka arvestades nõustuda Bitcoin maksed kaevandamise seadmed ja muu riistvara tooteid. Nüüd on need plaanid võivad mõjutada sündmuste viimase paari päeva jooksul.

Seotud uudised


Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Bitcoin minna: siin on teie Android-seadme jaoks rahakott

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi