Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Bitcoin kogukonna põleb viimaste uudiste: mündi jõudnud $ 200 verstaposti teisipäeval (22), väärtus, mis tundus väga kaugel eelmise aasta aprillis, kui Bitcoin tõusid kõrgeimale tasemele enne mulli lõhkemist keset Küprose finantskriis.

Bitcoin rikub $ 200 kaubamärgi teist korda oma ajaloos, vastavalt mis juhtus varem täna Bitcoin vahetada Mt. GOX. Viimase kahe nädala jooksul, digitaalse mündi väärtus on kasvanud üle $ 70.

Hea uudis tervitas kogu web, platvormi Bitcoinity avanemise GIF kohta Liza Minnelli tantsimine filmi "Money".

See suur saavutus tuleb pärast suur eventslike kokkuvarisemiseni ebaseadusliku turul Silk Roadand saabumist Hiina hiiglaslik Baiduto Bitcoin stseeni.

Ja see on koht, kus Hiina tuleb ja muudab kõike. Hiina Bitcoiners on ilmselt need süüdi selles verstaposti. Kauplemismahtusid riigis on skyrocketingfor aega ja see teisipäev, BtcChinaalso ületas $ 200 barjääri, samas kauplemine on rohkem kui 1218 jüaani.

Bobby Lee tegevjuht BtcChina, kinnitab seda ideed. "Ma arvan, et hinnatõus on kindlasti pistmist tõus kauplemise mahud Hiinas. Üha enam inimesi Hiinas ostavad (ja kauplemine) Bitcoins, mistõttu on loomulik, et hinnad tõusevad selle tulemusena", ütles ta, tsiteeritud Coindesk.Bitcoini hind hoiab kokku ja langeb alla 75 $Bitcoin hind on peaosas palju vestlusi veebis. Mõne päeva järjest, hind meie lemmik cryptocurrency on kestnud alla. Täna (5), on see langenud alla $ 75, et väärtus ei ole me näinud mõnda aega.

Protsess ei ole eriti kiire, kuid langus Bitcoin hind jätkab jakõigi prognoosid ei ole nii hea.

Just paar päeva tagasi, Bitcoin oli veel üle $ 100, kuid täna hommikul see väärtus on vajunud alla $ 75. Heitke pilk seda graafikut nägime siin.

Uudised ei ole parim, kuid kasutajad ei tundu mures praegu. Kui kasutate Bitcoin, üks peab olema valmis nägu ootamatu tilka hind, sellepärast nimetatakse seda ebastabiilse valuuta. Olgem lihtsalt oodata, et näha, milline on järgmine päeva toob.


Bitcoin Hind tõuseb taas ja kõik tähistame PazzagaBitcoin on kannatanud rahutu paari kuu jooksul. Alates Hiina valitsus hakkas mahasurumiseks Bitcoin hinnad on trendid allapoole. Nüüd Bitcoin hinnad näivad tõuseb suunas (ja on tegelikult läbinud) $ 500 dollari märk. Lumesadu hea uudis, sealhulgas jätkuvalt toetama Overstock tegevjuht Patrick Byrne ja väheneb hirmud Hiina on saatnud Bitcoin hinnad tõusevad jälle. Edukas konverentsil Amsterdamis ja hästi sai Global Bitcoin tippkohtumisel Pekingis on ka kaasa aidanud optimism.


Bitcoin Rumeenias: teine vaeseim Euroopa riik näeb võimalust krüptovalkulaatorinaKõigele Rumeenia on hakanud saada tõeline Bitcoin Rummu Ida-Euroopas. Mandri teise vaeseim riik on juba krüpto-ATM ja vahetada.

Masin asub kesklinna Bukarest AN paigaldatud aasta mais, muutes BTC tehingute palju lihtsam. Kaugusel pealinn Lääne linna Oradea, on võimalik leida Rumeenia esimene Bitcoin vahetada. Ettevõte on pööranud rohkem kui 2000 klienti viimase seitsme kuu, sest see avas koos tehinguid kokku 5120000 lei (samaväärne $ 1.570.000), Business Insider aruandeid.

Kuigi Rumeenia ettevõtjad näevad suurepärased võimalused maailmas cryptocurrency, riigi vaesuse tase ja võimetus koguda makse ja võidelda pettuste tekitab suuri takistusi arengu Bitcoin ökosüsteemi ja sellega seotud õiguslik raamistik.

"See on tööstuse algusjärgus. Sa pead õigusraamistiku pakkuda teenuseid või on äri selles valdkonnas," ütles George Rotariu, vastutab ATM Bukarestis koostöös Kanada firma Bitcoiniacs. Ettevõtja plaanib laiendada ja paigaldada sularahaautomaadid rohkem Rumeenia linnades.

Horea Vuscan, kohaliku poliitiku, kes omab Orade põhinev BTCXchange, tunnistas, et firma "groped ringi õigusaktide ja tõlgendada mõnda poliitikat".

"Meil on nüüd kõnelusi ametnikud, sest ma ei tea, kus me sobi, börs, pank, raha ülekandmine firma," lisas ta.

Kuigi BTC Rumeenia ei ole ebaseaduslik, kohalikud omavalitsused on varem käivitatud hoiatusi. "Kasutades Bitcoin Rumeenia ei ole reguleeritud ja kannab väga suurt riski. Pettuste oht ei ole ka võimalust välistada," ütles Rumeenia Finantsinspektsioon.

Pilte Wikimedia


Bitcoin saab olulise heakskiitmise pitseri: nüüd on Bloombergis tehtud krüptointressimäära hindBloomberg LP teatas ta hulka Bitcoin hinnad oma rahalisi andmed terminalides. Otsus on suur uudis maailma kõige kuulsam cryptocurrency ja see on juba tekitanud huvi mitu American kauplemise platvormidel, vastavalt Wall Street Journal.

"Bitcoin võib olla suurim innovatsiooni kuna Internet või moehullus kelle krahhi on nii järsk kui selle atmosfäärist kaasa. Sõltumata teie seisukoht, virtuaalne valuutade on muutunud üha huvitav investoritele ja finantsturu participantsaround maailmas. Sellepärast on meil hea meel teatada täna, et Bloomberg annab Bitcoin hinnakujunduse meie 320,000+ globaalse tellijatele ", firma ütles oma avalduses vabastada sel kolmapäeval (30.).

Äri ja rahalise spetsialistid, kasutades Bloomberg Professional teenus pead ainult sisestama "VCCY" süsteemi ja nad saavad jälgida ja kaardistada andmeid Bitcoin vahetus Coinbase ja Kraken. Bloomberg teenus annab ka ligipääsu cryptocurrency seotud uudised ja sotsiaalmeedia postitused "rohkem kui 100,000 allikad".

Kuigi Bloomberg tunnistab digitaalne raha on ikka tuum "vastuoluline turg", samuti juhib tähelepanu kolm põhjust, mis seletavad otsuse: läbipaistvus, kliendi nõudlus ja innovatsiooni.

Vastavalt ettevõtte, "kliendid on üha enam huvitatud Bitcoin ja muu digitaalse valuutade ja otsivad vahendeid, et paremini jälgida arenguid nendel turgudel".

Pilt Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Bitcoini uudised 22. november 2013

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoin tõuseb, kui Grexit kardab mäest