Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Tuntud Bitcoin ASIC kaevandamise ja hosting firma HashingSpace Corporation kavatseb ehitada uue andmekeskuse Washington. Struktuur nimeks saab Fortress Üks Data Center.

Ettevõte, mis on sularahaautomaadid ja Bitcoin kaevandamise serverid, mis pakuvad hulgimüük, tahab aidata maailma vastu Bitcoin ja blockchain. Fortress Üks andmekeskus ei HashingSpace esimene selline struktuur ja see ilmselt ei ole viimane, samuti.

Tulemas andmekeskuse on eeldatavasti kaasaegse lisafunktsioone. See on ehitatud Ross & Baruzzini üks parim arhitektuurne ettevõtted Ameerika Ühendriigid kuue aastakümne kogemus. Firma näeb välja nagu täiuslik sobib projekti, kuna hoone andmekeskuse nõuab uuenduslike ja kogenud eksperdid.

Vastavalt HashingSpace tegevjuht Timothy Roberts, Ross & Baruzzini valiti, sest nad teavad, kuidas pakkuda kaasaegse arhitektuuri teenuseid. See aitab ettevõtte täita oma eesmärki luua tõhus andmekeskuse, mis ületab kõik teised sarnased struktuurid maailmas. Ettevõte tahab ehitada usaldusväärne andmekeskuse kõrgelt arenenud technologythat ei ole kunagi loodud muu Bitcoin ja blockchain ettevõte.

Ross & Baruzzini alustas tööd Timothy Roberts hilja 90s ja vastavalt kaevandamise comoany tegevjuht, nad on rohkem kui valmis võidelda selle uue väljakutse. Ettevõte on teadlik suurtest muutustest, mis mõjutavad tehnoloogia ja nad teavad, kuidas tagada maksimaalse efektiivsusega ja keskkonnasõbralik lahendusi.

Fortress Üks Data Center on vaid üks verstaposte jooksul ettevõtte ambitsioonika äriplaani. Ettevõte, mis on veebisait, kus kasutajad saavad registreeruda ja alustada kaevandamist, mille eesmärk on saada maailma suurim Bitcoin lahendusi. Kliendid ei pea muutma oma päevakavad, kui kaevandamise protsessi juhib spetsialistid.

HashingSpace töötab ka tuntud juristi Bitcoin maailma, Marco Santori

Veenduda nende teenused ei riku seadusi. Santori on esimees Bitcoin fondi Regulatory Affairs komitee ja on töötanud kaevandamisettevõtetega, makse töötlejatele ja Bitcoin vahetust. Vastavalt Timothy Roberts, tärkimine Vajalik ruum parim Bitcoin taibuga advokaat kaitsta oma klientidele.

Võtta virtuaaltuur linnuse Üks Data Center, klõpsake siia.

Seotud uudised


Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Bitcoin minna: siin on teie Android-seadme jaoks rahakott

Post ICO

Bitcoini maksete töötleja Egopay külmab fondi ebahariliku kuulsuse kuulujuttudes

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis