Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Bitcoin on jõudnud uue verstapostini viimastel päevadel: üle 10000 erineva kaupmehed aktsepteerivad mündi makse. Algusest peale, Bitcoin elujõulisuse kui cryptocurrency on kahtluse tõttu, et mõned ettevõtted aktsepteerib seda makse. Kuigi 10000 kaupmehed on ikka väike arv maailmas täis miljoneid ettevõtted, see ei viita hoogustumisest taga Bitcoin liikumist.

Uudised murdis pressiteates BitPay üks populaarsemaid makseteenuse pakkujad Bitcoin. Ettevõte aitab kaupmeestel hakkama Bitcoin ees müük. Hiljuti firma ehitatud süsteem, mis võimaldab ettevõtete omanikud kasutavad populaarsed Quickbooks raamatupidamistarkvara kergesti integreerida Bitcoin makseid oma tarkvara.

BitPay on ka märkida, et mitmed kaupmehed nõustudes Bitcoin on kasvanud alates 1000 kuni 10000 ainult ühe aasta pärast. Niisiis, kui kaupmehi registreerumist Bitcoin on endiselt madal, hoogu kasvab. Lisaks BitPay on märkinud, et kaupmehed üle maailma on nüüd vastu Bitcoin. Ainult 50% tehinguid toimub Põhja-Ameerikas, teise 25% pärit Euroopast ja 25% kogu ülejäänud maailma. Kui Bitcoin nõustumist tõuseb jätkuvalt, valuuta ainult saada jõudu ja populaarsust.

Bitpay ka registreeritud üle 6,4 miljoni dollari müügi augustis üksi, ja ligi 35 miljonit aastas kuupäeva. Kuigi see summa on väike multi-miljardi dollari online müük tööstuse, see ei näitavad, et Bitcoin on tõsiselt võtta online-kaupmehed ja ostjad. Siiski Bitcoin ei ole veel otseselt heaks kiitnud suuremate jaemüüja.

Teised firmad nagu Bitcoin 4 Amazon, aga töötavad anda makse lahendusi kaudu Bitcoin ettevõtted, mis ei ole otseselt nõustuda valuutas. Põhimõtteliselt lähete Amazon, leida toode, mida soovite osta, ja seejärel esitama, et Bitcoin 4 Amazon. Kuigi süsteem jääb toores, see on oluline samm edasi Bitcoin ja selline tegevus võib lõpuks julgustada online jaemüüjatelt lõigatud keskel meeste ja aktsepteerida Bitcoins otse.

Ära ka jaemüüjad üha nõustudes Bitcoin makse. Eelmisel kevadel EVR sai esimene baar New York City vastu Bitcoins makse. Põhimõtteliselt kasutajad vöötkoodi skaneerida oma nutikas telefon, ja kulud nende jooke maha oma Bitcoin kontosid. Kui rohkem telliskivide ja mördi ettevõtted hakkavad aktsepteerima Bitcoin, see võiks olla populaarne viis ühendada online ja offline maailma.

Kuigi need arengud kindlasti esindavad läbimurdeid, Bitcoin fännid peaksid jääma ettevaatlikuks. Seni vaid väike arv kauplustes ja restoranides nõustute Bitcoin ja kõik suured jaemüüjad on siiani vältisid valuuta. Kiire ja dramaatiliselt vahetuskursside kõikumisest puudumine valitsuse järelevalve ja paljude muude asjade veel teha Bitcoin kasutamist kui tegelik valuuta problemaatiline, pehmelt öeldes. Ikka, kui hoogu jätkub ehitada need mured võivad kiiresti pühib kõrvale.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid peavad kasutajatel tegutsema turvalisuse haavatavuse vältimiseks

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks