Bitcoin petturid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin petturid

Bitcoin petturid

Bitcoin on revolutsiooniline uus valuuta. Bitcoin on ehk esimene valuuta moodsa ajaloo või isegi kogu ajaloos, mis ei ole tagatud riigi valitsuse või keskse arvelduskoja. Selle asemel, Bitcoin on tagatud kombineeritud võimu globaalne kogukond. Bitcoin on väärtus, sest ainult oma liikmete arvates on väärtus, kuid te ei tohiks alahinnata võimu see usk. Tootmine, vahetused, tehingute ja konversioone kõik läbi ja jälgida ülemaailmne kogukond. Ja avaliku pearaamatu võimaldab kõigile ja kõikjal jälgida Bitcoin kaevandamise ja tehinguid.

Kuigi Bitcoin kogukonna ja Bitcoin Foundation kõvasti tööd, et tagada valuuta on ohutu ja turvaline, lihtne tõsiasi on see, et seal on alati piinliku inimesed otsivad teha Buck varastada teistelt. Kui sa ei ole ettevaatlik, et keegi võiks lõpuks varastada oma raskelt teenitud Bitcoins. Ja võib-olla hullem kõigi, sest Bitcoin on suuresti anonüümne systemwithout tahes keskasutus, on sageli peaaegu võimatu taastada tahes varastatud vahenditest.

Bruce Wagner: Tähtis Bitcoin edendamine või Sleazy varas?

Üks kõige vastuolulisem nimede Bitcoin kogukond on Bruce Wagner. Paar aastat tagasi hr Wagner oli tuntud kui üks Bitcoin tugevaim toetajad. Ta ilmus jutusaated käivitas Youtube kampaania ja tegi mitmeid muid asju edendada Bitcoin.

Samal ajal, Wagner on süüdistatud osa eepiline Bitcoin vargus. Süüdistajad väidavad, et ta käivitas Bitcoin rahakoti nimetatakse MyBitcoin.com. See rahakott sai mõistlikult populaarne enne äkki kaob ära internetis. Siis saidi kiiresti taasilmunud ja selle juhid selgitasid, et sait oli häkkinud ja neil oleks võimalik tagastada kasutajatele poole oma vahenditest. Paljud inimesed on väitnud, kuritöö ja väidavad, et Wagner varastas raha, mitte häkkerid. Seni Wagner jääb süütu, kuni pole tõestatud süüdi, kuid tõsi, et paljud inimesed kaotasid palju raha MyBitcoin.com.

Bitcoin Hoiduge: Muu Bitcoin petturid

On kummaline petuskeemid seal ka. Üks populaarne pettus on varastada arvuti võimsus asemel Bitcoins ise. Näed, Bitcoins tuleb "mineeritud" arvutid. Sisuliselt arvutid kasutatakse lahendada keerulisi valemeid, ja kui võrrandit lahendada, uus Bitcoin on loodud. Paljud petturid on nüüd sisestamist pahavara pahaaimamatu arvutid ja seejärel võttes üle oma riistvara teha Bitcoin kaevandamise.

Vaid mõni kuu tagasi -lt (2013) suur skandaal puhkes online mängude sait, ESEA sport. ESEA oli toying idee töötab Bitcoin kaevandamise tarkvara kaudu online-mängude kliendi kuid lõpuks langes idee. Ülem juhtimise arvasin, et see oli liiga palju probleeme liiga vähe tasu. Kahjuks firma töötaja ei nõustunud ja otsustas salaja käivitada programmi. Võrgumängijad hakkasin märkama, et nende masinad olid kiiresti aeglustumas jaoks seletamatu põhjusel. Lõpuks inimesed arvasin, et ESEA kliendi oli kaaperdamise oma arvuti kaevandada Bitcoins. Niipea kui ettevõte teada, see keelanud maleware, kinkis Bitcoins loodud, ja pakkus, et määrata kellegi arvuti, mis oli kahjustatud. Kuigi see pettus lõpuks oli päris hea lõpp, siis peaks tõstma lipu kõik meist PC kasutajad.

Kas Bitcoin ise kelmuse?

Mõned isegi väidavad, et Bitcoin ise on pettus. Enamiku ajast need argumendid keskenduvad sellele, et Bitcoin ei ole kinnitatud või toetavad keskvalitsus, ei aktsepteeri paljudes kauplustes ja selle väärtus ei ole seotud kaup. Kuigi need kriitikal tähtsust, nad ei pruugi hävitav.

Paljud tooteid, nagu Gold, on vähe tegeliku kasutamise väärtust, kuid on veel väärtuslik. Miks? Lihtsalt sellepärast, et inimesed hindavad neid. Ja pärast nii palju valitsused on pankrotistunud või täielikult laiali oma valuuta, siis miks peaks me usume, et riikide valuutad mõned erityisetu? On tõsi, et ainult piiratud arv kauplustes nõustuda Bitcoin siiski nimekiri kasvab.

Lõpus päeval Bitcoin on kõrge riskiga investeeringud. Aga paljud inimesed on teinud raha välja Bitcoin ja palju muud tõenäoliselt teha veelgi rohkem raha lähiaastatel. Kuigi on olemas võimalus, et Bitcoin võiks täiesti kokku, hetkel see tundub olevat üsna vähetõenäoline, kui valitsus või mõni muu organisatsioon otsustab rünnata valuuta. Seni piisavalt inimesi on usku Bitcoin soovitada, et see on siin et jääda.

Seotud uudised


Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Montreali pank hoiatab Cointraderit anti-Bitcoini tegevuse kohta - seni pole mingeid tagajärgi teistele ettevõtetele

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad