Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

See on olnud hõivatud paar nädalat nii palju kui seadus ja määrused Bitcoin minna. New Yorgi BitLicense on läinud jõustumist Jaapani kohus on otsustanud, et Bitcoin ei saa omandis ja Austraalia valitsuse kaalub nüüd tunnistades Bitcoin digitaalse valuuta. Tegelikult Austraalia näib tasakaalukas kujunema üks "pro-Bitcoin valitsused kogu maailmas, millega riik kuni potentsiaalselt saada sõlmpunkt rahvusvahelise cryptocurrency tööstuses.

The 'Land Down Under "- juba tuntud oma ämblike vihma tormid, mürgine imetajad ja dinosaurus suurusega krokodillid - tehtud pealkirjad viimastel päevadel, kui senati ametnikud vabastati põhjalik aruanne, mis toetab põhiliselt Bitcoin kui õigustatud valuutas. See tuleb pärast Austraalia valitsus otsustas, et Bitcoin oli immateriaalse vara eelmisel aastal.

Et asi oleks selge, et arutleda selle üle, kas Bitcoin on valuuta või vara ei ole täielikult umbes semantika, kuid on oluline maksutagajärgi (rohkem sellest hiljem).

[Tweet_box disain = "box_02"] Kui Bitcoin vastu kasvab jätkuvalt, rõhk peaks mount riigiametnike tunnustada Bitcoin kui valuuta. [/ Tweet_box]

Kuigi raport ei ole tegelike muudatuste seaduste, see ei paku pilgu Austraalia valitsuse arenev vaade Bitcoin. Oluline on, et valitsuse meetmeid, et tunnistada Bitcoin kui valuuta annaks BTC investeeringute vabastamisega Austraalia kopsakaid kaupade ja teenuste maksu, mille tulemuseks on palju Bitcoin tehingute sisuliselt on topelt maksustada.

Vahepeal Jaapan

See on teravas vastuolus Euroopa Kohtu otsusele langetatud hiljuti Jaapani kohus, otsustades, et Bitcoin ei saa omandis, sest see oli immateriaalse vara. Otsus tuli osana hiljutised õiguslikud lahinguid kokkuvarisemist Bitcoin vahetada Mt. GOX ja tegi linnaosa kohtunik, mis tähendab otsuse võib kehtetuks tunnistada. Kohus jõudis otsusele, sest Jaapani õiguse alusel ainult kehaline asju saab omanikuks, samas kehatu asju saab ainult on määratud õigusi. Kuid arvestades eelnevalt maailmamajanduses teadmisi, seda seisukohta omandi tundub olevat antiquatedand Jaapani ametnikud on juba tunnustanud lünki õiguses.

Muu maailma juhid on ka rääkinud Bitcoin hiljuti. Venemaa president Vladimir Putin tunnistas, et digitaalse valuutade kasutamine kasulikul otstarbel, samas kõrgete ametnikega Melinda ja Bill Gates Foundation on viidatud Bitcoin seotud tehnoloogiate nagu oleks võimalik leevendada vaesust. Kombineeritud kõik jutuvadin punktid kasvavat tähtsust ja usaldusväärsust Bitcoin.

Ikka, "pirukas taevas" jääb täieõiguslik valuuta tunnustust Bitcoin, midagi, mis järk-järgult valitsused on juba arvestades ja rakendamisel. Miks on ametlik valuuta staatuse nii tähtis? Nagu me arutada, see taandub suuresti maksud.

Miks olek on nii tähtis

Saanud staatuse oleks tohutu õnnistus Bitcoin ja tõenäoliselt oleks julgustada selle vastuvõtmist. Suurim ühe kasuks staatuse on vaieldamatult maksusoodustusi, mis sellega kaasneb, eriti saab kasu valuutavahetust, et üldiselt ei maksustata.

Oletame olete Euroopa investorite ja tagasi 2011. Aastal sa vahetada £ 1 miljon USA dollarit. Ajal ühe euro võiks osta umbes $ 1.4, nii et sa oleks saanud $ 1,4 miljonit oma £ 1 miljon. Nüüd oletame, et 2015. Aastal sa kaubelda oma dollareid tagasi eurot jooksevhindades. Kuna euro väärtus on oluliselt langenud viimase paari aasta jooksul on euro ja dollari on peaaegu par üksteist ja siis saaks £ 1260000 otsimist $ 1,4 miljonit.

Pane tähele, mida siin juhtus? Ainuüksi valuutavahetuskulud tegite £ 260,000. See on päris hea kasumi ja enamikus jurisdiktsioonides, et kasumit ei maksustata. Kui erinevad valuutad maksustati, see aitaks ära hoida valuutateisendusi mis ise võib mõjutada kaubandust. Enamik valitsusi Seega väheneb tulumaksu valuutavahetust (peale tehes oleks väga raske).

Varad, teiselt poolt, on sageli kõrgelt maksustatud, ja just nüüd paljud valitsused kaaluma Bitcoin olla vara. Kui sama investor võtnud oma eurot ja ostis maja USAs, mis seejärel hinnatud väärtus, investor tõenäoliselt võlgu maksud, kui ta müüs maja.

Mis juhtub?

Keegi teab, kui aus olla, kuid hoogu valuuta tunnustus on tõusmas. Jah, mõned kohad on võtnud sammu tagasi, nagu Jaapan, kuid see on oluline märkida, et kohtunik puhul lihtsalt märkida, et kehtivad seadused ei kata Bitcoin. Kohtunik ka ei tundu tähenda, et seadused on vaja ajakohastada.

Mis Üha enam riike ja maailma liidrid tunnistavad potentsiaali Bitcoin ja Bitcoin seotud tehnoloogiate cryptocurrency maine kasvanud. Kuigi see ei garanteeri, et Bitcoin võetakse valuutana, see on julgustav märk. Kui Bitcoin vastu kasvab jätkuvalt, mis peaaegu tundub olevat kindel, rõhk peaks mount riigiametnike tunnustada Bitcoin kui valuuta.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud