Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Peaaegu $ 2 miljonit müük

See on verstapost hiljuti saavutatud Bitcoin teenuse btcQuick. Ettevõte, mis põhineb Colorado (Ameerika Ühendriigid), on väga lähedal oma esimest sünnipäeva, mida tähistatakse novembris.

BtcQuick on täpselt tuntud oma kiire tehingute tänu platvormi kodeeritud PHP, kasutades Twitter Bootstrapi esiots vastavalt Coindesk. Teenus toimib lihtsalt: kui kasutajad soovivad osta Bitcoins USA dollarit, btcQuick ostab cryptocurrency vahetuses ja siis saadab münte kliendi Bitcoin aadress või e-posti aadressi, kuigi Inputs.io.

Ettevõte definitelyprovides üks kiiremaid võimalusi seal, et saada Bitcoins, kuid tasud võivad olla veidi suur, läheb kolm kuni 7,5 protsenti. BtcQuick töötab põhiliselt Põhja-Ameerika klientidele - 70,5 protsenti nende müük on seotud Ameerika Ühendriigid -, kuid teenus on ka saada Bitcoins klientidele Kanada, Austraalia, Argentiina või Hiina.

Teenuse kasutamiseks kliendid peavad läbima vastavustõendamise menetlusega, tõestades oma identiteeti. Aga pärast, et nad ei osta Bitcoins tõesti kiiresti oma krediit- või deebetkaardiga.

Kuid mõned muudatused võivad olla lähedal, sest btcQuick praegu tööd FinCEN vastavust. Kuigi see küsimus ei ole sõlmitud, ettevõtte tegevjuht Jerrod Bunce teatas, et teenus võib olla tõmmates välja kolm USA osariikides: New York, California ja Texas.Bitcoin: väikesed ettevõtted armastavad mind, suurettevõtted seda ei teeKuu aega tagasi rääkisime kogemus San Francisco ajakirjanik, kes on otsustanud elada terve nädala ainult kasutades Bitcoin. Meeleheitel osta toitu cryptocurrency, Kashmir Hill tundus kõikjal kohti, mis vastuvõtt digitaalse mündi, kuni ta leidis toidukaupade ostja parim sõber Hulgimüük & Mercantile Inc.

Ajal, kui asutuse just alustanud nõustudes Bitcoin peamiselt säästa krediitkaardi tasud, kuid katse ei lähe nii hästi. Kuigi kaasomanik Adam Sah, 42-aastane endine tarkvaraarendaja, oli kuvatakse kleebised hoiatus "Bitcoin Vastu Siin" kolme kauplust San Francisco piirkonnas.

Siiski, kui oli ainult paar klientidele nädalas maksavad oma toidukaubad Bitcoin, palju on muutunud ainult kuus. Nüüd vähemalt üks cryptocurrency kasutaja ostab toitu ja muud esemed digitaalse mündi iga dayat iga poe.

Aga see väike äri edu ei tee suurettevõtted armukade, kui need on veel tõrksad Bitcoin. Võtame näiteks Atlanta põhinev jaemüügikett Home Depot: "Kuigi me oleme alati jälgida kõiki makse võimalusi seal, see lihtsalt ei ole meie radari ekraani sel ajal," ütleb ettevõtte pressiesindaja, Paula Drake.

Tom Litchford kinnitab seda seisukohta. Asepresident jaemüügi tehnoloogia National Retail Federation, kaubandus grupp, mis kogub palju suuri kette, ütleb Bitcoin pole tulevad arutlusele igal kohtumised tööstuse juhid. "Kus on motivatsioon tarbija? Miks ma ei kasuta oma krediitkaardi kus ma saan [lennufirma] miili?", Küsib esindaja.

See võib olla üldine arvamus, kui me räägime suurettevõtted, kuid see pole see, mida väikeettevõtted arvate, kindlasti. Nad hakkavad lõigatud nabanööri krediitkaardiga ettevõtted, mis lõive kuni 3%, ja nähes Bitcoin reaalset alternatiivi. Kas vajate rohkem tõendeid? Atlanta põhinev ettevõte BitPay Inc., mis töötleb cryptocurrency maksete hiljuti teatas ta on registreerunud üle 8000 kaupmehed üle maailma, sest see algas operatingin mai 2011. Ja nad on kõik väikesed ettevõtted!

Via online.wsj.com


Bitcoini tarkvara uuendatakse, USA selgitab Bitcoini maksustamist ja uudiste ajakohastamistArvestades viimastel lööve turvarikkumisteadetega ümbruskonna Bitcoin, see ei peaks tulema üllatusena, et Bitcoin kogukond on otsinud suurendada turvalisust valuutas. Mt. GOX kokkuvarisemine üksi hinnanguliselt hävitanud ja / või varguse pool miljonit Bitcoins.

Värskendatud baastarkvara on kaubamärgiga Bitcoin Core 0.9.0. Varem oli tuntud Bitcoin QT. Tarkvara on uuendatud all kella Gavin Andresen, juhtivteadur hetkel Bitcoin Foundation.
Sa võid õppida rohkem ja alla laadida tarkvara siit

USA: kuidas esitada Bitcoin Income oma tuludeklaratsioonis

See maks hooajal Ameerika Ühendriigid just nüüd, ja paljud inimesed võivad küsida, kuidas nad peaksid oma sissetuleku hulka Bitcoin. Muidugi, mõned inimesed usuvad, et tulu Bitcoin ei pea isegi teatatud, kuid teised tunnevad erinevad. Mõlemal juhul, sa tõenäoliselt vastuta aruandluse tulu Bitcoin, peaksite olema auditeeritud.

Maksu advokaat on soovitanud, et kindlaim tee teatamise Bitcoin sissetulek on teatades seda kapitalitulu vara. Peaaegu kindlasti Bitcoin ei raames sellesse kategooriasse, siis peab olema ohutu. Sa võiksid ka kaaluda aruandluse Bitcoin Välisvaluutana sissetulekute kasvust, mis on maksustatud madalama määraga, kuid võite lõpuks tõttu raha IRS hiljem kui nad otsustavad mitte kaaluda seda välisvaluutas.

Seotud uudised


Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Bitcoin tõuseb, kui Grexit kardab mäest

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla