Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Alljärgnevalt on arvamust selle autor ja ei ole nii investeerimisnõustamise. Bitcoin on väga kõikuvad valuuta ja näitate riskikapital investeerimisel see (nii nagu kõik muud investeeringud).

2017 olgu meile piisavalt kiiresti, nii et see peaks tulema üllatusena, et paljud Bitcoin eksperdid on eesolevaid algaval aastal. Arvestades, et Bitcoin on ehitatud funktsioone, et julgustada oma hind tõuseb aja jooksul, ja arvestades üha aktsepteerimist nii valitsusväliseid valuutade ja digitaalse valuutades, seal on palju põhjusi olla optimistlik.

Mõistmise inflatsioonivastase omadused Bitcoin on oluline mõista selle hind. Bitcoin hind aasta mais kaalutakse juures "ainult" umbes $ 450. Aasta perspektiivis kuni uue pakkumise kaevandatud plokid kärbitakse halfbitcoin hind hakkas tõusma, murdes $ 750 kaubamärgi juuni keskpaigani. Bitcoin hind langenud natuke kuna, kuid on siiski umbes $ 600, palju suurem kui see oli käesoleva aasta alguses.

Bitcoin tasu kaevandamise ei poolitada kuni juuli alguseni 2020. Sellest hoolimata Bitcoin hind tõenäoliselt jätkuvalt tõusevad läbi 2017. See ei tähenda, et Bitcoin ei kannata tagasilööke, kuid üldine trend line peavad tõenäoliselt rõhutati läbi 2017.

Bitcoin Kasutage tõenäoliselt suureneb järsult 2017. Aastal

Juniper Research, lugupeetud uuringute firma ennustab, et Bitcoin tehingud triplein 2017 ulatudes $ 92000000000 dollarit. Juniper märgib mitmeid tegureid, mis peaks julgustama suurenenud vastuvõtmise Bitcoin 2016. Aastal ja läbi 2017 sealhulgas haprus Hiina majanduse Brexit hääletus ja pooleliolevate küsimuste Euroopas, sealhulgas kõrge tööpuudus ja halb riigi rahanduse ja paljude muude küsimustega.

Riikide valitsused võitlevad jätkuvalt ja maailmamajanduses Kõrgetel riske, on tõenäoline, et üha rohkem inimesi vaatama Bitcoin ja muude alternatiivsete valuutade / investeeringud. Bitcoin on võtnud mantlit on "safe haven" investeeringud, tingitud asjaolust, et see on vaba valitsuse sekkumist, ning et pakkumine on piiratud. Valitsused võivad suurendada rahapakkumise päris palju tahes kapriis, vähendades üksikisiku väärtus rahaühikutes. Bitcoin varustamine, teiselt poolt, on juba seatud ja seda ei saa muuta.

Kui maailmaturul kasvab rahutu ka lähikuudel (mis on üsna tõenäoline), inimesed võivad hakata kraavitus nende traditsiooniliste valuutade kasuks Bitcoin. See toob kaasa suurema kasutamise Bitcoin ja rohkem inimesi kasutab valuuta, nõudlus selle järele kasvab ja hinnad koos sellega.

Bitcoin Hind Ennustused aastaks 2017

Daniel Masters, kaasasutaja hetkel mitme miljoni dollari Bitcoin riskifondi predictsthat Bitcoin tabab $ 4400 aasta lõpuks 2017. Masters usub, et Bitcoin vastu kasvab jätkuvalt, ja rohkem ettevõtteid aktsepteerivad, et makse. See suurendas vastuvõtmine liikuma investeeringuid blockchain tehnoloogiat.

Alan Donohoe, asutaja Bitcoin Association of Ireland, tegi rohkem alla maa predictionearlier sel aastal näitab, et Bitcoin tõuseb kuni umbes 800 naela märk. See paneks Bitcoin kõrgemale $ 1000 USD kaubamärk, hind punkti, et Bitcoin viimane lähenes (ja mõnel juhul murdis) tagasi 2013. Aastal.

SpectroCoin tegevjuht Vytautas Karalevicius väidab, et Bitcoin tehingute kasvab 10 korda. Kui see osutub täpne, Karalevicius usub, et Bitcoin tõuseb umbes $ 1800 $ 1900. See põhineb korrelatsioon Bitcoin käive ja hind, et oleme üldiselt näinud siiani.

Banker ennustab $ 600 2016 kahekordistamine 2017.

Alguses aasta analüütik Wedbush Securities, Gil Luria, ennustas hinnaga umbes $ 600 2016. Kuna just nüüd, Luria ennustus on päris palju kohapeal nagu Bitcoin on trendid umbes $ 600 dollarit viimase mitu nädalat. Luria usub, et Bitcoin jätkab kasvamist kui tehingu keskmise, teine ​​ennustus, et suures osas tundub olevat õige.

Aastaks 2017 Luria ennustab, et Bitcoin hind taas kahekordistada. Tegelikult Luria usub, et Bitcoin hind on sisuliselt kahekordistada kõik viis kuni aastani 2025, mis tähendaks kasvu 4500%! Kui see ennustus osutub õigeks, investorid võivad tekitada suuri naaseb.

Kolm tegurid, mis võivad Spur Bitcoin kasvu

Vinny Lingham, tegevjuht Civic, ennustab, et Bitcoin võiks tabas $ 3000 2017. Lingham ennustatud on eriti märkimisväärne, sest ta tegi endale nime, olles valmis märkida Vastupidise vaated ja on täpselt prognoosida tilka Bitcoini hinda. Nüüd aga Lingham usub, et ülejäänud 2016 ja 2017 väga hea aasta Bitcoin.

Lingham ennustus taandub kolm tegurit. Esiteks riskikapitali investeeringuid Bitcoin ja blockchain tehnoloogia on nüüd tipus miljardit dollarit, mida on täpsemalt ettevõtted investeerivad, ja aktsepteerimisele Bitcoin tõenäoliselt suureneb. Teiseks "lühikese pigistada" võib moodustavad inimesed, kes on lühises Bitcoin olla sunnitud ostma bitcoins tasuda oma lühikese ennustused. Kolmandaks Bitcoin jätkab nautida loomulik inflatsioon tänu oma piiratud pakkumise.

Lingham ka oletada, et võidurelvastumine võib Breakout nagu valitsused otsustavad hakata ostma kuni Bitcoin. Seni on enamik valitsustest shied eemal Bitcoin, kuid vastu suureneb, võivad nad sattuda mängu. Minema

Tähtis hoiatus: eksperdid võivad Self teenindavad Ennustused

Paljud tehtud prognoose eespool tulevad inimesed, kes on omakasupüüdlikud huvid ja aitab märkimisväärselt, kui Bitcoin äkki järsult suurenenud. Kuigi paljud eksperdid võib teha aus prognoose, ei saa me välistada, et mõned võivad üritada puhuda sooja õhku turul kütta asju.

Mõnes rohkem äärmuslikel juhtudel, "eksperdid" on ennustanud, et Bitcoin võiks tabas $ 35.000 või rohkem lähitulevikus. See aga tundub ebatõenäoline. Tehes selliseid suuri prognoose, aga inimesed saavad õhutavad pot ja võibolla toetada turgude kõik tagades samas, et nende nime saab edasi ringi.

Breaking $ 1,000 Dollar Mark on täiesti võimalik

Enamik eksperte ennustavad, et Bitcoin murdub $ 1000 2017

See tähendaks, et Bitcoin hind võib tegelikult kahekordistada kust kaupleb praegu. Selline tulu kujutaksid erakordne summa kasvu. Selline tulu on ka väga usutav.

Seal on mitmeid olulisi tegureid mängida. Esiteks maailmamajanduses on hõre põhjustel ja Bitcoin on safe haven valuuta / vara. Kui maailmamajandus ei tabanud rasked ajad, mis on väga usutav, siis Bitcoin ja muud safe haven varad ja valuutad saavad hoogu.

Teiseks, paljud valitsused, sealhulgas Jaapanis ja eurotsoonis, on tegelnud kvantitatiivse lõdvendamise. See tähendab, et nad suurendavad oma rahapakkumine luues raha ja osta uusi varasid. See suurendab inflatsiooni ja julgustab inimesi investeerima asju nagu Bitcoin.

Kolmandaks üha rohkem ettevõtteid, ja eriti jaemüüjad, võtate huvi Bitcoin. Teised on ka huvitav blockchain tehnoloogiat. Nagu huvi kasvab, vastuvõtmise levib, ja rohkem inimesi kasutab Bitcoin hinnad peaksid suurendama.

Niisiis, kui $ 5000 ja muud numbrid on võibolla natuke liiga optimistlik, $ 1,000 tundub väga mõistlik. Ja kui suur sündmus ei paljastama, nagu globaalne majanduslangus või suur ettevõte nagu Amazon teada, et ta aktsepteerib Bitcoin, kes teab neid $ 5000 dollari prognoose ei pruugi otsida nii overzealous ju.

Kui teil on mingeid mõtteid Bitcoin hind kokku 2017 Mulle meeldiks kuulda neid kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust