Bitcoini spetsialist ütleb, et digitaalne valuuta on juba alustanud USA dollari asendamist | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini spetsialist ütleb, et digitaalne valuuta on juba alustanud USA dollari asendamist

Bitcoini spetsialist ütleb, et digitaalne valuuta on juba alustanud USA dollari asendamist

Kui idee edukas ja detsentraliseeritud digitaalse valuuta tundus naeruväärne paar aastat tagasi, nüüd naerate kõigi nende mitte-usklikud, kes pilkasid Bitcoin võimsus. Viimase aasta jooksul, Bitcoin on paisus enam kui 300% peaaegu 60.000 tehingute päevas.

Et paremini mõista, mis toimub maailmas virtuaalse mündi, The Wall Street Journal rääkinud Gavin Andresen, 46 aastane juhtima tarkvara arendaja Bitcoin projekti. Ta tema ikka lootes saada teada, kas "valitsusväliste ülemaailmne valuuta" on võimalik. "Kas sa saad, kust me oleme nägemus miljardeid inimesi üle kogu maailma, kasutades Bitcoin nagu nad kasutada mis tahes muus valuutas? See on grand eksperiment", ütleb ta.

Mis areng uue ajastu tuhandeid online kaupmehed, eriti väiksematel, on juba nõustudes Bitcoins. Ja kasutajad on tänulik selle eest.

See on üks märke, mis teeb Gavin Andresen, juhtivteadur hetkel Bitcoin Foundation, arvate, et Bitcoin on juba alanud asendada USA dollar. See on reaalsus, vähemalt teda, sest ta on nüüd saada oma palgast Bitcoins. Seni ta suutis veenda oma juuksuri vastu virtuaalne raha, makstes pool Bitcoin jaoks juukseid lõigata.

Ja isegi doe IRS ei aktsepteeri Bitcoins, tema palk ei ole maksuvaba. "Ma saan maksta Bitcoin iga kuu. Maksud arvutatakse põhineb dollari samaväärne", ütleb ta. Gavin Andresen töö koosneb rafineerimine tarkvara, mis võimaldab Bitcoins kaubelda ja salvestatud, ülesanne ta leiab "lõbus ja hirmutav".

Kohutav osa on, sest ootamatu tarkvara muutused, mis võib juhtuda ja ka tehnilise tõrkele häkkerite, spekulatsioone ja pettuste mis on hiljuti põhjustatud looduslike kiiged dollari hind Bitcoins.

Kuid kõige intrigeerivam pool Bitcoin on eeldus, et mitmed olemasolevad Bitcoins ülempiir on 21 miljonit. Kuidas see võimalik on? Kuna tarkvara on kõva kodeeritud luua selle summa üle aastakümnete jooksul, iga jätavad ja läbipaistev ajakava. Praegu on rohkem kui 11 miljonit Bitcoins ringluses.

Via wsj.comBitcoin St. Petersburg BowlTäna hommikul ESPN ja Bitpay teatas, et selle aasta NCAA Peterburi Bowl on ümber, et Bitcoin Peterburi Bowl pärast teravdatud sponsorlust Bitpay mis hõlmab mitte ainult ümbernimetamine tänavusel kaussi mängu, vaid ka võimaldab NCAA fännid osta pileteid mängu kasutades Bitcoin kaudu Bitpay.

Nimemuutus on tõhus viivitamata ja toob kaasa selle aasta mängu 26. Detsember töötab uue nime ja nime jääb samaks 2016.

"Meie eesmärk on jätkata liikumist Bitcoin peavoolu ja sponsorluse Peterburi Bowl pakub meile seda võimalust," ütles Tony Gallippi, Executive esimehe BitPay. "College jalgpalli fännid ja Bitcoin kogukonna esindavad sarnast sihtdemograafiale - tech-Savvy mehed vanuses 18 ja 40."

Sponsorina kaussi mäng, BitPay on mitte ainult lootes, et stimuleerida Bitcoin kogukonna ümber juhul, vaid ka edendada huvi digitaalse valuuta riigi tasandil. Kauss mäng on põnev võimalus, et võimaldada fännid kasutada Bitcoin on lõbus, kollegiaalne sport keskkond. Mis rapport üle 33.000 kaupmehed ja kasvav, BitPay on viinud Bitcoin majanduse võimaldades ettevõtetele kogu maailmas hõlpsasti nõustuda Bitcoin. Tähelepanu juhitud Bitcoin poolt mängu ainult veelgi suurendada oma ülestõusmise peavoolu.

"Oleme väga põnevil, et tervitada BitPay kolledžisse jalgpalli ja meie kaussi kodu Peterburis," ütles Brett DULANEY, tegevdirektor Bitcoin Peterburi Bowl. "Ootame pikk ja vastastikku kasulikke kokkuleppe."

2014. Aasta mäng on mängitud reede 26 detsember, kell 08:00 ET Tropicana Field Peterburis. Mäng, mis taas eetrisse ESPN on oma esimese aasta oma uue konverentsi sidemetele Atlantic Coast konverentsi (ACC) ja American Athletic konverentsil.

Piletid 2014. Aasta Bitcoin Peterburi Bowl läheb müüki käesoleva aasta lõpupoole hinnad algavad kõigest lihtsalt $ 40. Piletid on saadaval läbi Ticket või telefonil 1-800-745-3000. Piletid ja kauba saadaval ka osta koos Bitcoin.

Kuigi andmed on hõre seoses ametliku kaubast staadionil ostud ja muud esemed on ostetav koos Bitcoin on tõenäoline järgmise lähikuudel et rohkem üksikasju tehakse avaliable.


Bitcoini käivitamise stseen kuumeneb, Bitcoinis makstavad palgad ja palju muudTurvalisus Exchange Commission on mõned üsna nukras asju öelda Bitcoin kogukonnas. Lühidalt reguleeriv komisjon usub, et Bitcoin süsteemi ja Bitcoin kasutajad ise on küps petturid. Nagu komisjon, uued tehnoloogiad on kalduvus pettuste ja kõrge riskiga investeeringud, et hapuks. Arvestades paljude Bitcoin skandaalid, mis on puhkenud reguleeriv asutus ei näi olevat punkti. Sõltumata, kui Bitcoin kogukonna jätkuvalt tugevdada ise, see peaks muutuma vähem haavatavad selliste rünnakute eest.


Bitcoini alustajad saavad Silicon Valley vähe abiBitcoin seotud alustavatel on võimalus olla osa uue ja eksklusiivne tugiprogramm, mis on loodud Plug and Play Tech Center, seemne investor PayPal kolme eri kohtades Silicon Valley. Algatuse avalöök 2014. Aasta jaanuaris koos esimese klassi 10 ettevõtted, mis saavad rohkem teada järgmise kolme kuni kuue kuu jooksul.

Vastavalt saidi Entrepreneur, Plug and Play Tech Center peakorter, Sunnyvale (California), võõrustab Bitcoin programm, mis plaanib pakkuda Alginvesteerimise 25000 $ iga startup vastutasuks viie protsendi aktsiate kaalul. Aga "erijuhtudel", programmi saab anda kuni kuni $ 100,000, ütleb Saeed Amidi, asutaja ja tegevjuht Plug and Play Tech Center.

Kuigi jaanuar on veel kaugel, kesklinnas edendab expo keskendudes rahalist tehnoloogia ja digitaalse valuutade detsembris. See toimib ettevalmistamisel Bitcoin kiirendi. Esimene taotluste võib saata pärast ürituse lõppu.

Seitse aastat kogemust, Plug and Play Tech Center on juba suurendanud töö 1500 varajases staadiumis ettevõtted. Pealegi, Bitcoin ei ole just uus institutsioon, kuna keskus on hosting iganädalane Bitcoin kokkusaamisega, mis on suurim Silicon Valley. In Saeed Amidi arvates Bitcoin on siin et jääda: "Ma arvan, et see läheb läbi mõned tõusud ja mõõnad, kuid see läheb jääda pikka aega".

Plug and Play Tech Center kavatseb investeerida viie muu Bitcoin idufirmade väljaspool tugiprogramm. Esimene neist on tuntud enne 2013. Aasta lõppu.

Seotud uudised


Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Bitcoini maksete töötleja Egopay külmab fondi ebahariliku kuulsuse kuulujuttudes

Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks